Şimdi Ara

Dota 2'nin The International Turnuvasının Ödül Sıralaması Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Dota 2'nin en büyük turnuvası olan The International 2015'in ödül havuzu bildiğiniz gibi 17 milyon dolarlık bir değer ile espor tarihinde bir rekora sahip. İşte bu ödül havuzunun takımlar arasında nasıl paylaştırılacağı Valve tarafından duyuruldu.

1. Takım: 6.183.499 dolar, 2. takım: 2.662.340 dolar ve 3. takım ise 2.061.166 dolar ile ödüllendirilecek. Tabii bu rakamlar dergiler satıldıkça artıyor fakat genel olarak bu civarlarda bir para alacaklarını söylemek mümkün. Turnuvanın geriye kalan takımları ise aşağıda yer alan görseldeki ödüllerden yararlanacaklar.

• Vay be :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • lol rito

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çokta gözüm yok 16.olsak yeter

• Dota 2 turnuvalarıyla uğraşacağınıza lol gibi yeni herolar çıkarsanız çok iyi olur sürekli aynı heroyu oynamaktan bıktım kaç aydır bekliyorum ama yok böyle giderse sıkıntıdan oyunu silecem listemden ki ztn öyle yaptım ve adam gibi yeni hero çıkana kadar da indirmeyecem yenilik olmayan oyunu ne yapım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed310

Dota 2 turnuvalarıyla uğraşacağınıza lol gibi yeni herolar çıkarsanız çok iyi olur sürekli aynı heroyu oynamaktan bıktım kaç aydır bekliyorum ama yok böyle giderse sıkıntıdan oyunu silecem listemden ki ztn öyle yaptım ve adam gibi yeni hero çıkana kadar da indirmeyecem yenilik olmayan oyunu ne yapım ben.

boşver sen lol e devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammed310

Dota 2 turnuvalarıyla uğraşacağınıza lol gibi yeni herolar çıkarsanız çok iyi olur sürekli aynı heroyu oynamaktan bıktım kaç aydır bekliyorum ama yok böyle giderse sıkıntıdan oyunu silecem listemden ki ztn öyle yaptım ve adam gibi yeni hero çıkana kadar da indirmeyecem yenilik olmayan oyunu ne yapım ben.

Kardeş şakamısın sen lol de Meta denen saçmalık sezon başı ve bir kaç patche göre belirleniyor ve hep o herolar God tier oluyor ve hep onlar Arasında oyun Dönüyor . He unutmadan bide Pro oyuncular var onlar Op heronuzu size seçiyor onla 1 ay takılıyorsunuz.
    Dota da oynamış lol de oynamış biri olaraktan söylüyorum . Dota da heroların nerdeyse hepsi Meta da ve hepsi kendine göre op herolar . oynanacak yüzlerce hero var merak etme . 3 Hafada bir Saçma Saçma hero çıkmasından iyidir . Merak etme orda s1 de s2 her maç Picklenen heroyu 2 sezon sonra yüzüne bakmamazlık yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orjinalden alıntı: Muhammed310

dota kesinlikle hep aynı kalan bir oyun değil şu son gelen custom games olayı bile lolü ezer geçer

• yuh 2011 de birinci olan ile 2015 de 6. olan aynı parayı alıcak :D. Na'vi ye hakaret bu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arsenon

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Muhammed310

Dota 2 turnuvalarıyla uğraşacağınıza lol gibi yeni herolar çıkarsanız çok iyi olur sürekli aynı heroyu oynamaktan bıktım kaç aydır bekliyorum ama yok böyle giderse sıkıntıdan oyunu silecem listemden ki ztn öyle yaptım ve adam gibi yeni hero çıkana kadar da indirmeyecem yenilik olmayan oyunu ne yapım ben.</blockquote>

dota kesinlikle hep aynı kalan bir oyun değil şu son gelen custom games olayı bile lolü ezer geçer

Tam tersi hep aynı kalan bir oyun yıl olmuş 2015 hala yeni hero çıkmadı bir de custom gamesin videolarını izledim yeni harita felan var ama ben bunu istemiyorum hero istiyorum o olmadı mı zevk alamıyorum oyuna dönebilmem için bu şart.

• 16. takım bıle ıyı odul kazanıyor valve yi tebrık etmek gerekıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.