Şimdi Ara

Dota da kanser eden 1. Millet Türktür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda kanser ettiren illallah ettiren birinci ırk türk ikinci ırk ruslardır .
    Oyun mentalitesi olmayan tamamen feedlemek ve kanser etmek üzerine oynuyorlar . TAkımsız dotada maç atılmaz

• kotl la ayarsız yere spawn mı dersin doğar doğmaz kuleye kafa atan mı :D işin garibi 1 saatten az olmuyor oyun 1 saat çöp yani
  • Şimdi sana burda haklısın desem ve şans eseri ikimiz aynı oyuna düşersek nolucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Her turk kotü oynuyor demiyorum ki cogunlugu kotu oynuyor feedlemedigimiz surece sorun yok . Feedlersek mikrafon tuşu acik guzelce muhabbet ederiz

• Acayip flameliyor Türkler. Hiç anlayışları, sabırları yok.

• Kötü oynamaları okey de çok küfürbazlar, terbiyesizler. En kötüsü de bilmedikleri oyunu bildiklerini sanıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun başında direk Türk müsünüz yazıyorum genelde cevap veriyorlar muteliyorum oyunuma bakıyorum :)

• Türkler mi kötü? Türklerle hiç olmazsa anlaşabiliyorsun. Avrupalılar gene İngilizce biliyor sorun olmuyor ama Ruslar öyle mi? Adam İngilizce bildiği halde Rusça yazıp konuşuyor iletişim miletişim kalmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Acayip flameliyor Türkler. Hiç anlayışları, sabırları yok.

ilk maçımda yabancıların da türklerden aşağı kalır yanı yoktu,yeni yabancı küfürler öğrendim

kısaca insan her yerde insan

• quote:

Orijinalden alıntı: TURQUOIS3

quote:

Orijinalden alıntı: Lews Therin Telamon

Acayip flameliyor Türkler. Hiç anlayışları, sabırları yok.

ilk maçımda yabancıların da türklerden aşağı kalır yanı yoktu,yeni yabancı küfürler öğrendim

kısaca insan her yerde insan

Flame kültürü Türklerde acayip ama . Yabancılar da yapıyor ama yapma oranı Türklerde çok yüksek. Yoksa bana göre Türkler iyi oynuyor genel olarak.

• Küfür oranı Türklerde gerçekten yüksek merhaba demeye korkuyor insan küfür yiyeceğim diye

Bir saçma konu daha var kim herkes oyunu bilmek zorunda değil yada iyi oynamak zorunda da değil on yıldır oynuyorum 500 kez değişti oyun değişmeye de devam ediyor gevezelik Edip oyunun tadını kaçıranlar aşırı fazla

• Ddr4ig D kullanıcısına yanıt
    Bir kişi hem konuşup/yazıp hem de tam performansını gösteremez. Karşısındakine zarar verdiği kadar kendine, kendisiyle birlikte takımına, takımına verdiği zararla da kazanma şansına, işine oyununa bakan adamın dikkatini belki yararlı bir şey yazmıştır diye çekerek öteki elemanlara da zarar veriyor.

Collosius mu Collezione mu ne zıkkımsa, o haritada 019415 maçtır oyun kaybetmiyoruz, tecrübe konuşuyor
  • Bu oyunun piçleri kesinlikle ruslar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.