Şimdi Ara

DOTA (WC 3) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
5.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardım istiyorsun ama sen bize yardımcı olmuyorsun. Ne gibi bir sorunun var tahmin mi edelim?
  • tskkrler fakat gerek kalmadi acabildim sonunda:D ama kapismak isteyenler buyrulur nick Core-Eye
  • ahh ahh yazın oynardım cnm çekti de şimdi kim indiricem oyunu,patchleri haritaları nerden bulucam ayrıca ama olsun değer
  • Bu arada yeni harita ile butterfly artık yüzde 50 atak hızı veriyor.İyi olan bir itemi imba yaptılar
  • yeni haritada baska degisikler warmı
  • dota süepr dir ya WoW dan bayıldığım zaman dotaya kosarım :d
    ve en sevdiğim hero da Mirana dir su zıplayan sapık kaplan
  • olmaz mı bi ton değişiklik var. Olmasa yeni harita yapmazlar dimi

Yeni 2 hero var. Geomancer ve shadow priest.
    Buglar düzeltildi, leoricin base str artırıldı vs vs...

Benim herom Medusa ve oyunun en iyi, en avantajlı herosudur kendisi(anti-sven, anti-ursa ve birçok heronun anti herosudur). Eğer düzgün geliştirilirse 3 heroyla baş edebilir. Tabi bazı imba herolar var, onlarla herkes iyi oynuyor. Örneğin Balanar, lycan, n'aix, gondar, belki clinkz. Lucyferin ultiyi acaip acaip güçlendirmişler. Refresher ve aghanim yapılıyor artık lucy'ye...

Not: Aghanim lucy'nin ultiyi güçlendirmiyor, yalnızca mana ve hp için aghanim yapılıyor yanlış anlaşılmasın.
  • sesler super yaaaa
  • dota ne
  • şu aralar sitesinden 6.41 nılu haritasını indirebileçeğiniz ve benim hala oynamaya çalıştığım bir harita modu diebilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

dota ne

Defence of the Ancident

Klasik pg oyunlarından değil de, sadece hero ile oynanan ve rpg tarzı diyebileceğimiz w3g haritası...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

Gencler bu aralar acaip derecede dota oynuyorum, evimden taşındığım için internetim kesildi ama yılmadım AI haritalarla devam ediyorum..
    Oynayanlar varsa aranızda konusalım, tavsiyelerde bulunalım...

Mesela bence ordaki en saglam herolar naix ve spiritbreaker

naixle 25 leveldeyken roshanı tek başıma enerjim dogru dürüst açılmadan kestim..

evet yorumlar..

en iyisi lasrelic mi ne adam ultımateı hep dolu hiç bitmiyor vsvsvs neyse sizbiliyorsunuz o adamla 2 insane ı aldım sonra viper diye agility hero aldim 1 insaneı ve 1 esay adlım sonra axe strength aldım ve 1 insane aldım yanı bu üç heroyla kullanmayı bılenler ortalıgın .... neyse herkese ıyı oyunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: ZATHARA

quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

Gencler bu aralar acaip derecede dota oynuyorum, evimden taşındığım için internetim kesildi ama yılmadım AI haritalarla devam ediyorum..
    Oynayanlar varsa aranızda konusalım, tavsiyelerde bulunalım...

Mesela bence ordaki en saglam herolar naix ve spiritbreaker

naixle 25 leveldeyken roshanı tek başıma enerjim dogru dürüst açılmadan kestim..

evet yorumlar..

en iyisi lasrelic mi ne adam ultımateı hep dolu hiç bitmiyor vsvsvs neyse sizbiliyorsunuz o adamla 2 insane ı aldım sonra viper diye agility hero aldim 1 insaneı ve 1 esay adlım sonra axe strength aldım ve 1 insane aldım yanı bu üç heroyla kullanmayı bılenler ortalıgın .... neyse herkese ıyı oyunlar

Bence sen forumu kullanmayı bilmiyorsun...

Ayrıca lasrelic diye bir adam yok. Ultisi hep dolu char yok. Eğer "Leshrac the Malicious" dan bahediyosan hiç bitmiyoru manan bitince bi göreyim. Ayrıca O kadar iyi oynuyorsan gel senin gibi bi 2 kişi daha al ben tek olayım tek koridorda oynayalım. Klavye kullanmasını bilmiyorsan öğrenmeden fikrini bizimle paylaşma lütfen. Üslubunu ve adabını takındıktan sonra herşeyi söylemekte özgürsün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 7 Şubat 2007; 20:12:58 >

• dawe ben oyuna yeni basladım we medusa ya yapacagımız itemleri yazarsan cok sewinirim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_12657631/tm.htm

bu topicteki sorun bende de var yardım edinn lütfen
  • dota hamachi agı safadota pass:123
  • Selam beyler ben eurobattle a girip oynamak istiyorum servera uye oldum ama reg indiremiyorum koyduları linkte bi sorun var acılmıyor mumkunse biri bana yollayabilirmi upload felan edip reg dosyasını simdiden tesekkur ederim.
    Lutfen pm atın...
  • beyler ben yükledim maps e kopyaladım oyuna girdim oyunda gözüküyo ama açılmıyo napmam gerek yardımlatrınızı bekliyorum
  • Millet hamachide bos server var evden ve sık oynayan arkadaslar lutfen katılın!!

ID= war3dotatr

Sifre= 1234
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.