Şimdi Ara

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.696
Cevap
7
Favori
53.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu

(En Son Oy Tarihi: 24.5.2015)
Giriş

Orijinalden alıntı: vuque

Bu arada Tobiwan broadcast'e başladı.Gerçi 45dk var maça daha ama yorumlar olabilir veya test yayınıdır.
    http://www.joindota.com/en/live/tobiwan
    Oyun içi client'te ise sunuculuğu Kevin 'Purge' Godec ve David 'GoDz' Parker yapacak.
    Ben Tobi'den izleyeceğim;onun anlatımını seviyorum

Arkadaslar yaklasik 30 dakika sonra mac baslayacak kazanan takim mufc takimi yerine turnuvaya katilicak. Maci yukarda arkadasin verdigi linkten izleyebilirsiniz.

Hocam ilginiz icinde tesekkur ederim turnuva basladigindada gorusleeinizi yazarsaniz sevinirim. Herkese iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shazard

quote:

Bu arada Tobiwan broadcast'e başladı.Gerçi 45dk var maça daha ama yorumlar olabilir veya test yayınıdır.
    http://www.joindota.com/en/live/tobiwan
    Oyun içi client'te ise sunuculuğu Kevin 'Purge' Godec ve David 'GoDz' Parker yapacak.
    Ben Tobi'den izleyeceğim;onun anlatımını seviyorum

Arkadaslar yaklasik 30 dakika sonra mac baslayacak kazanan takim mufc takimi yerine turnuvaya katilicak. Maci yukarda arkadasin verdigi linkten izleyebilirsiniz.

Hocam ilginiz icinde tesekkur ederim turnuva basladigindada gorusleeinizi yazarsaniz sevinirim. Herkese iyi geceler.

Elbette turnuva başladığındada buradan değerlendirmeleri yapacağız yoksa bir zevki olmaz.Kaç zamandır bu turnuvayı bekliyorum ve şu sözle kapatıyorum
    Let the fun begin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuque -- 26 Ağustos 2012; 2:43:38 >

• Çekirdeğimi colamı suyumu aldım yanıma açtım Tobi'yi oda başlamış yorumlamaya oohh miss
  • Spam oluyor farkındayım ama bu saattede başka mesaj atan beklemek saçma olacak.
    Mouz ezerek aldı ilk maçı.Güzel bir maç oldu.Anti-Mage ne kastı arkadaş yaa.Rubick iyi oynadı(SingSing) ama daha çok hoşuma giden olay Enigma+Dark Seer combo'su oldu.Rakip takım Dark Seer'i nasıl banlamadı aklım almıyor.Dark Seer ortaya cuup diye topluyor Enigma Hoop diye Black Hole'u açıyor
  • quote:

Spam oluyor farkındayım ama bu saattede başka mesaj atan beklemek saçma olacak.
    Mouz ezerek aldı ilk maçı.Güzel bir maç oldu.Anti-Mage ne kastı arkadaş yaa.Rubick iyi oynadı(SingSing) ama daha çok hoşuma giden olay Enigma+Dark Seer combo'su oldu.Rakip takım Dark Seer'i nasıl banlamadı aklım almıyor.Dark Seer ortaya cuup diye topluyor Enigma Hoop diye Black Hole'u açıyor

dGuzel macti hocam mouz gayet formdalar. Zaten elemelerde cikamamalari beni sasirtmisti. We ise elemerde cok iyi oynuyorlardi ancak bu oyun resmen dokulduler. Hic kimseye dark seer - enigma picki izin vermeleri lazim takimlarin we burda hata yapmis. Bize yaradi bi yonden cok guzel bi combo izledik guzel oyundu

• O combo icin Pandaren picklediler ama ise yaramadi. Pandaren, Enigma ultisini engelleyebilicek skillere sahip fakat izin vermediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shazard

quote:

Spam oluyor farkındayım ama bu saattede başka mesaj atan beklemek saçma olacak.

dGuzel macti hocam mouz gayet formdalar. Zaten elemelerde cikamamalari beni sasirtmisti. We ise elemerde cok iyi oynuyorlardi ancak bu oyun resmen dokulduler. Hic kimseye dark seer - enigma picki izin vermeleri lazim takimlarin we burda hata yapmis. Bize yaradi bi yonden cok guzel bi combo izledik guzel oyundu

Evet güzel bir seyir oldu.Aslında oyun başı gayet iyi başlamıştı WE ama Mouz kill'de geride olsada exp ve gold'da öndeydi ve buradan çıkan sonuç Anti-Mage ne kastı arkadaş yaa
    O değilde Anti-Mage'le ilgili en beğendiğim olay sonlara doğru bottom lane'de Furion'u gösterip-yem yapıp 3 kişi invis bekliyorlardı ancak bu numarayı yemedi,açlık yapmadı ve geri çekildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

O combo icin Pandaren picklediler ama ise yaramadi. Pandaren, Enigma ultisini engelleyebilicek skillere sahip fakat izin vermediler.

