Şimdi Ara

DÖVME YAPTIRDIM SORUM OLUCAKK [SS] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
4.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archimert

quote:

Orijinalden alıntı: ZenciCivciv

quote:

En üstteki yorumunda kaş kısmından bahsettim zaten okuyun tutarsızlık olduğunu değiştirmiyor eklediğiniz açıklama orada tel taktırmak değil direk dişe müdahaleden bahsediliyor psikolojik olarak birey kendini iyi hissetmiyorsa istediğini yaptırabilir eğer yasaksa ben dine inanmıyorum

sildim yazdığımı ateistmişsin madem . bu konuyu konuşmamıza gerek yok . senin zaten bu konularla bi işin yok özgürsün. isteyende istediğini yapar. burda helali haramı tartışmaya gerek yok .adam istiyorsa açıp bakabilir .

Ayrıldığımız nokta bu işte bana göre kadın kendini öyle mutlu hissediyorsa öyle yapabilmeli

tamam yapsın . işine gelmiyorsa müslüman olmak zorunda değil ki bi insan . müslüman kadın yapıp "tamam biliyorum yanlış ama yapıyorum " diyebilir inkar etmediği sürece sadece günah işlemiş olur ama sırf yaptı diye domuz eti yedi diye kafir olmaz “Nefsim kudret elinde olan Zat’a yemin ederim ki, eğer siz hiç günah işlemeseniz, Allah sizi toptan helak eder; günah işleyen, arkadan da istiğfar eden bir kavim yaratır ve onları mağfiret ederdi.” .
    bunlar bana ters dediğinde zaten o inanca mensup olmayacak. yani istediğini yapabilir . zorlama yok . bana şii şeriat devletlerinde de bahsetme. onlar kendi yoz kültürlerini , aşırıcı kalplerini dinledikleri için o haldeler zaten

antipatim falan yok .sadece boşuna tartıştığımızı söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hijikata-kun -- 22 Temmuz 2015; 16:08:26 >
  • Dövme güzel ama ters yaptırmışsın yabancı biri karşıdan anlayamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hosuna gitmis yaptirmis arkadas elestirmek bize dusmez

• quote:

quote:

quote:

quote:

En üstteki yorumunda kaş kısmından bahsettim zaten okuyun tutarsızlık olduğunu değiştirmiyor eklediğiniz açıklama orada tel taktırmak değil direk dişe müdahaleden bahsediliyor psikolojik olarak birey kendini iyi hissetmiyorsa istediğini yaptırabilir eğer yasaksa ben dine inanmıyorum

sildim yazdığımı ateistmişsin madem . bu konuyu konuşmamıza gerek yok . senin zaten bu konularla bi işin yok özgürsün. isteyende istediğini yapar. burda helali haramı tartışmaya gerek yok .adam istiyorsa açıp bakabilir .

Ayrıldığımız nokta bu işte bana göre kadın kendini öyle mutlu hissediyorsa öyle yapabilmeli

tamam yapsın . işine gelmiyorsa müslüman olmak zorunda değil ki bi insan . müslüman kadın yapıp "tamam biliyorum yanlış ama yapıyorum " diyebilir inkar etmediği sürece sadece günah işlemiş olur ama sırf yaptı diye domuz eti yedi diye kafir olmaz “Nefsim kudret elinde olan Zat’a yemin ederim ki, eğer siz hiç günah işlemeseniz, Allah sizi toptan helak eder; günah işleyen, arkadan da istiğfar eden bir kavim yaratır ve onları mağfiret ederdi.” .
    bunlar bana ters dediğinde zaten o inanca mensup olmayacak. yani istediğini yapabilir . zorlama yok . bana şii şeriat devletlerinde de bahsetme. onlar kendi yoz kültürlerini , aşırıcı kalplerini dinledikleri için o haldeler zaten

antipatim falan yok .sadece boşuna tartıştığımızı söylüyorum.

Hayır yani alt tarafı kaş tamam cinsiyeti bilmemnesini değiştirene doğal seleksiyona aykırı cinsel seçimi olana ben de karşıyım da bir kadının kaşına şekil vermesinin yasak oluşu bana yanlış geliyor eğer bu, bireyi dinden çıkarıyorsa bu daha da saçma geliyor neyse uzatmaya gerek yok

• Senin gibi adamlar mumkunse hicbir konuda yorum yapip guzel dinimi baska insanlara yanlis tanitmasin. Su hayatta hicbir konuda bilginiz yok,insanlari yanlış yunluş seyler anlatiyorsunuz. Dovmenin gunah olmasinin tek sebebi , ALLAH'in vermis oldugu bedeni daha da güzel hale getirebilecegini dusunerek bozmaktir. Abdest alamazsin diyeni falakaya yatirmak lazim artik, yil olmus 2015 hala 1900lu yillarin bilincsiz yorumlari cikiyor karsimiza. Bunca ateistin,islam dusmaninin uremesinin sebebi iste bu dini bildigini zannedip hurafelerle mantiksiz aciklamalarla yorum yapan insanlar. Sen yazma arkadasim yorumunu,sen eksik kal. Cunku senin ve gibilerinin yorumlarini gorup kaciyor adamlar islamdan.

