Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşalar bana ail key lazım yardım edenler şimdiden teşşekkürler oyunda admı CuaderLoder - isteyen burayada atabilir muhammetyilmazim@hotmail.com
  • sağolun arkadaslar yorumlar için. peki turk channeli gibi bişey varmı bunda? dota 1 de tr channelinden oyun bulurduk bunda publicte oynamak ölüm gibi sürekli leave atanlar, ultranooblar falan.

yani illa türk olması gerekmiyor da hani oyun bulabilecegimiz tarzda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAslAnkara -- 6 Haziran 2013; 17:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

sağolun arkadaslar yorumlar için. peki turk channeli gibi bişey varmı bunda? dota 1 de tr channelinden oyun bulurduk bunda publicte oynamak ölüm gibi sürekli leave atanlar, ultranooblar falan.

Türkiye kanalı var belirli bir win e ulaşırsan ordan adam toplayıp oyuna girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Last Goodbye

quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

sağolun arkadaslar yorumlar için. peki turk channeli gibi bişey varmı bunda? dota 1 de tr channelinden oyun bulurduk bunda publicte oynamak ölüm gibi sürekli leave atanlar, ultranooblar falan.

Türkiye kanalı var belirli bir win e ulaşırsan ordan adam toplayıp oyuna girebilirsin.

nereden giriyoruz ona peki? şuan level 1 im gerçi ama yardımcı olursan sevinirim. find a lobby den mi baska biryerden mi?
  • Arkadaş bu nedir be ?

Ayrı olarak ben Dota 2'ye yeni başladım şöyle böyle 3 ay oldu oyunu kavradım sayılır artık geçen gün Türk'ün teki Night Stalker aldı bende Medusa alıp mid'e gittim farm yapmak için işte Night Stalker tutturdu ben mid'e gidicem ben mid'e gidicem sonradan gank yaparım diye ben de itiraz ettim bayağı küfürleştik. Yaptığım ne kadar doğru bilmiyorum da aklıma takıldı Night ortaya mı gitmeliydi Gank yapmak için yoksa Medusa olarak ben farm yapmak için mi ? Maç sonucunda 10-2 ben yaptım Night 4-8'de kaldı ?

• Yanlış yapmışsın.Mid lane'e genellikle early gamede skillleri ile üstünlük kuran ganker herolar gider.Stalker mid lanede erkenden 6 level olarak kendisinin sahip oldugu pasif skillin sağladığı geceleri atak ve haraket hızı ile kolay kill alabilen bir herodur.Early gamede aldığı killer ile farm yapıp takımı late game taşır.

Medusa ise late gamede ancak gerekli itemleri kasarsan iş gören bir herodur.Medusa'nun skilleri gank yapmasına yardımcı olmadığı gibi diğerlerinden erken 6 level olan Medusa oyunda farklılık yaratamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Yanlış yapmışsın.Mid lane'e genellikle early gamede skillleri ile üstünlük kuran ganker herolar gider.Stalker mid lanede erkenden 6 level olarak kendisinin sahip oldugu pasif skillin sağladığı geceleri atak ve haraket hızı ile kolay kill alabilen bir herodur.Early gamede aldığı killer ile farm yapıp takımı late game taşır.

Medusa ise late gamede ancak gerekli itemleri kasarsan iş gören bir herodur.Medusa'nun skilleri gank yapmasına yardımcı olmadığı gibi diğerlerinden erken 6 level olan Medusa oyunda farklılık yaratamaz.

Eyvallah hocam, sağolasın cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karşıdaki herolar:anti mage,kotl,sd,weaver,bristleback

bizdeki sven bkb kasıyor.niye?cünkü adam oyunu düz oynuyor,ordaki tavsiye edilen itemleri diziyor,yorum yapma kabiliyeti 0.birde ben iyi oyuncuyum diyor.tabii iyi oyuncusun önemli olan kda zaten.
  • 33-5 skorla maç verdik yok böyle bieşy ! bu 2 oluyo artık adam almış lone druid i soldan yardırmış ! Kimse farkında değil invoker pickledim biraz zevkine oynuyodum amacım kill almaktı onların basede bi baktım lone girmiş bizim mid e kuleleri alıyor bizden de kimse farketmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

karşıdaki herolar:anti mage,kotl,sd,weaver,bristleback

bizdeki sven bkb kasıyor.niye?cünkü adam oyunu düz oynuyor,ordaki tavsiye edilen itemleri diziyor,yorum yapma kabiliyeti 0.birde ben iyi oyuncuyum diyor.tabii iyi oyuncusun önemli olan kda zaten.

