Şimdi Ara

Dotayı bıraktım (çekiliş içerir türk içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jupiter517

quote:

Orijinalden alıntı: BlackVnM

lolden dotaya geçenler oyunda sana denk geliyorsa bu tamamen senin problemin... 4k seviyesinde "lolden geldim qnq, phantom assasin tek atıyor keke" diyenlere hiç denk gelmedim. türkler konusuna gelince durum ciddi anlamda kötü. takıma türk geldiğinde direk küfrediyorum artık. birde yabancı ayağına yatan türkler var, kesin türk bu şeklinde yazıp sürekli türkçe küfredince bir yerden sonra kendini ifşa ediyor.
    mantalı set ise çekilişe dahil et,beleş manta diye ucuzdan satarım :) aksi halde çekilişi yapmana değmez boşver...

knk mantalar var ama vermem onlar değerli bu arada lolden gelenler bana gelmesi değil durum her geçen gün lolden dotaya geçen bebeler yüzünden adımız çıktı feedleyen birisi olunca türkmüsün rusmusun diye soruyorlar allah akbar diyorlar arab diyorlar sağolsunlar artıkavrupa gözünde iyice araplaşıp türklüğümüzü yitirdik

mantalar olmadan antimage setine set demem
    bizim elemanlarda ezince turkish kebap şeklinde dalga geçiyor ruslarla :) Arap şeklinde dalga geçmeleri yanlış birşey değil ki... senin ülkende turistik yerlerin hepsinde fesli satıcılar olup, o kültürlere göre döşenmiş mekanlar var ise demek ki hala o taraflardan esintiler taşıyorsun, şuç sende, seninle o şekilde dalga geçende değil.
    yukarda söylediğim gibi lolden dotaya geçenler sana denk gelenlere düşüyorsa bu gene onların problemi, o kadar low oyuncu olup lolden geçenlerle eşleşmeseydiler ki olay lolden geçenler değil, olay dota oynayan türklerin %80'inin zarar olması...

• quote:

quote:

quote:

lolden dotaya geçenler oyunda sana denk geliyorsa bu tamamen senin problemin... 4k seviyesinde "lolden geldim qnq, phantom assasin tek atıyor keke" diyenlere hiç denk gelmedim. türkler konusuna gelince durum ciddi anlamda kötü. takıma türk geldiğinde direk küfrediyorum artık. birde yabancı ayağına yatan türkler var, kesin türk bu şeklinde yazıp sürekli türkçe küfredince bir yerden sonra kendini ifşa ediyor.
    mantalı set ise çekilişe dahil et,beleş manta diye ucuzdan satarım :) aksi halde çekilişi yapmana değmez boşver...

knk mantalar var ama vermem onlar değerli bu arada lolden gelenler bana gelmesi değil durum her geçen gün lolden dotaya geçen bebeler yüzünden adımız çıktı feedleyen birisi olunca türkmüsün rusmusun diye soruyorlar allah akbar diyorlar arab diyorlar sağolsunlar artıkavrupa gözünde iyice araplaşıp türklüğümüzü yitirdik

mantalar olmadan antimage setine set demem
    bizim elemanlarda ezince turkish kebap şeklinde dalga geçiyor ruslarla :) Arap şeklinde dalga geçmeleri yanlış birşey değil ki... senin ülkende turistik yerlerin hepsinde fesli satıcılar olup, o kültürlere göre döşenmiş mekanlar var ise demek ki hala o taraflardan esintiler taşıyorsun, şuç sende, seninle o şekilde dalga geçende değil.
    yukarda söylediğim gibi lolden dotaya geçenler sana denk gelenlere düşüyorsa bu gene onların problemi, o kadar low oyuncu olup lolden geçenlerle eşleşmeseydiler ki olay lolden geçenler değil, olay dota oynayan türklerin %80'inin zarar olması...

ya arab diyorlar terörist de diyorlar bomb bombe diyorlar müslüman oluğumuzu öğrenince oyunu bırakıp laf atıyorlar adamlarda haksız değil bizde terörist diyerek son yıllardaki olaylara bakınca

• çekilişe katılmak istiyorum.
  • çekilişe katılmak istiyorum
  • ooo çekiliş alırım bi dal
    bi tane çekiliş de parazit yapsa ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

ooo çekiliş alırım bi dal

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.
    Bu kişinin mesajını görmek için bloğunu kaldır..(Başka kimler bloklu?)
  • quote:

quote:

alıntı yaparken attığı mesajı görebiliyorsun, görmüşsündür de
  • Çekilişe katılmak istiyorum.
  • quote:

quote:

forumu da bıraksana ya sen burda da rustan çok türk geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekilişe katılmak istiyorum :D
  • beni de yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

quote:

alıntı yaparken attığı mesajı görebiliyorsun, görmüşsündür de

ne yazıkki gördüm knk gene boş bir mesajmış neyse qnq
  • Eed kazananlar kantawizard ekle özel mesaj at qnq saat 9a kadar ulaşmassa yedek kazanan opiercoya verilcek
  • Başkası yüzünden oyun mu bırakılır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

Başkası yüzünden oyun mu bırakılır :)

yav oyunu tam bırakmadım aslında video falan izliyorum bu gün 2 maç attım Allaha şükür takımda türk yoktu ve aldık sorun türkler yaz tatili gelince takımım türk doldu normal yıl içinde bana gelen takımlar gayet iyiydi 589 win 541 lose gibi bi durum var
  • Çekilişe Katılmak İstiyorum
  • evt sıra opiercoda saat 11e kadar mesaj atsın atmassa seti kazanan olmıcak ne yazıkki
  • çabuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 24 Haziran 2014; 22:31:12 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.