• BİRADER SİZE NE YA ADAMIN ABDESTİNDEN, FARZINDAN, NAMAZINDAN? KONU DIŞI FARKLI Bİ' ŞEY OLSA ADMİNLER HEMEN SİLERKEN, NEDENDİR BİLİNMEZ BÖYLE TARTIŞMALARA HEP MÜSAADE EDİYORLAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordcuyufordlayanfordcu

Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce dövme yaptırdım beyaz bi bez ile kapattı 45 dakika sonra aç 10 dakka bekle havalandır kremi sür dedi fazla olmıcak suretle dediklerini yaptım bu kremi günde 5 6 kere sür dedi kaç saat aralıkla süreyim yardımcı olurmusunuz bide şişti dövme yaptırdığım yer sıkıntı olurmu  DÖVME YAPTIRDIM SORUM OLUCAKK  [SS]

bosver qnqa bakma bunlara simdi bu dowmeyi goren butun kizlar uzerine atlicak

• quote:

Orijinalden alıntı: -VIII-

Senin gibi adamlar mumkunse hicbir konuda yorum yapip guzel dinimi baska insanlara yanlis tanitmasin. Su hayatta hicbir konuda bilginiz yok,insanlari yanlış yunluş seyler anlatiyorsunuz. Dovmenin gunah olmasinin tek sebebi , ALLAH'in vermis oldugu bedeni daha da güzel hale getirebilecegini dusunerek bozmaktir. Abdest alamazsin diyeni falakaya yatirmak lazim artik, yil olmus 2015 hala 1900lu yillarin bilincsiz yorumlari cikiyor karsimiza. Bunca ateistin,islam dusmaninin uremesinin sebebi iste bu dini bildigini zannedip hurafelerle mantiksiz aciklamalarla yorum yapan insanlar. Sen yazma arkadasim yorumunu,sen eksik kal. Cunku senin ve gibilerinin yorumlarini gorup kaciyor adamlar islamdan.

Senin dediğin hususa da değindim. Cidden doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.

• bu tur dovmeler o kisma yaptirilmaz birde bu dovme o kisimda hic olmamis anlamda cok onemli dovme yaptirirken goruntuyu begendim yaptirayim cok sacma

• abest tutmıcan artık cünüp cünüp gezersin ortalıkda artık işin gücün rasgelmez

not:atayiz e benziyorsun
  • Eskiden dövme ve küpeye ilgi duyardım. Ankara'da herkesin kolunda şiir yazıyor. Nihat Hatipoğlu tipindeki adamlarda bile küpe var. İyi ki dövme yaptırmamışım ve kulağımı deldirmemişim.

• bu dövme yapan kişilerin olayı ne ? yani bunların diploması , bi yerde dövme yapma yetkisi vs . var mı? Deriye ciddi bir işlem uyguluyolar çünkü?
  • raging muslims lol
  • Dövme kesinlikle çok kötü.. Keşke işi bilen biri yapsaymış

• quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Emanet aldığın arabayı çizdirmişsin.

80bin tanrı var hangisinden emanet?

•  DÖVME YAPTIRDIM SORUM OLUCAKK  [SS]

• fordcuyufordlayanfordcu kullanıcısına yanıt
    Yazın yaptırmak iyi değil

Bol bol bepanten sür yumuşak tut

Su değdirme kaşıma

Sadece merhemi sür

Duş alırken iyi kapat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ateşi fena harlıyorlar şimdiden

Bastığın yerler titreyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Öncelikle geçmiş olsun. Senin tedavi sürecinin 2 aktörü Bepanthol ve Vazelin.
    Bepanthol sayı olarak değil de dövme kurumasına göre sürmelisin. Yani baktın dövme çok cansız, kremi iyice emdi, sürmelisin. Günde 5-6 oluyor hemen hemen dövmecinin önerisi doğru. Ayrıca vazelin ile de bölgenin kurumasını engelleyeceksin, ara ara ondan da sür. En önemlisi duş almadan önce dövmenin üstüne vazelin boca et isteğe bağlı olarak streç film ile kapat öyle gir duşa. Vazelin bölgeye su gelmesini engeller.

Ekleme: Dövme bir süre sonra kabuk atmaya başlayacak sakın kendin derini yolma. Krem sürerken elinde deriler kalıcak sanki soyuluyormuş gibi. Kabuk atma işlemi sırasında kaşıntı olacak sakın kaşıma yara yaparsın. Cok uzun sürmüyor, bir hafta on gün içinde normale dönecek.

İyi akşamlar hocam bana dövmeci arkadaş şu kremi verdi bunu kullanıyorum uygunmudur acaba ?
     DÖVME YAPTIRDIM SORUM OLUCAKK  [SS]
  • Derinin alti su almiyo kabul olmuyo ,omur boyu cenabet kalcan diyenler.

Siz isinizi garantiye alin ozaman dovmeden once gusulunuzu alip dovmeciye oyle gidin. O bolge omur boyu abdestli olsun madem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.