Şimdi Ara

dota 2 overclock turbo mod msi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar benim sorunum laptopdan 2 hafta öncesine kadar turbo modda oynayabilirken simdi oynayamıyorum. Benim laptopda 2 tane ekran kartı var biri geforce gt 650m diğeri intelin yerleşik hd graphics . Turbo moddayken nvidia aktif oluyor ama şimdilerde bu problem yüzünden aktifleşmiyor. Sadece dota 2 de var bu problem.

laptop markası msi ge60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aqcantr -- 21 Mart 2013; 19:02:29 >

• Sadece dota2'de sorun yapıyorsa büyük ihtimal oyun recover yapman gerek. (kaldırıp tekrar yüklemek) Bir de fişe takılı oynaman gerek yüksek verimlilik alman için ekran kartından.
  • Oyunu sildim yükledim. Zaten priz bağlı yok hala aynı olmuyor. Sonunda format atıcam.
  • masaüstünde sağtuş > nvidia denetim masası > 3d ayarların yönetilmesi . Orda genel ayarlar ve program ayarları var sen program ayarlarına girip Ekle diyerek dota2 yi ekleyeceksin ve altta bu program için ekran kartı seçin diyor ordan yüksek performanslı nvidia işlemcisini seçiceksin.Bu sayede Dota2 gt650m ile açılıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

masaüstünde sağtuş > nvidia denetim masası > 3d ayarların yönetilmesi . Orda genel ayarlar ve program ayarları var sen program ayarlarına girip Ekle diyerek dota2 yi ekleyeceksin ve altta bu program için ekran kartı seçin diyor ordan yüksek performanslı nvidia işlemcisini seçiceksin.Bu sayede Dota2 gt650m ile açılıcak.

Ya da oyunun kısayoluna gelip sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştır dedikten sonra ekran kartını seçip öyle de başlatabilirsin.
  • 2yoluda kullandım fakat ne çare olmuyor neden böyle oldu anlamış değilim.
  • msi ge60 aynı sorunu yaşıyorum.
  • Nvdianin baska surumunu deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.