Şimdi Ara

Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
4.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman gidip aile paketini alsam. Buradan da birisi kod paylaşsa sezon sonuna kadar maçları izleyebilirim değil mi. Doğru anladım sanırım. Digitürkten hiç anlamıyorum canlı yayını durdurup devam etme ya da ileri geri alabilme var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nv_143

O zaman gidip aile paketini alsam. Buradan da birisi kod paylaşsa sezon sonuna kadar maçları izleyebilirim değil mi. Doğru anladım sanırım. Digitürkten hiç anlamıyorum canlı yayını durdurup devam etme ya da ileri geri alabilme var mı ?
    evet izleyebilirisin. 3 ay avrupa maçları açılır 6 ay süperligin hepsi açılır

ileri geri plus kutulara mahsus bir özellik 18tl fark alıyorlar onun için ellerinde kod varsa
  • Kod duruyor arkadaşım almaktan vazgeçti isteyene yollayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babam digitürk üyesi onun üzerinden ben faydalanabilir miyim hemen yarın başvursak derbiye yetişir mi acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkula

babam digitürk üyesi onun üzerinden ben faydalanabilir miyim hemen yarın başvursak derbiye yetişir mi acaba :D
    başvurabilirsiniz ama derbiye zor gibi :)

bu arada kod hala mevcut bende,bir arkadaş kullanmak istedi ses seda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belowedd -- 20 Aralık 2019; 10:31:26 >
  • Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    kutu olayından emin misiniz.ben arayıp sorduğumda böyle birseyden bahsetmediler.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben normal tv nin kendi uydu alıcısından uydu izliyorum. Şimdi dostlar kampanyasından digitürk niyetine girdim fakat açıklamada digitürk anteni olmaması halinde dış kurulum ücretinden bahsetmiş. Şu an kullandığım uydu anteni üzerinden hizmet vermiyorlar mı. Mutlaka kendi antenleri mi olmalı. Kafam karıştı. Eğer öyle ise bir de dış kurulum ücreti mi ödeyeceğim.

Bir de paket olarak aile mi yoksa film paketi mi alsam diye düşünüyorum. Film kanalları nasıl güzel filmler oluyor mu. Yani kısacası almaya değer mi sizce.

Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nv_143

Arkadaşlar merhaba. Ben normal tv nin kendi uydu alıcısından uydu izliyorum. Şimdi dostlar kampanyasından digitürk niyetine girdim fakat açıklamada digitürk anteni olmaması halinde dış kurulum ücretinden bahsetmiş. Şu an kullandığım uydu anteni üzerinden hizmet vermiyorlar mı. Mutlaka kendi antenleri mi olmalı. Kafam karıştı. Eğer öyle ise bir de dış kurulum ücreti mi ödeyeceğim.

Bir de paket olarak aile mi yoksa film paketi mi alsam diye düşünüyorum. Film kanalları nasıl güzel filmler oluyor mu. Yani kısacası almaya değer mi sizce.

film kanalları netflixten ve diğer platformdan daha kalitelidir. tek sıkıntı sansür çok dert etmiyorsanız sıkıntı yok. parasını hak eden pakettir.

• Lampard23 L kullanıcısına yanıt
    Sansür konusunda pek sıkıntım yok hocam zaten ailecek izleyeceğiz. Sansürsüz istersem internetten bulurum diye düşünüyorum. Benim valide engelli acaba onun üzerinden mi alsam diye düşünüyorum. Sanırım engelli üzerinden olunca taahhütsüz alabiliyoruz ama yine de gidip bayiden doğru bilgi almak gerekiyor.

• nv_143 N kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yeni engelli üyeliklerde tahhüt var artık.

Film paketi 3 ay 14,25 tl 12 ay 39 TL den alabilirsiniz. Dilerseniz dostlar kampanyası üzerinden kod verebilirim.

• Merhaba kod verebilecek var mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorib

kutu olayından emin misiniz.ben arayıp sorduğumda böyle birseyden bahsetmediler.
    plus kutuların ileri geri yapması kayıt yapmasına yok mu dediler?

sagemcom hy 6101 kutu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerrami

Merhaba kod verebilecek var mi acaba?
    metin bilginde kod var ona özel mesajla ulaşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Son çırpınışları sanki :)
    Hala milleti ilkel kutularına, çanaklara hapis ediyorlar.
    Apple tv ye android boxlara smart tvlere hala uzaktan bakıyorlar.

Bunlardan cacık olmaz.. Bol bol arap kanallarıyla sansürleriyle sonları iyi görünmüyor...

• Arkadaşlar

Kodumu verdim ve hediyeler tanımlandı. 😊 Kodum kullanılmıştır Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği

• Elimde fazladan kod vardır. Üyelik düşünürseniz özel mesaj atabilirsiniz

• Arkadaşlar kod hala mevcut,1 arkadaşa verecektik vazgeçti.özelden yazabilirsiniz

• Merhaba,

Dostlar kampanyasindan yararlanmak isteyen varsa elimde kod mevcut, iletisime gecerse paylasabilirim.

Tesekkurler

Dostlar Kampanyası Üzerinden 1 ay ücretsiz fatura+Sezon sonuna kadar süper lig üyeliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themath -- 22 Aralık 2019; 11:3:1 >
  • nv_143 bende bir burdan bir arkadaş sayesinde aldım. Dün Gs maçını tadaftar olduğum için izledimaz önce kampanyayı tanımlamışlar.
    Sezon sonuna kadar ücretsiz süper lig.
    Uydu kurulumu yaptırmadım Türksatta yayınları var.15 dakkada kurdular bana beklemek kaldı.
    İstersen para verip kendi uydularını kurdurabilirsin.
    Ailenin yıldızı al.anket yaptılar bir ay filmin yıldızı hediye verdiler.güzel değil. İnternetin varsa film paketini beğenmezsin.
    Konuyu paylaşan arkadaşlara tşk ediyorum

• Kamu kampanyasından yararlanmak isteyenler bana ulaşabilir mi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.