Şimdi Ara

DOTA2 SATILIK AEGIS REPLIKASI ÜRÜN GELDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürün hala elimde kutusunda duruyor almak isteyen yazabilir 2015 aegis replicası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıldır elimde bir ara satacaktım öyle kaldı iyi fiyat veren olursa satarım

• Benim arkadaşta da 2015 ve 2016 var, bu sene de 2400 level yaptı yine alacak. Kesinlikle satmaz, yangında hanımı kurtarmaz da bunları alır kaçar ama daha yüksek fiyata gittiğini söylemişti bana. Belki yurt dışından satmanız daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Benim arkadaşta da 2015 ve 2016 var, bu sene de 2400 level yaptı yine alacak. Kesinlikle satmaz, yangında hanımı kurtarmaz da bunları alır kaçar ama daha yüksek fiyata gittiğini söylemişti bana. Belki yurt dışından satmanız daha iyi olur.

Ben yurt içinde birine gitsin istiyorum

• Güncel
  • ürün hala satılık mı ? fiyat öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowfiend

ürün hala satılık mı ? fiyat öğrenmek istiyorum.

Satılık ilk günki gibi duruyor temiz yani kutusunda fiyat 500 tl o kadar yurt dışıyla uğraştım valla ebayda 400 dolardan satıyorlar bide ebayla uğraşmam istemem

• 500 lira uygun fiyat. Ben de bu sene 2700 küsür level yaptım, sanırım dergi bitmeden 3000'e tamamlarım, Aegis'i saklayacağım da Roshan heykelini satayım diyorum. Ona baktın mı, gözüne çarptı mı kaç liraymış diye?
  • quote:

500 lira uygun fiyat. Ben de bu sene 2700 küsür level yaptım, sanırım dergi bitmeden 3000'e tamamlarım, Aegis'i saklayacağım da Roshan heykelini satayım diyorum. Ona baktın mı, gözüne çarptı mı kaç liraymış diye?

Valla ben oyunu bıraktım heykelin fiyatını bilmiyorum sadece aegis var bende kutusunda duruyor o arkadaşın dediği kişi sizdiniz demek aegisler ilerde değerlenir koleksiyoncular alır

• Fiyat 500 TL ise ben almak istiyorum. İletişim bilgilerini ve satış detayları için lütfen telefon numaranızı bana pm atın
  • laptopal99 L kullanıcısına yanıt
    Hangi arkadaşın? Ben bu fikrimi kimseyle paylaşmadım, üç hafta öncesine kadar da 2000 level altıydım zaten. Aegis'i satmam, bu benim ilk TI maceram olacak. Yalnız Roshan heykeline ne kadar paha biçmişler bilmek istedim. Roshan heykeli hem ilgimi çekmiyor hem de ufakmış zaten.

Henüz teslimat yapılmadığından fiyatlar da değişiklik gösterir gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowfiend

Fiyat 500 TL ise ben almak istiyorum. İletişim bilgilerini ve satış detayları için lütfen telefon numaranızı bana pm atın

Numaramı yolladım

• quote:

Hangi arkadaşın? Ben bu fikrimi kimseyle paylaşmadım, üç hafta öncesine kadar da 2000 level altıydım zaten. Aegis'i satmam, bu benim ilk TI maceram olacak. Yalnız Roshan heykeline ne kadar paha biçmişler bilmek istedim. Roshan heykeli hem ilgimi çekmiyor hem de ufakmış zaten.

Henüz teslimat yapılmadığından fiyatlar da değişiklik gösterir gerçi.

Yukardaki mesajlarda yazıyor okuyun

• Konuyu hortlatayim.
    Bende orijinali var bi ara eBay de 1300 dolara gördün Ti5 aegis. Diğerleri 50 100 dolara var ama Ti5 sınırlı neredeyse yok denecek kadar az ilgilenen olur ise pm. Atabilir.
     DOTA2 SATILIK AEGIS REPLIKASI ÜRÜN GELDİ

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.