Oyunu tam olarak bilmeden yorum yanlış olabilir ama bence adam doğru yapmış eger takımın carrysi kastırılan sven ise , Sd direk ilk skill , kotl mana silme am ulti sven direk ölür . Ama sizde bir silencer yada enigma gibi herolar var ise yanlış yapmış .
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_shock

quote:

Oyunu tam olarak bilmeden yorum yanlış olabilir ama bence adam doğru yapmış eger takımın carrysi kastırılan sven ise , Sd direk ilk skill , kotl mana silme am ulti sven direk ölür . Ama sizde bir silencer yada enigma gibi herolar var ise yanlış yapmış .

kotl mana hareket etmeden silemez.ayrıca dediklerin saçma.sd ilk skill atsa ne olacak.adamın zaten cleave ile anında giderler.bkb kasmak tamamen saçmalık bu herolara karşı.burda bizim takım önemli değil.önemli olan o herolara karşı bkb almak.demek ki senin gibi düşünmüş...

• quote:

33-5 skorla maç verdik yok böyle bieşy ! bu 2 oluyo artık adam almış lone druid i soldan yardırmış ! Kimse farkında değil invoker pickledim biraz zevkine oynuyodum amacım kill almaktı onların basede bi baktım lone girmiş bizim mid e kuleleri alıyor bizden de kimse farketmedi.

Millet tp'ye verilen paraya aciyor nedense tp'siz dolasmamak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

33-5 skorla maç verdik yok böyle bieşy ! bu 2 oluyo artık adam almış lone druid i soldan yardırmış ! Kimse farkında değil invoker pickledim biraz zevkine oynuyodum amacım kill almaktı onların basede bi baktım lone girmiş bizim mid e kuleleri alıyor bizden de kimse farketmedi.

Kesinlikle , bu da bana ders oldu bir daha tp siz dolaşmam.
  • quote:

quote:

quote:

Spiker diye bişey var. Hiç dinlemiyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

quote:

quote:

quote:

Mesele spiker değil zibil gibi op heronun olduğu oyunda savunma bile yapılmıyorki.Bu oyun beta değil bu haliyle alphayı bile aşamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Haziran 2013; 16:23:36 >

• Bu adam ne demek istiyor, amacı ne biri anlatsın bana lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

Arkadaş bu nedir be ?

Ayrı olarak ben Dota 2'ye yeni başladım şöyle böyle 3 ay oldu oyunu kavradım sayılır artık geçen gün Türk'ün teki Night Stalker aldı bende Medusa alıp mid'e gittim farm yapmak için işte Night Stalker tutturdu ben mid'e gidicem ben mid'e gidicem sonradan gank yaparım diye ben de itiraz ettim bayağı küfürleştik. Yaptığım ne kadar doğru bilmiyorum da aklıma takıldı Night ortaya mı gitmeliydi Gank yapmak için yoksa Medusa olarak ben farm yapmak için mi ? Maç sonucunda 10-2 ben yaptım Night 4-8'de kaldı ?

Yaptığın yanlıştı. Medusayla ne diye mid gidersin ki? Yanına bir support al lanede yap farmını. Balanarın hızlı lvl alıp gece olunca gang yapması lazım.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuly -- 8 Haziran 2013; 17:55:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

quote:

quote:

quote:

Zaten önceden bot kulesi yıkılmıştı , adam içeri kadar girip almıştı barakaları. Uzucna bi süre oyaladı bizi biz mid tower ın atakta olduğunu duyana kadar iş işten geçmişti. Hyperstone yapmıştı bitirdi 2 dk yetişemeden. Gerçi ben gitmedim onların mid kuleyi kırdım ancientin yarısına geldiğimde adam bitirmişti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_shock

quote:

kotl mana hareket etmeden silemez.ayrıca dediklerin saçma.sd ilk skill atsa ne olacak.adamın zaten cleave ile anında giderler.bkb kasmak tamamen saçmalık bu herolara karşı.burda bizim takım önemli değil.önemli olan o herolara karşı bkb almak.demek ki senin gibi düşünmüş...

Gerçekten mi :) çok basit düşünüyosun . Saçma dediğin şeyi sana açıklayım da az ögren : 1-Sven durduğu yerde mi adam kesicek . 2-Sd ilk skili atarsa sven kendi kendinin canını götürür ,yine ileri görememe.3-Cleave damage tek yer diyosun vurması için hareket etmesi lazım sen hala hareket etmeden adam keseceğini düşünüyosun.Hareket ettikçe kotl skill yicek . Adam her türlü doğru item çıkmış . Benim gibi düşünmüş doğru düşünmüş . High lwl gamelerde böyle oluyor çünkü ama sen o seviyede oyun atmayıp bunları ögrenememişsen az daha geliştirmen gerekiyor kendini .

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.