Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
144.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1 aydır 1 Mbit fiyatına 2Mbit kullanıyorum. Bazen sayfalar yavaşlasa da (sanırım hostun sorunundan kaynaklanıyor benden değil) indirme hızı tatmin edici. Şu ana kadar problem de yaşamadım. Günde 1-2 defa net kopup geliyor o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yaklaşık 1 aydır 1 Mbit fiyatına 2Mbit kullanıyorum. Bazen sayfalar yavaşlasa da (sanırım hostun sorunundan kaynaklanıyor benden değil) indirme hızı tatmin edici. Şu ana kadar problem de yaşamadım. Günde 1-2 defa net kopup geliyor o kadar

Hiç bir zaman netin hızlılığı Sayfaların hızlı açılıp açılmamasıyla kıyaslanmaz bu ölçü olmaz, yanlıştır...

Sayfanın Hızlı açılıp açılmamasının çünkü bir çok nedeni vardır, Kişisel Pc nin performans durumu, Mevcut baglantının o anki yoğunluğu ve durumu Sitenin bulunduğu serverin mevcut durumu ve Yoğunluğu, Site içersindeki materyallerin azlığı, çokluğu, Resimler, Flash animasyonlar vs.. bir çok neden vardır, Arkadaşımda aynı net hızında ama daha çabuk açıyor demek yanlış olur.

Net hızı bilindiği gibi saniyede indirilen kb hızıdır, Kb/s ve Ping hızıdır Ping hızınıda şöyle açıklayayım, karşı tarafa bir paket değeri sinyal gönderir ve karşıdan bir tepki sonuç bekler, bu bekleme zarfında geçen süreyi bize belirtir.Örneğin 125 ms, 45 Ms gibi Bu olay karşımıza biz Site ismini yazıp Enter e bastığımızda çağırdığımızda başlar. Sayfa içeriğini daha görmeden biter. Ondan sonra Net hızı devreye girer, Site içindeki Materyalleri indirmeye başlar.

En sağlamı şu yapılmalı Messenger, Limewire, Torrent gibi programları kapatıp www.speedtest.net farklı aralıklarda Günlerde Gece Gündüz test etmeli (Ama sürekli aynı noktadan Server seçilmeli) ve hızın ortalaması alınmalı Zaten Sonuçta Ping süresinide veriyor. Ve bu sonuca göre size en yakın bir kaç tanıdık arkadaştanda test edip sonuçlarını ögrenip ve Net hızınız eğer 1 Mb ise ortalama 110 KB/s hızlı yakalamanız lazım, ona göre bir değerlendirme yapabilirsiniz. Ama ping sürelerindeki gecikmenin bir baremi yoktur, O Size gelen kaboların durumu servis saglayıcısı, Erişim Noktasına uzaklığınız falan bir çok faktör olduğu için Bu testinde en etkili sonucu daha önce yazdıpım gibi size en yakın birilerinin speedtest.net ten aynı Server noktasıyla test etmenizdir. İyi günler...

Aşağıda benim sonuçlarım Şanlıurfa'dan İstanbuldaki Teknotel Server sonucu

Doping Adsl kullanan var mı?

• Doping kullanana arkadaşlara birde benim sorum var. Hepinizin bildiği gibi ttnet birçok siteyi engellemiş durum da.
    ama bu durum BiRi Adsl de sö konusu degil herşey serbest benyasaklanan site hiç görmedim..

Doping Adsl de bir kısıtlama varmı yani ttnetin engellediği sitelere girebiliyormusunuz. Proxy vs. kullanmadan. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: komod

Doping kullanana arkadaşlara birde benim sorum var. Hepinizin bildiği gibi ttnet birçok siteyi engellemiş durum da.
    ama bu durum BiRi Adsl de sö konusu degil herşey serbest benyasaklanan site hiç görmedim..

Doping Adsl de bir kısıtlama varmı yani ttnetin engellediği sitelere girebiliyormusunuz. Proxy vs. kullanmadan. ??

Hayır türkiyede internet kullandığın sürece de giremezsin.
  • 1mb limitli interneti 12 ay 9,99tl'den veriyorlar. oldukça avantajı gözüküyor.
    http://www.dopinginternet.com/doping-adsl-kampanyalari.html
  • 28ocakta tum intenet saglayıcıları arastırdıgımı zannederek 2yıl taahhutlu smile adsl 1mb/4gb pakete 6ay*4.99 + 18*26.81 +2*12 aktivayon ucret karsiligi gecis yaptim. arastima surecimde google a anahtar kelime olarak adls yazmıstım. ama dopingi ilk kez dun aksam tv de gordum. bugun de adsl yazarak arattım. 5.sayfada cıktı firma. fiyat hesabı yaptıgımda benim smile adsle gore toplmada 68tl daha az odeten kampanyaları oldugunu okudum. yalnız hic ilgili bir destek hattı oldugunu sanmam. dun gece, kampanyanın ne zaman basladıgına dair mail attım. simdiye kadar smile adls bana defalarca cevap vermis olurdu. yarım gun oldu mail atalı hala sesleri cıkmadı. ustelik mevcut bayileri yok, sadece internet veya telefonla abonelik alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper
    28ocakta tum intenet saglayıcıları arastırdıgımı zannederek 2yıl taahhutlu smile adsl 1mb/4gb pakete 6ay*4.99 + 18*26.81 +2*12 aktivayon ucret karsiligi gecis yaptim. arastima surecimde google a anahtar kelime olarak adls yazmıstım. ama dopingi ilk kez dun aksam tv de gordum. bugun de adsl yazarak arattım. 5.sayfada cıktı firma. fiyat hesabı yaptıgımda benim smile adsle gore toplmada 68tl daha az odeten kampanyaları oldugunu okudum. yalnız hic ilgili bir destek hattı oldugunu sanmam. dun gece, kampanyanın ne zaman basladıgına dair mail attım. simdiye kadar smile adls bana defalarca cevap vermis olurdu. yarım gun oldu mail atalı hala sesleri cıkmadı. ustelik mevcut bayileri yok, sadece internet veya telefonla abonelik alıyorlar

