Şimdi Ara

Dört Yol Ağzı Geçiş Hakkı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
22.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Atakan3595

Neyse ki hatalarını düzelttiler ve kusuru %100 karşı tarafa verdiler. Bizim ekspere 50-50 verilme ihtimalini sordum. Cevabı: "Araçların çarpışma noktalarına bakıldığında, sizin geçişinizi tamamlamak üzere olduğunuz, kavşağa önce girdiğiniz açıkça belli. Bu durumda karşı tarafın dur levhasından ve geçiş üstünlüğünden bağımsız olarak bekleme yapması gerekirdi. Dur levhası da olduğu için karşı taraf %100 aldı."

Çarpışma burun buruna olsaydı ben %100 alırmışım yalnız.

Geçmiş olsun o zaman top sizden çıkmış artık,mutlu sona ulaşmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 29 Mart 2018; 12:10:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

Eger bir tarafta dur levhasi varsa, dursa bile kalkarken kontrollu sekilde ve yol hakkini yol kesisimine giren diger araclara vermesi gerek. Bence ekspertizin isguzarligi, sonuna kadar gidin hocam. Bi de tam konumu google mapsten paylasirmisiniz

Konumu özelden paylaştım hocam.

Dosya itirazım sonucu mutabakatsızlık olarak güncellendi. Fotoğraflara bakmadan, sadece tutanağa göre karar vermişler. Yarın kesin sonuç belli olacakmış. Konuma bakınca %100 haklı olduğumu göreceksiniz zaten.

Hocam paylastiginiz yere baktim, acik secik belli hersey. Ben sizde bi kusur goremiyorum acik konusayim...

İlginize teşekkür ederim hocam. Dosya sonuçlandı, karşı taraf %100 kusurlu bulundu.

İlk başta -tahmin ettiğim gibi- sadece tutanağa bakıp karar vermişler. Tutanağa dur levhasını yazmayı unutmuştum. Yol sağdan gelenindir deyip %100 kusuru bana geçirmişler. Sözde sistemde fotoğraf görünmüyormuş. İtiraz edince fotoğrafları paşa paşa buldular ve kusuru %100 olarak karşı tarafa verdiler. Aracım onarılmaya başlandı.

50-50 diyen arkadaşlar bilgilerini tazelesin bence.

Gecmis olsun. Adiniza cok sevindim, bizde bazi seyler icin bilhassa arkasindan kosturmak gerekiyor. Halbuki "eksper" tabir ettigimiz vatandasin olay yerini de inceleyerek gerekirse oraya bizzat giderek karar vermesi gerekir. Tekrar bununla gecmis olsun. Deger kaybi davasini unutmayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.