Şimdi Ara

DotA 2Mikrofon Sorunu (V'ye basınca mikrofon işareti üstünde çizgiyle çıkıyor.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sorunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar, konuşamıyorum edemiyorum. Çok can sıkıcı bir durum.

• Arkadaşlar dota 2 oynuyorum, windows 8.1 kullanıyorum, ses kartım realtek, nvidia ekran kartı var, şimdi bu lanet bilgisayarda oyun oynarken mikrofon kullanamıyorum. Bir 2+1 hoparlörüm ve mikrofonlu bir kulaklığım var. Driver güncelledim vs ama nedenini bir türlü bulamadım şu illetin :@ oyunda iken mikrofon ayarlarına giriyorum 2 tane gösteriyor, kulaklık ve hoparlör diye. Neyse seçiyorum ediyorum farklı varyasyonlar deniyorum ama yine de olmuyor. Daha önce başına bu tür bir sorun gelen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ian Moone

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar, konuşamıyorum edemiyorum. Çok can sıkıcı bir durum.

konuşmayı dene sesini algılayınca o çizgi kalkar
  • Aynı problem bendede var çözemedim bir türlü
  • 1. mikrofonu açın :P
    2. oyunda kısayol ayarlayıp konuşun.

"açık mikrofunu etkinleştir" seçeneğini seçmeyin! o seçenek her konuştuğunuzu iletir. Ayrıca siz konuşana kadar dota içerisinde mikrofon muteli gibi görünür . Oysa sesi algılayınca o işaret kalkar ve normal konuşma baloncuğuna dönüşür.
  • arkadaş dota 2 oyuna girince sağ köşede iki tane simge cıkıyor bunu kaldıramıyorum yardım edcek birileri varmı acaba şimdiden tşk ederim DotA 2Mikrofon Sorunu (V'ye basınca mikrofon işareti üstünde çizgiyle çıkıyor.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.