Şimdi Ara

DOPİNG İNTERNET VE TURKNET KULLANAN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TürkNet ile ilgili sorun yaşarsan cayma hakkın var kardeşim alırsın deneyebilirsin beğenmezsen hizmeti seni bağlayan bir taahhüt yok adamlar daha ne yapsın anlamış değilm
  • TurkNet kullanıyorum, 2.ay bitmek üzere. Her şey güzel gidiyor. 51/2 paketimde 40 mbps download, 1.80 mbps upload alıyorum. Yurt dışı çıkışlarında 50 ping alıyorum. 7 yıllık Türk Telekom deneyimim var. Geçiş yaptım, 5 günde tamamlandı. Altyapı Türk Telekom olmasına rağmen ping değerlerim yarı yarıya düştü, burada da TT'nin oyununu görüyoruz.

Sonuç olarak iyi ki geçmişim diyorum, kesinti yok. Fiyatı hem düşük, hem taahhütsüz, hem de harika bir hizmet alıyorum. Müşteri hizmetleri de ilgili, şu ana kadar ki problemlerim için. Kesinlikle deneyin, bulunduğunuz yer ve Türk Telekom'un oyunları tüm mesele. Geçiş yaparsanız kafanız rahat olur, 1 ay ücretsiz kampanyası da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kron0S -- 24 Ocak 2017; 4:9:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün başvuru kağıtlarını yolladım bakalım kac güne bağlantı sağlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

quote:

Orijinalden alıntı: kkafamatizz

quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

doping kullanıyorum 16 mbit paket ocak 2014 ten beri akn bile yoktu bu ayın 14 ünden beri modemdeki hız 3 e düşmeden bir hız kısıtlaması yaşıyorum arıza kaydı açtım bakalım sonuç ne olacak

Kopma vs gibi sorunlar yaşiyormusunuz ?

tip 7 kabine yakınsan hiç bir sorun olmaz

Tip 7 kabini nedir acaba

• kkafamatizz K kullanıcısına yanıt
    Aynen bende yabancıyım konuya. Uydunet kullanıyorum şu an için hizmeti rezalet ve yana yakıla başka bir internet sağlayıcısı arıyorum. Bizim apartmanda da bir TTnet fiber kutusu var ama tipi modeli falan nedir bir bilgim bulunmuyor.
  • TÜRKNET PİŞMANLIKTIR HOCAM

KONUSU VAR ÇOK FAZLA MAĞDUR İNSAN VAR. BAŞVURANLARIN ÇOĞU MAĞDUR. TAVSİYEM İYİ ARAŞTIRIN ÖYLE GİRİN.

VAKTİM OLSA KEŞKE UZUN UZUN ANLATABİLSEM. PİYANGO BİLETİ ALMAK GİBİ BİR ŞEY RESMEN.

YAKLAŞIK 2 AYLIK BAĞLANAMAMA VE SİNİR HARBİ SONUNDA BAŞVURUMUZU İPTAL ETTİRDİK VE HİZMET ALMAK NASİP OLMAYAN BİR REZİLLİĞE 107 TL FATURA ÇIKARDILAR. ARTI BİR DE ŞİMDİ KAPATMA ÜCRETİNİN FATURALANMASINI BEKLİYORUZ. HARAM ZIKKIM OLSUN. ALLAH BELALARINI VERSİN. AMAN HA BULAŞMAYIN KULLANMAYIN KULLANDIRTMAYIN DİYORUM.

YİNE DE TERCİH SİZİN... ŞANS OYUNLARINI SEVİYORSANIZ BUYRUN

SABİT KONUSU DA BURADA, YORUMLARI İYİ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM;

https://forum.donanimhaber.com/turknet-150gb-akn-1000dk-konusma-taahhutsuz--117360691

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uslanmaz herif -- 16 Şubat 2017; 21:44:16 >
  • 2 senedir taahhüt olduğu için doping adsl e mecbur bırakılıyorum. hiç tavsiye etmiyorum. kesinlikle uzak dur.
    TURKNET kullanmadım, ona bir yorumum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmask84

2 senedir taahhüt olduğu için doping adsl e mecbur bırakılıyorum. hiç tavsiye etmiyorum. kesinlikle uzak dur.
    TURKNET kullanmadım, ona bir yorumum yok.

Türknet 2 hafta bekletti sonra fiber kampanyalarımız yok diyerek iptal işlemleri başlatmışlar. ÖLE bir olay yaşayınca doping hiç düşünmedim bile direk türk telekom başvurdum ve 2. günün sabahı internetimi kullanmaya başladım 24 mb paket 1 aydan uzun süre oldu kopma v.s şimdilik olmadı .İnşallah da olmaz
  • Doping nisan 2016ya kadar iyiydi

Sonra anlık kopmalar olmaya başladı

Sonra kopmalar 10 dk olmaya başladı

30 ocak 7 şubat arası tamamen koptu

Arıza için 7 gün sonra geldiler

2 gün iyiydi sonra 10 dklık kopmalar devam ede ede 3 marta geldik o gün yine koptu

