Şimdi Ara

Dota 2 Takım Turnuvası . Katılacak takımlar gelsin ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu forumda yapıldığını görmedim daha önce . Forumdan olması gerekmiyor illaki.

Şu an sadece benim takımım var . Katılıcaklar pm veya konuya yazsın . Umarım katılım çok olur .

1.Takım : Sekai

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bakalım katılan sayısı ile ödüle bağlı katılabiliriz
  • SirCourage kullanıcısına yanıt
    Bu simgenin cümleye kattığı anlama hayranım

• Katılırım bıde arkadasım var 2 kısıyız. Belkı 3te olabılır.
    Garantı 2 kısı lazım takıma, forumdan katılacak varsa gelsın bı takım kuralım mac atalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günü ve saati önemli onun haricinde bizimde bir takimimiz var katiliriz yaz bizide 2.Takım:ListenToErcan

• burası dh, katılırım diyenlerden en kötü 2-3 key toplamaz isen hazırlayacağın fikstür elinde patlar.
    takımların yarıdan fazlası gelmez, gelenler eksik gelir.takımların bir bölümünü 2k mmrli elemanların kurmasından ötürü ilk maçta sağlam bir rakip tarafından 322 olayına maruz kalıp küfür ve hakaretler eşliğinde zevkinizi kaçırıp giderler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

bakalım katılan sayısı ile ödüle bağlı katılabiliriz

Katılıma göre herkes ödül havuzuna birşeyler atar az az o ödülüde birinciye veririz

• Zamanında bir rare giriş ücretlş denemiştim de olmamıştı. Ayrıca biraz açıklama koyaydın iyiydi.

• Kişi başı 1 rare toplaman gerekiyor.Şu an rare'lerin 0.10$ civarlarında olduğunu düşünürsek ciddi düşünüldüğünde verilebilecek birşey.Yoksa ciddi hüsran yaşarsın.Umarım katılım olur.Kolay gelsin !
  • Şu an için katılacak takımlar toplansın düşünüceğiz birşeyler . Fakat şu an 3 takım ya var ya yok ...
  • Bende katılırım.
  • Ravage.Dota olarak burdayim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkobey

Ravage.Dota olarak burdayim :D

Takımlar bu steamı eklesin . En kötü eğlence maçları yaparız

Sekai | Serious Cat

• quote:

Orijinalden alıntı: ApmomoTR12

quote:

Sekai | Serious Cat

Hocam su konuyu yukarılarda tutalım takım kuramasak bıle en azından bı 10 kısıyı bulursak vs yaparız.
    Kımsenın gelmemesının sebebı oynayan az olması mı yoksa solo atmak daha mı eglencelı oldugu ıcın anlamadım. Hayır tanıdıklarla oynayacagız herkes ID sını yazar eklerız!

• quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

quote:

Orijinalden alıntı: ApmomoTR12

quote:

Sekai | Serious Cat

Hocam su konuyu yukarılarda tutalım takım kuramasak bıle en azından bı 10 kısıyı bulursak vs yaparız.
    Kımsenın gelmemesının sebebı oynayan az olması mı yoksa solo atmak daha mı eglencelı oldugu ıcın anlamadım. Hayır tanıdıklarla oynayacagız herkes ID sını yazar eklerız!

Elbette . Her takımın temsilci gibi bir üyesi olucak Onun id sini yazıcaz o takımla maç yapmak isteyen onları ekleyecek ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.