Hocam iyi güzel diyorsunuzda sizcede şu olay yanlış değil mi? Bana göre yanlış;
    Karşıdaki heroyu anti'leyeceğim diye hero alırsan bu bir risk şu anda çünkü görüldüğü üzere bozamayabiliyorsun.Bu sebeple başta Dark Seer'i banlamak en mantıklı hareket olurdu gibime geliyor.Bu arada bu oyun bi invoker görürmüyüz acaba ne diyorsunuz arkadaşlar?
  • Anti mage nin hakkini vermeklazim hatasiz oynadi. Takim arkadaslarida cok iyi destekledi rahat farmlayarak isi bitirdi. Furion pozisyonunuda gordum. Smokelu haldeydi karsidakiler ama yemedi antimage

Pandaren evet enigmayi durdurabiliyor ama mouz cok hizli combo yapiyor refleksleri cok saglam olmasi lazim oyuncunun.izlerken bile goruyoruz ve ne cabuk girdi dedim icimden

İnvoker olayina gelince takimlar invokeri iyi biliyolar mi bilemem ama ben navi-dendiden yarin invoker bekliyorum acikcasi umarim banlanmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Cronus

O combo icin Pandaren picklediler ama ise yaramadi. Pandaren, Enigma ultisini engelleyebilicek skillere sahip fakat izin vermediler.

Hocam iyi güzel diyorsunuzda sizcede şu olay yanlış değil mi? Bana göre yanlış;
    Karşıdaki heroyu anti'leyeceğim diye hero alırsan bu bir risk şu anda çünkü görüldüğü üzere bozamayabiliyorsun.Bu sebeple başta Dark Seer'i banlamak en mantıklı hareket olurdu gibime geliyor.Bu arada bu oyun bi invoker görürmüyüz acaba ne diyorsunuz arkadaşlar?

Ondan dolayi CM mod oynaniyor ya. Burdaki oyuncularin %70'i bireysel skill acisindan esit sayilir. Geri kalan %30 ise takim oyunu ve birazda sansa bakiyor. Tobi'nin dedigi gibi, WE cok yeni bir takim ve Mouz kadar tecrubeli takim oyunu oynayacak oyunculara sahip degiller. Ben kendimi bildim bileli KuroKy'i, BlacK'i ve 1437'yi bilirim. Ondan dolayi sonuclarda beni hic sasirtmiyor. Ilk iki oyuna soyle bir goz attigimda WE takimi sadece siradan bir takim gibi ve bu turnuva'da olmayi hic haketmiyor. Cok sacma hatalar yapiyorlar ve bunun sonucunda hezimete ugruyorlar. Bana sorarsaniz WE takimi yerine Potm Bottom, Next.KZ veya Copenaghen Wolves olsa cok daha guzel ve keyifli olurdu. Sanirim soyle yaptilar. East Wild Card'in 2. olani ve West Wild Card'in 2. olan takimi.

• Guzel bir oyun izledik yine mouz temiz oynayarak aldi oyunu. oyunun en basinda tide ile rubick cok kotu olduler resmen kasindilar bide rubick i creep sıkıstırınca baya guldum
    Wisp te karsiyi fazlasiyla zorladi gercekten komple bir hero cok fazla rahatsiz ederek weaver e free farm birakti ama sanki weaver iyi kasamadi tam olarak onu anlayamadim 2 oyundur cok pasif kaliyor.
    Combatlarda ise we dokuldu resmen sanki hic konusmadan oynuyolar gibi ancient in ulti cok yanlis yere ve zamanda gitti. En iyi wisp is cikardi.Resmen soguk terler doktu mouz basta. We kesinlikle elemelerdeki gibi degil.

• Son maci her ne kadar izlemek istemesemde we bi surpriz yapabilir diye baktim ancak 3 oyunun en kotu performansi oynandi. Mouz mufc yerine turnuvaya katilan takim oldu. Yarin konuyu guncelleyecegim.

• Arkadaşlar bu spectator clienti indirmeye calısıyorum hiç bir şey olmuyor bu sorun tek bende mi ? O kadar turnuvayı bekledım bu client lazım bana nasıl indiricez ?
  • Gerçekten süper oynadı mouz takımı.TI2 de sing sing ve kuroky 'i izlemekte güzel olacak.
  • M5 acımaz her yerde ......
  • Bu gün grup maçları başlıyor. TSİ saat 19.00'da 4 maç birden başlayacak. 2'li maç sistemine göre oynanılıcak. Karşılıklı rövanş şeklinde. Maçları Stream üzerinden izleyecekler için
    http://www.joindota.com/en/news/3999-the-international-group-stage-schedule
    bu linkten stream adreslerine bakabilirler.

Bu gece 5'e kadar oyunlar sürücek.
  • DOTA 2'yi hiç oynamadım ama turnuvaları severim.Bundan da birkaç maç seyrederim.
  • Saat 19:00'da Zenith - LGD maçı canlı türkçe Stream yapılacak. İzlemek isteyenlerhttp://www.facebook.com/impreve adresinden takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Ağustos 2012; 16:39:55 >
  • Ve sonunda başlıyor
  • Başlıyor beyler başlayınca üstte canlı turnuvalardan izleyebileceğiz değil mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.