Şimdi Ara

DOTA Underlords (auto chess) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu oyunun en iyi taktiği sana ne veriyosa onu yapmak ilk 10 el ne varsa toplayın 15-25. Eller arası 2 seviye minyonlar çok iyi değilse sinerjiyi yener 25 turn gibi ne gideceğiniz belli olur bu sefer onun minyonlarını toplamaya bakın faiz ve winstrike arasında tercih yapın minyonlar çok iyiyse winstrike için faiz 2. Plana atabilirsiniz. Mesela 40 golddasınız 3 kez yapınca lvl atlıyosunuz diyelim winstrike da iseniz değeceğini düşünüyosanız 3 kez basıp lvl atlayın 3 winstrike goldu burada daha değerli olur
    Bide diğerlerin ne gittiğine bakın minyonlar sınırlı hepsinden farklı bir sinerjide taşlar çok hızlı bir şekilde gelicektir
  • Oyun çok güzel olmuş, şansızlık mıdır doğru düzgün hero gelmiyor, 3. seviye hero henüz göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 23 Haziran 2019; 0:13:30 >
  • hero isimlerini orjinal, oyunu türkçe yapmanın yöntemi var mıdır? dota 2 oynamadım auto chess olayı ilgimi çekti ama türkçe hero isimleri komik duruyor.
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    alışma meselesi hocam sadece. dota oyuncusuna biraz zor gelir o ayrı.
  • Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    Geri bildirim butonunu kullanıp yazmak faydalı olacaktır, isimlerin Türkçeleştirilmesi çok saçma.
  • Selamlar,
    Dota Underlords ile ilgili rehber yazıları hazırladık.Bakmak isteyen olur diye linkleri ekliyorum.Konu sahibimiz de isterse ana sayfaya ekleyebilir ve bu konuyu ana konu olarak belirleyebilir.

Oyununun Oynanışı ile Temel Bilgiler > Dota Underlords Nasıl Oynanır?

Dota Underlords'a başlayanlara özel taktikler > Dota Underlords Başlangıç Rehberi

Dota Underlords Sınıflar ve Irklar > Dota Underlords Şampiyon Sınıfları & Irkları

• Phobersus kullanıcısına yanıt
    İçeriği forumun içine tasirsaniz ekleyebilirim.
  • Nasıl yani anlamadım hocam? Ayrı bir konu mu açayım?
  • Phobersus kullanıcısına yanıt
    o önemli değil, içeriği tam metin olarak buraya koyarsanız daha makul olur. en sonuna da bir referans linki koyarsanız.
  • bu oyuna ne oldu kitlesi birakti galiba oyunu ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.