Şimdi Ara

Dota 1 oynabileceğim platform garena wepla eurobattle hariç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • garena zaten bilmiyorum serverlarda kapanmış heralde weplada kafayı yiyorum en iyisi eurobattle ama ondada ayarları yapmak bitiriyor beni baya uğraştım yapamadım başka nereler var?

• Eurobattle gecme surekli leaverlar var adam gibi mac atilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

Eurobattle gecme surekli leaverlar var adam gibi mac atilmiyor

Bildiğin oynayabileceğim bi yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goblin Mind

quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

Eurobattle gecme surekli leaverlar var adam gibi mac atilmiyor

Bildiğin oynayabileceğim bi yer var mı?

Ranked Gaming var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.iccup.com sağ üstten dili ingilizce yap

oyuncu profili: Oyuncular Rus ağırlıklıç Agilty pek picklenmez, farm yapmayı pek sevmiyorlar daha çok fight oluyor.
    Ap pickleri : Slark(istisnasız her oyun), legion, barat , necro , huskar ve furi
    ilginç bir şekilde geo ve techieste en çok picklenen herolardandır baya sağlam oynuyorlar.
    Oyundan çıkmanın herhangi bir yaptırımı yok sadece fazla puan gidiyor.

Eurobattle hariç demişsin ama Eu dan da biraz bahsedeyim.Kurulumu çok basit yapamadığın bir şey olursa bana sorabilirsin.

www.eurobattle.net
    client indirmek için link:http://warden.eurobattle.net/downloads/file/16
    oyuncu profili: Rus Brezilya ve Avrupa ağırlıklı
    Ap pickleri: Legion, barat, huskar, slark ve es
    Eu da botlar servere bağlı değil bu yüzden farklı hizmet veren botlar var en yaygını Lagabuse botlarıdır. Bu bottan oynarken oyundan düşersen 1 hafta ban yiyorsun yani leave yok denecek kadar az.

Vakit doldurmak için yazdım bu kadar detaylı yoksa işsiz değilim. Bir sıkıntın olursa bana msj atabilirsin

• Biz 3 arkadas Weplada oynarken crep salmadık diye banlandık.Dotatr.com adlı siteyi bulduk.Allah bunu yapandanda yaptırandanda razı olsun.Wepladan sonra burası bize ilac gibi geldi gerek ortam gerekse sistem olarak weplayı 100 e katlar diye düsünüyorum.Adamlar istatistik sitesi yapmıs o bizim cok hosumuza gitti birde nasıl kuracagımızı bilmiyorduk foruma konu actık anında yanıtladırlar.Dotatr.com/stats sayfası + botlardaki sıfır delay ve en önemlisi egolu adminler olmadıgı icin okadar mutluyuzki anlatamam.Biz 3 arkadasız ve 3 müzde isimizde gücümüzde hatta 1 arakdasım evli cocuk sahibi fakat düsünebiliyormusunuz wepladaki WEST adlı seref yoksunu admin karımıza kızmıza sovdu sebep ise crep salmamak.Biz artık DOTATR.Com serverındayız sizde wepla gazisi iseniz server nickim luciferdiablo beni ekleyebilirisniiz.Ama teknik destek almak istiyorsanız dotatr.com forum adresinden ^blacklotus^ nickine w atın size yardım edicektir.Birde 1 tane arkadasımda dota yoktu kac gündür arıyorduk adamlar forumlarına warkey dotanın son guncel mapi ve tek link dota indir koymuslar.Support DOTATR.COM CCCC

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.