Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BloodSkull

ember'a direk pure dmg cıkanlar anlamıyorum en azından skadi veya mjolnir güzel olabiliyor özellikle skadi hp vermesi bakımından'da iyi ember için benim favori buildim 1 phase boots 2 fury 2 deadlus veya 1 deadlus 1 mjolnir ( karşıda ilizyonu problem olabilcek hero var ise veya mepoo) 1 skadi

Aynen öyle ama 2 daedalus gereksiz fistin cooldownu zaten çok kısa yakalarsan ezersin,botun ne olduğunun pek önemi yok arcanede iyi gidiyor.Mjolnir çok fena oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M!R4G3

quote:

Orijinalden alıntı: Smurfie

quote:

quote:

DOTA 2 [ANA KONU] Hayat bazen yolo beyler.

Hocam bo1 tehlikeli.
    Bu arada favoriye oynamışsınız yolo olmamış sanki

Yolo kısmını itemler için söylemişti hocam. Onlardan başka değerli itemim yok :D Ve kararsız kaldım daha 2 saat var vp.polar'a da çevirebilirim bahsi.

Sonradan neden Polar'a çevirdiniz hocam ya?

Vp formda gözüküyodu. Bi anlık gazla bastım fakat önemli değil bırakıyorum . Zaten arcana ve binek bana betden gelmişti .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

DOTA 2 [ANA KONU] Hayat bazen yolo beyler.

Hocam bo1 tehlikeli.
    Bu arada favoriye oynamışsınız yolo olmamış sanki

Yolo kısmını itemler için söylemişti hocam. Onlardan başka değerli itemim yok :D Ve kararsız kaldım daha 2 saat var vp.polar'a da çevirebilirim bahsi.

Sonradan neden Polar'a çevirdiniz hocam ya?

Vp formda gözüküyodu. Bi anlık gazla bastım fakat önemli değil bırakıyorum . Zaten arcana ve binek bana betden gelmişti .

Neyse sağlık olsun artık.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 14 Ekim 2014; 16:16:10 >
  • Su arcanasi giden arkadasa uzuldum icim yandi. Tinker bas devsm et dicektim de olmuyor ya icim eridi valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lina Arcana Fiery Soul of the Slayer itemini satacağım ama Steam Markette eşya sat butonu çalışmıyor. Steamdeki tüm oyunlarımı farklı sitelerden Key şeklinde aldım bu yüzden olabilir mi? Son 24 saatte 219 tane satmış $34.80 USD'dan. Steam wallete 10 dolar atsam hiç oyun almadan Steam Markete erişebilir miyim?

DOTA 2 [ANA KONU]
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    steam hesabınıza para atın, sizi güvenlik sebebiyle 1 ay bekleticek maalesef, ondan sonra item al sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

• http://dotamax.com/player/detail/194975826/

Başıma bir iş gelecek ama...
     DOTA 2 [ANA KONU]

• Para attım garanti olsun diye bir de oyun aldım 3 liralık. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

http://dotamax.com/player/detail/194975826/

Başıma bir iş gelecek ama...
     DOTA 2 [ANA KONU]

Nazaaaaar :D

• Cloud9-Navi maçı neden iptal oldu, bilen var mı?

Edit:Lounge'da "C9 drops out D2CL" yazıyor. :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan- -- 15 Ekim 2014; 22:02:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan-

Cloud9-Navi maçı neden iptal oldu, bilen var mı?

Edit:Lounge'da "C9 drops out D2CL" yazıyor. :/

Çıkmışlar ligden.
  • Neden embera drum kasiliyor. Ya da cogu melee heroya drum. Yani en azindan slark tint ember3lusune hep kasiyorlar. Verdigi movspeed icin mi aktifi icin mi. Onun yerine alinacak embera perservarence cok daha kullanisli olmaz mi mesela . Bendeckastim pek de kotu olmadi fakat niye kasilir mantigi cpzebilmis degilim.

• 6.82c çılgın atıyor, tb,dp oyuncularına geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

Neden embera drum kasiliyor. Ya da cogu melee heroya drum. Yani en azindan slark tint ember3lusune hep kasiyorlar. Verdigi movspeed icin mi aktifi icin mi. Onun yerine alinacak embera perservarence cok daha kullanisli olmaz mi mesela . Bendeckastim pek de kotu olmadi fakat niye kasilir mantigi cpzebilmis degilim.

+9 all stat denen bir özelliğini görmezden geliyorsun? 9 stat demek 171 hp , 171 mp, 9 atack ve az da olsa atack speed ediyor. sürekli ember oynayan birisi olarak oyun başı çok güzel gold elde etmiş bile olsam meepo, pl gibi ilizyon heroları olmadığı sürece drum'dan vazgeçmiyorum, özellikle verdiği hp ve mp çok fark ediyor. pervesance regen vermesine rağmen 3 skillde biten mana, 3 vuruşta yamulan hp başa bela... drum kasın, kastırın.
  • quote:

Neden embera drum kasiliyor. Ya da cogu melee heroya drum. Yani en azindan slark tint ember3lusune hep kasiyorlar. Verdigi movspeed icin mi aktifi icin mi. Onun yerine alinacak embera perservarence cok daha kullanisli olmaz mi mesela . Bendeckastim pek de kotu olmadi fakat niye kasilir mantigi cpzebilmis degilim.

Ember'ın stat gain'i kötü, +9 stat çok iyi oluyor. Ayrıca early'de çıkacağın drum'dan gelen movement speed Flame Guard'la adama kesintisiz damage atmanı sağlıyor kağıt gibi eriyor rakibin kaçamıyor. Tiny'ye de aynı şekilde, mana pool'u genişletmek ve ms için çıkılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Ember'ın stat gain'i kötü, +9 stat çok iyi oluyor. Ayrıca early'de çıkacağın drum'dan gelen movement speed Flame Guard'la adama kesintisiz damage atmanı sağlıyor kağıt gibi eriyor rakibin kaçamıyor. Tiny'ye de aynı şekilde, mana pool'u genişletmek ve ms için çıkılıyor.

Ember hasar herosu stat kasılmaz ( temsili ) :(

• quote:

Orijinalden alıntı: XT9

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Ember hasar herosu stat kasılmaz ( temsili ) :(

Ember'ın stat gain'i kötü diye sürekli stat kasılcak diye bişey yok ama, heronun oyun tarzı ona uygun değil, idareten Drum kasıyorsun hatta onu da kasmayabiliyorsun. Terrorblade ya da Medusa değil ki Ember daya stat'ı ultinle iş yap, karşı takımı erit ve TF'den ölmeden rahatça çık, Ember hasarı olmadan hiçbir boka yaramaz. Manta, Linken, Skadi kas mesela bir sonraki oyun, istediğin kadar statların yüksek olsun her türlü eritirler ve en ufak iş yapamazsın.

• Burning, rotk, xiao8 ve Lanm yeni takım kurmuş diyorlar. Adı da " The Old Man " imiş. bilgisi olan var mı? 5. kişi belli değilmiş. Icex3 kafasını taşlara vursun eğer bu takım olacaksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan- -- 16 Ekim 2014; 13:45:16 >
  • Drum stat fakiri herolara ilaç gibi üstelik verdiği hız da cabası. Orb of venom kasmadığım zaman yakalamak için drum basıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.