Ben baya bayi gordum dolaşırken . Ayrıca telefonla destekleri yeterli düzeyde
  • arkadaşlar herkez ii weya kötü yorum yapmış 1 yıldız doping adsl millenıcomda istanbul bölge sorumlusu olarak çalışıorum... birisi 16 mb internetten bahsetmış alamadıını sölemiş... su anda 1 numara kım ttnet kımın alt yapısı türktelekomun kendı alt yapısı... ttnet bile tam oalrak gerekli hızı sağlıyabılıomu? onun internetını kullanarak doping bazı bölgelerde 16 mb bile werebilio.. süperonline biliosunuzdur belkı fiber internet werıo bizde o bölgelerde 16 mb werebılıoruz... şu anda bu işi yaptıımdan değil bunu gönül rahatlığıyla sölüorum doping trdeki en hızlı internettir şu anki tek sorun çağrı merkezınde ki arkadaşlar biraz acemi ama ttnete baktıımızda oda gayet ii gibi görnüo bir şeyi olumlu weya olumsuz eleştirirken daha iiyisini söyleyın bizde nie sölediğinizi anlıyalım... su anki kampayasıda butun rekabet ortamını etkileyen bi kampayadır... bu sayede biz ucuz we hızlı internet kullanıcaz ttnet bizden sadece para alıodu hizmet wermıodu doping bunu sonlandırcak emın olun... bu arada sahada çalışıp doping adsl satışı yapabılcek arakdaşlarada ihtiyacım war düşünen olursa casanowa_plyby@hotmail.de adresıme mail atabilir... herkeze gereklı yardımı sağlarımmm internet konusunda

• bayilerimiz warda telefondan olan hizmeti nie istemezsınız onuda anlamam hiç bi yere tyormadan direk baswuru alınıo ewınıze sözleşme gönderılıo yanı sizi yormadan bi yere göndermeden hizmete wermek istenılıo bunun nesı kötu??? hemde en doğru bılgıyı alıosunuz bi bayı o kadar doğru bilgi weremez size...
  • Doping Adsl'in İstanbul Bölge Sorumlusu sizseniz, bende verdikleri hizmet ile ilgili ciddi kuşkular oluştu sayın casanowa plyby

• @casanowa_plyby, eğer gerçekten milleniumcom da bölge sorumlusu olarak çalışyorsanız vah o firmanın haline vah...Öncelikle düzgün ve anlaşılabilir bir Türkçe kullanmanızı öneriyorum...Ne demek istediğiniz pek anlaşılmıyor çünkü...Sonrada herkese cevap vereceğinize kampanyalarınızı anlaşılır bir şekilde konuya eklerseniz daha yararlı olur...
  • Bana arkadaş fake gibi geldi. Dandik bir firma bile olsa bölge temsilcisinin düzgün yazması gereklidir firma açısından
  • şu an 4gb limitli tarifelerde en iyi kampanya dopingte gibi gözüküyor... ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.B
    şu an 4gb limitli tarifelerde en iyi kampanya dopingte gibi gözüküyor... ne dersiniz?

Evet ben de inceledim tum iss leri en avantajlisi doping. Millenicoma bagli oldugu icin kalite konusunda da cok sorun olacagini zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bana arkadaş fake gibi geldi. Dandik bir firma bile olsa bölge temsilcisinin düzgün yazması gereklidir firma açısından

bence de. Şayet tüm Türkiye'ye internet hizmeti sunacak bir firmanın
    bölge sorumlusu olduğunu söyleyen elemanı
    forum sitelerinde kazanova playboy diye isim açıp aynı isimle msn adresi vermez
    vermemeli firmanın ciddiyeti açısından
  • Superonline-Tellcom ile aynı gruba bağlıysa yakında buna da bir sınırlama getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dpower

Superonline-Tellcom ile aynı gruba bağlıysa yakında buna da bir sınırlama getirirler.

Evet Millenicom'un bir kısmı Çukurova grubuna aitmiş. Da sınırlama olayı ne oluyor acaba ?
  • arkadaslar ben DOPİNG İzmir ana bayilerinden birisiyim sormak istediğiniz birsey olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım bilginize
  • ya ben şunu anlamadım benim hızım 8 mbite kadar (15 gb sınırlı olan) şimdi doping yapınca 16 mbit e kadar 15 gb sınırlı mı olcak ne oluyo tam olarak ???
  • arkadaslar doping le ilgili forum sitesi var herturlu cevaplar burada var cevabini bulamadıgınız soruların cevapları var buradahttp://www.dopinginternet.com/doping-adsl/default.asp
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.