4 5 6 martta aradık arıza için, dönen olmadı

İnternetten online işlemler kullanıcı profili oluşturarak ulaşıp arıza kaydı verdik

7 marttan beri bekliyoruz

3 günde bir online işlemlerden soruyorum aynı cevaplar "teknik bilmemnelerimiz şeylerine devam etmektedirler. En kısa zamanda şeyedeceğiz"

7 şubattaki arızada birileri gelip kablonun ucuna bi şey takıp "tamam" demişler "arıza santralde"

Özetle Millenium Doping AL MA YIN

Adamlar bildiğin kepenk indirmiş

Arıza kaydı eskiden 7/24 idi şimdi 5/8 (yani iş günleri mesai saati içinde) eleman azaltma da var. Teknik servis zaten yok ya ttnet geliyor ya turkcell

Online işlemlerdeki eleman "sözleşmeye göre 2-7 gün içinde onarılır" dedi "10 gün oldu" yazdım "doğru 10 gün olmuş" dedi. Önündeki ekrana bile bakmıyor. Elemanlara da kızamıyorum naapsın şirket böyle olunca. Allah bilir ücret alamıyorlardır.

Çok fena halde sinirliyim

Pazar günü arkadaşın kablo interneti bozulmuş akşam 21de arıza kaydı vermiş pazartesi 10.30da gelmişler

Doping kapatıyor hayırlı olsun

Bu kadar basit bir organizasyonu bile yapamadıklarına göre kapatsınlar

Mazide kalırlar

1 mayısta bitiriceğim ve turkcell 4ü1arada düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mahferer

Doping nisan 2016ya kadar iyiydi

Sonra anlık kopmalar olmaya başladı

Sonra kopmalar 10 dk olmaya başladı

30 ocak 7 şubat arası tamamen koptu

Arıza için 7 gün sonra geldiler

2 gün iyiydi sonra 10 dklık kopmalar devam ede ede 3 marta geldik o gün yine koptu

4 5 6 martta aradık arıza için, dönen olmadı

İnternetten online işlemler kullanıcı profili oluşturarak ulaşıp arıza kaydı verdik

7 marttan beri bekliyoruz

3 günde bir online işlemlerden soruyorum aynı cevaplar "teknik bilmemnelerimiz şeylerine devam etmektedirler. En kısa zamanda şeyedeceğiz"

7 şubattaki arızada birileri gelip kablonun ucuna bi şey takıp "tamam" demişler "arıza santralde"

Özetle Millenium Doping AL MA YIN

Adamlar bildiğin kepenk indirmiş

Arıza kaydı eskiden 7/24 idi şimdi 5/8 (yani iş günleri mesai saati içinde) eleman azaltma da var. Teknik servis zaten yok ya ttnet geliyor ya turkcell

Online işlemlerdeki eleman "sözleşmeye göre 2-7 gün içinde onarılır" dedi "10 gün oldu" yazdım "doğru 10 gün olmuş" dedi. Önündeki ekrana bile bakmıyor. Elemanlara da kızamıyorum naapsın şirket böyle olunca. Allah bilir ücret alamıyorlardır.

Çok fena halde sinirliyim

Pazar günü arkadaşın kablo interneti bozulmuş akşam 21de arıza kaydı vermiş pazartesi 10.30da gelmişler

Doping kapatıyor hayırlı olsun

Bu kadar basit bir organizasyonu bile yapamadıklarına göre kapatsınlar

Mazide kalırlar

1 mayısta bitiriceğim ve turkcell 4ü1arada düşünüyorum

Eğer türk telekomun fiber alt yapısı mevcutsa bana soracak olursanız turk telekoma geçin ben şuan memnunum en azından arada başka bir firma olmadan direk turk telekom ile iletişime geçme şansın var tukrnet doping v.s hepsi sonuç olarak türk telekom alt yapısı kullanmakta ama bir parantez açmak istiyorum turksat uydunet alt yapısı olsaydı evimin oralarda kesinlikle onu bağlatırdım hem diğer firmalara göre daha uygun ve hızları m.h v.s ilgileniyor.Yaklaşık 4 5 ay uydunet kullanıyorum ve bir arza çıkarmadı(öğrenciyim okuduğum ilde uydunet memlekette türk telekom kullanıyorum )
  • 2013 Temmuz'dan beri Türknet kullanıyorum. O zamanlar Türknet'in şu anki gibi güzel kampanyaları yoktu ve ilk zamanlar fatura konusunda sorun yaşamaya başlamıştım. Ne zaman ki 60 TL'ye 150 GB AKN, 16 mbit hız (Altyapı destekliyorsa 32, 64, 100 mbit hızlara çıkabiliyor.) 1000 DK her yöne ve bazı yurtdışı ülkeleriyle konuşma paketi tarfesini taahhütsüz kampanyasını çıkardı işte o zaman Türknet çekici gelmeye başladı.

Ben şahsen memnunum Türknet'ten memnunum. Taahhütsüz olarak sunulması bile başlı başına tercih sebebi yapar. Beğenmedin mi çıkarsın. Beğenmesem zaten çoktan çıkmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.