Şimdi Ara

Dota 2 maçları çok uzun sürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu yüzden oyuna girmek istemiyorum. bugün mesela ezici üstünlük kurduğumuz halde 50 dakikayı geçti maç. aşırı uzun sürüyor bir oyun yazık abi o vakite. kitap okurum en azından birşeyler öğrenirim haksız mıyım?

• Aynen qnq haklısın ama meta bu hale geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun geliyorsa custom game modları var 15-20 dakikada biten onları oyna.
  • Ben 2 saat süren maç da oynadım yani tamamen seçilen herolarla bile bunun önüne geçilebilir. 10 tane melee olursa 2 takımda tabii ki uzun sürer. Arkadaşların varsa Rat Dota oynayacaz diye sözleşip PT kurup ,rat dota atabilirsin ancak zamana o kadar önem veriyorsan, git kitap oku zaten. 50 dk zaten genel dota süresidir. Az zeka, biraz şans ve düzgün pt ile 15 dk da bile maç kazanılabilir. Ancak rat dota oynarken 30 dk geneldir. Kazanırsanız 30 dk da biter kaybederseniz karşıya bağlı yine uzayabilir...Şahsen tek başıma 50 dk tutabilirim defansı hatta pushlayabilirim radiance manta kasarak terror blade ile yaptığımda oldu şahsen hatta bu sayede kazandığım. Yani takım noobsa çare zamandır ne kadar uzarsa kazanma şansı artar elindeki heroya bağlı olarak full slot bir terror blade i durdurmak için 3 kişi aynı anda atak yapmalı anca 2 kişi aynı anda gelirse 2 si de ölür. Tabi yetenek meselesi ve karşıya göre hero ve itemle alakalı...Ben kolay maç kazanabilen biri değilim yani 2 maçtan birini kaybederim genelde bu yüzden; maçı 1 saat uzatıp kazanabileceksem, düşünmeden uzatırım, işsizlik işte , işin varsa ya başka oyuna gir ya da başka şeyle uğraş. Çünkü Pt için rat oynayacak adam bulman çok zor kanaldan arkadaşın yoksa daha da zor olur. Ayrıca rat dota diye girip alakasız alan embesil de çok. 3 tane kule herosu alıp 30 dk tek kule alamayan takımda çok...(!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Mayıs 2017; 16:44:58 >

• tamamen takımının ittirmesı ve karsı takıma baglı , 25 dkda bitirdigim oyunlarda oldu , 1 saat 40 dakıka süren oyunumda
  • Yeni meta böyle
  • Basedeki shrineların felan etkisi büyük . Benim de maclarım ortalama 35-50 dk arası sürüyor.

• Böyle düşünen bir adamin bu tarz oyunları oynamasi sacma değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: it kopuk

Böyle düşünen bir adamin bu tarz oyunları oynamasi sacma değil mi

Güzel hort. Sorunun cevabı hayır.

Dota 1deki apem modu geldi oyuna. Turbo mod diye geçiyor. Stres oluyorsanız girin bunu oynayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.