Şimdi Ara

doping 16 mbit sınırsız 39 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Akbank kampanya ile doping 16 mbit sınırsız 39 tl bugün aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• geçmiş olsun tahütte yaptırdıysan iptalde ettiremezsin para vermeden. bu kadar nalet bi internet sağlayıcı daha gelmez bence.
  • hayırlı osun akn'li paket ama akn'ye takılmama ihtimaliniz yüksek altyapınız iyiyse sıkıntı olmaz rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

hayırlı osun akn'li paket ama akn'ye takılmama ihtimaliniz yüksek altyapınız iyiyse sıkıntı olmaz rahat olun

Hocam alt yapin isterse super olsun. Ama doping ttnet kullaniyor ttnet portlarla oyniyarak en fazla 10-11 verir en düşük 3-4 hiz verir

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

quote:

Orijinalden alıntı: 1080pHD

hayırlı osun akn'li paket ama akn'ye takılmama ihtimaliniz yüksek altyapınız iyiyse sıkıntı olmaz rahat olun

Hocam alt yapin isterse super olsun. Ama doping ttnet kullaniyor ttnet portlarla oyniyarak en fazla 10-11 verir en düşük 3-4 hiz verir

türk telekom interneti servis sağlayıcılarına satıyor

ttnet'e kaliteli portlar ayırıyorlar buna katılıyorum

nerden mi biliyorum türk telekom avcılar santralindeki açık ttnet abonelerinde yok çünkü

• Abonelik ilk günde hız yavaş dedim hemen ilgi gösterdi. Sürekli mesaj ile bilgilendirme yaptı. Şu anda 13 mbit test değeri çıkıyor. Eskiye göre iki kat hızlı internet ve yarı fiyat. Bende prob yok. .. tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.