Şimdi Ara

Dota 2 de bug mu var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar en son dota 1 oynuyordum 3-4 sene oluyor. Bugün bir pc aldım ve steam üzerinden dota 2 oynuyorum fakat bir sorunla karşılaştım. Satıcıdan item alırken item sağ tarafta takıldı daha sonra hiç bir şeye tıklayamamaya başladım. Ne item alabildim ve + skill verebilme yerine girebildim nereye tıklasam tepki vermedi. Sadece karakteri yürütebiliyordum ve klavyeden skill atabiliyordum. Bu nasıl düzelir?

Dota 2 de bug mu var?

Dota 2 de bug mu var?

• tekrar bağlanacaksın böyle buglar çok oluyor
  • dotayı kapatıp açmayı denedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meameth

tekrar bağlanacaksın böyle buglar çok oluyor

Bu sefer oyundan çıkmış olmuyor muyum? Birde türklerin olduğu bir yer yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde her oyunda aynı heroları seçebiliyoruz. Tide, zeus, snip, venge, dark knight, akrep, lina gibi. Her girdiğim oyunda bunlar var

• Maçları eğitim kısmından aratıyor olabilir misin? O kısımda sana bütün heroları değil bazı heroları gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALLONS Y ALONSO

Maçları eğitim kısmından aratıyor olabilir misin? O kısımda sana bütün heroları değil bazı heroları gösteriyor.

Oyna kısmından normal maç diyorum oyun aratıyorum ve oynuyorum. Seviyem 2 belki o yüzden eğitim modunda olabilirim ama bilmiyorum

• Alt kısımda, oyun modu bölümün de sınırlı kahraman seçiliyse onu bi serbest seçim yapmayı dene.
  • -Lanaya- kullanıcısına yanıt
    Hocam onu halletim sağol ama bu bug geçmiyor tıklayamıyorum hiç bir şeye

• quote:

Orijinalden alıntı: alcest

Oyundan çıkıp gidiyordum düzelir gibi olup tekrar buglaniyor , oyunu sildim yukledim , steami sildim yükledim , bug geçmedi oyuna ara verdim , rezil ediyor maçlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

quote:

Orijinalden alıntı: alcest

Oyundan çıkıp gidiyordum düzelir gibi olup tekrar buglaniyor , oyunu sildim yukledim , steami sildim yükledim , bug geçmedi oyuna ara verdim , rezil ediyor maçlarda

bana uzun zamandır olmuyor dostum. kendine kendine düzeldi.
  • Anladım ben seni dota 1 gibi değil bu düştün mü çıktın mı quit attın mı leave attın mı 5 dk tekrar bağlanma süren var F9 a bas oyun pauselensin sonra çık kapat oyunu tekrar aç gir düzelmiş olur arkadaşimada oluyordu arada çok uyuz bi durum ama böyle yapınca düzeliyor

• Dotayı kapatıp açınca geçiyor banada çok olurdu dert etme kalıcı felan değil her oyun olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.