Şimdi Ara

dosya uzantıları değistirmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar powerpointin uzantısı olan ppt yi nasıl jpeg e dönüştürebilirim yada boyle dosya uzantısını değiştiren program var mı?

• sorunuz net anlayamadım. söyledikleriniz birbirinden bağımsız şeyler. onu ona çevirmek diye birşey olamaz. jpeg uzantılı bir dosyayı powerpointin içinde kullanabilirsiniz yada powerpointteki bir jpeg dosyasını üzereinde sağa tıklayıp kopyala yapıştırla oradan alabilirsiniz ama yapmak istediğiniz başka birşeyse anlayamadım .
  • elimde bir dvd player varda bu dvd playerımda sunularıma bakmak ıstıyorum ama dvd player sadece jpeg destekliyor bu yuzden acmam ımkansız bende ppt uzantıları jpeg yapmak ıstıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lufer -- 17 Aralık 2007; 13:26:51 >
  • bilemiyorum. üzgünüm
  • Dostum .pptyi .jpeg yapabilirsin ama anlamsız olur ve o dosya çalışmaz. İkisi birbirinden bağımsız dosya türleri
  • yoksa siz mpeg ile mi karıştırdınız
  • mpeg degil emınım ama mpeg de olur olabılıyosa
  • Direk uzantıyı değiştirince o dosyanın formatı değişmez. Bunun için çevirici programlar kullanmalısınız ve bildiğim kadarıyla PPT'den JPEG'e çeviren bir program yok. Hem zaten PPT hareketli olur ama JPEG sabit bir resim dosyasıdır. Eğer iştediğiniz her slaytın resmini kaydetmekse Print Screen ile ekran görüntüsü alıp kaydedebilirsiniz -Bunun programı olabilir- . Ancak animasyonlar vs.. gözükmez.
  • ppt yı hangı uzantılara cevırebılırım yanı pıyasada olan programlar nelerı cevırıyo bıde bu programları nerden indirebilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: lufer

ppt yı hangı uzantılara cevırebılırım yanı pıyasada olan programlar nelerı cevırıyo bıde bu programları nerden indirebilirim

http://www.google.com/search?q=ppt+to&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:tr:official&client=firefox-a
  • bunun için programa gerek yok sunusu hazırladıktan sonra farklı kaydet dersenız dosya ısmının altında uzantılar var ordan jpge ye yada herhangı bi uzanıya cevırebılırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: nwr

bunun için programa gerek yok sunusu hazırladıktan sonra farklı kaydet dersenız dosya ısmının altında uzantılar var ordan jpge ye yada herhangı bi uzanıya cevırebılırsın

Evet haklısın.

dosya uzantıları  değistirmek?
  • arkadaslar verdıgınız lınkten sımdı mpeg yaptım buda ısımı gorucek sorun cozuldu su an için herkese cok tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.