Şimdi Ara

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.696
Cevap
7
Favori
53.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu

(En Son Oy Tarihi: 24.5.2015)
Giriş
  • 2. Oyunda lgd morp aldi yine M5 20 dakikaya birakti oyunu takim oyunu ile alakalari yok iyi oldu yenildikleri.

Clg ise zenith e yenilip ilk maglubiyetini almis oldular. Sonlara dogru lycana blackhole acip öldurememeleri oyunu kopardi. Seer-enigma is yapamadilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

Hon dreamhon summer championship izleyin bu maçlardan daha zevkli. Birincilik ödülü dota2 de yedinciye verilen ödülle aynı ama sonuçta zevk

sen de ne fanboi çıktın be hacı
  • Zenith vs LGD maçında Zenith takımı 2. oyunda Axe aldı, bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Zenith vs LGD maçında Zenith takımı 2. oyunda Axe aldı, bakalım ne olacak.

Heh ben de onu izliyorum, sunucu zevkten çıldırdı. :)

Axe ve Dark Seer, broodu bitirir. Anti mage de kasarsa ve iyi oynarsa Morphu ağlatır.
  • Beyler Dendi denen oyuncunun pudge ile çok iyi oynadığından bahsettiginiz maçın linkini direk koyabilir misiniz buraya rica etsem? baştan sona izlemek istiyorum da.
  • quote:

Zenith vs LGD maçında Zenith takımı 2. oyunda Axe aldı, bakalım ne olacak.

Hocam sanirim clg zenith diyecektiniz lgd bitirdi macini

• quote:

Orijinalden alıntı: Shazard

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Beyler maçların tekrarını izleyebileceğimiz bir link var mı?

http://www.dota2.com/international/prelims/schedule/sunday/

Buradaki linkten dün oynanan maçlara bakabilirsiniz. View butona tıklayıp spiker seçerseniz kayıt sayfasına aktarıyor.

Çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferrel

Beyler Dendi denen oyuncunun pudge ile çok iyi oynadığından bahsettiginiz maçın linkini direk koyabilir misiniz buraya rica etsem? baştan sona izlemek istiyorum da.

http://www.dota2.com/international/game/125

Hocam mobildeyim link yapamadim. Sayfadan sunucuyu sectikten sonra izleyebilirsiniz. Yorumlarinizi bekliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ferrel

Beyler Dendi denen oyuncunun pudge ile çok iyi oynadığından bahsettiginiz maçın linkini direk koyabilir misiniz buraya rica etsem? baştan sona izlemek istiyorum da.

http://www.dota2.com/international/game/125

Hocam mobildeyim link yapamadim. Sayfadan sunucuyu sectikten sonra izleyebilirsiniz. Yorumlarinizi bekliyorum.

Link gayet yardımcı oldu, ingilizce spikeri seçtim şimdi pür dikkat izleyeceğim, çok teşekkürler.

• Şuan Clg - Zenith maçı ortada geçiyor kimin kazanacağı belli değil. ilk maçta zenith kazandı bu gün toparlanmış görünüyorlar.
    edit : Tam yazımı yazarken Zenith kuleleri almış Clg toplam cs'de önde olmasına ragmen kuleleri verdi.

http://www.joindota.com/en/livestreams/646-luminous-and-ld

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazard -- 27 Ağustos 2012; 21:17:01 >

• A grubunun ilk 2 maçları bitti. Şimdi B grubuna geçildi.

Maçlar şu şekilde bitti.
    Zenith vs. Counter Logic Gaming 2-0

Evil Geniuses vs Absolute Legends 0-2

LGD vs. Moscow Five 2-0

DK vs. mousesports 2-0

A grubunda son durum ;

Group A
    # Name W-L
    1 LGD 8-0
    2 Counter Logic Gaming 6-2
    3 DK 5-3
    4 Absolute Legends 4-4
    5 Zenith 3-5
    6 mousesports 2-6
    7 Moscow Five 2-6
    8 Evil Geniuses 2-6
  • navi bitmiş durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinggg___

navi bitmiş durumda

light of heaven'ın windi bile eziliyorsa navi'de içten sallanmalar başlamış demektir..
  • Navi yine yenildi, akasha'yı durduramadılar, kuleleride erken verince hepten geri çekildiler.
    B grubunda maçlar devam ediyor...
  • quote:

Navi yine yenildi, akasha'yı durduramadılar, kuleleride erken verince hepten geri çekildiler.

Leshrach'da cok iyidi yamateh mi neydi ismi.
  • Na'vi nin işi zor gerçi şu anki oyunda 26-25 gidiyor; eğlenceli geçiyor Razer.Orange vs Na'Vi ama ben oyumu Orange'den tarafa kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Navi yine yenildi, akasha'yı durduramadılar, kuleleride erken verince hepten geri çekildiler.

Leshrach'da cok iyidi yamateh mi neydi ismi.

Evet leshrac yamateh'di iyi oynamıştı.

B grubununda maçları biraz önce bitti. Ben navi - orange oyunlarına baktım. Orange 2 iyi oyunuyla işi bitirdi. Mushi gerçekten iyi bir oyuncu oldugunu gösterdi. ilk oyunda akasha ile dendi'ye cs kastırmadı oyunu tuttu. 2. oyunda morpling ile kastığı itemlerle riske girsede karşı tarafı çok zorladı. Bide gözlemime bakaraktan söylüyorum karşılıklı mid'de invoker-akasha gördük ve dendi invoker ile akashayı durduramazken. yamateh invoker ile dendi'nin akasha'sını cok rahat sindirdi.
    Navide ise sorun devam ediyor. Eger böyle devam ederse takım bile bozulabilir. Normalde yapılmayacak hareketleri yapıyorlar.

B grubundaki 2'li maçlardaki winler ;

Natus Vincere vs. Orange eSports 2-0

Invictus Gaming vs. Darer 2-0

compLexity Gaming vs. mTw 1-1

EHOME vs. TongFu 0-2

Şimdi tekrardan A grup maçlarına geçildi, B grubu w-l durumu ;

Group B
    # Name W-L
    1 iG 7-1
    2 TongFu 6-2
    3 Orange.eSports 6-2
    4 mTw 3-5
    5 EHOME 3-5
    6 compLexity Gaming 3-5
    7 Natus Vincere 2-6
    8 Darer Entertainment 2-6

Genel olarak yorum yapmak gerekirse şimdilik Doğu tarafından katılan takımlar başı çekiyor. Batı taraf alt sıralarda kaldılar. Finalde Çin takımları görmemiz muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazard -- 27 Ağustos 2012; 23:50:58 >

• Şuan A grubundaki karşılaşmalar ;

LGD vs. Counter Logic Gaming

Moscow Five vs. Zenith

Evil Geniuses vs. mousesports

Absolute Legends vs. DK

Stream için ; http://www.joindota.com/en/news/4004-the-international-prelims-day-2-schedule
  • LGD'nin caryleri efsane adamlar hem morph hem antimage'le manyak farm yapıyorlar, zaten bu doğuluların oyun tarzı farm üzerine kurulu LGD'de bunu çok iyi yapıyor. 26. dakikada 300 cs'si oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 28 Ağustos 2012; 0:24:05 >
  • quote:

LGD'nin caryleri efsane adamlar hem morph hem antimage'le manyak farm yapıyorlar, zaten bu doğuluların oyun tarzı farm üzerine kurulu LGD'de bunu çok iyi yapıyor. 26. dakikada 300 cs'si oluyor.

Evet anti-mage 30 dakikada 370 cs ile bitirdi oyunu. farmı çözmüşler adamlar, 30 dakikadan önce combata girmiyorlar. Carrylerini kastırıp bölgeyi savunuyorlar.

Bu arada LGD 10 oyunda 10 galibiyet alarak devam ediyor. Turnuvadaki tek yenilmeyen takımlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazard -- 28 Ağustos 2012; 0:31:28 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.