Şimdi Ara

dopa > faker (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrkrc

quote:

Orijinalden alıntı: VOLLKRASSHER

quote:

twisted fate olan bir koridorda nasıl bu yargıya varıyorsunuz anlamıyorum. dopanın yaptıgı şey booster olmak. adamın işi bu. takımı çok kolay taşıyacak herolar oynayıp %100 win rate yapıyor.

Tf ile bana bitane %95 win rate i olan baska birisini göster

Ayrica tf oyunun en zor şampiyonu diyebilirim

Bukadar net Dopa>faker

hocam prof bir oyuncu çok rahat win rate kasabilir

95 yapsin kafami kesecem bukadar net

Dopa > faker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

twisted fate olan bir koridorda nasıl bu yargıya varıyorsunuz anlamıyorum. dopanın yaptıgı şey booster olmak. adamın işi bu. takımı çok kolay taşıyacak herolar oynayıp %100 win rate yapıyor.

Bukadar net Dopa>faker

@LLoncept var ne sandın Kappa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

quote:

quote:

Bukadar net Dopa>faker

@LLoncept var ne sandın Kappa

O ayri

• Sezon 3 Sonunda Westte Challenger takılırken, Apdo dog nickli elemanları tokatlıyordum. Dopa dediğiniz bu arkadaş mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

Sezon 3 Sonunda Westte Challenger takılırken, Apdo dog nickli elemanları tokatlıyordum. Dopa dediğiniz bu arkadaş mı ?

NA dir o ayrica pobelter dir o xd

• Soloq 1v9 taşıma durumu var. Faker denen low takım çalışması ayağına daha iyiyim diye gösteriyor sadece. Bende alıştığım takımla oynasam soloq'da olduğumdan daha başarılı olurdum.

Bu yüzden Dopa > Faker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dopa şişirilmiş bir balondur.Dopa RyanChoi ile 1v1 rengar maçı yapsın bakalım yenebiliyor mu?Veya crown ile viktor maçı yapsın yenebilecek mi?Amatör maçlarla aldığı galibiyetin hiçbir önemi yok.

Dopa sokak dövüşçüsü faker ise ağır siklet boks şampiyonu.

Büyük takımlar aldıkları kupalarla , küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünürler.

Michel PLATINI

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Dopa şişirilmiş bir balondur.Dopa RyanChoi ile 1v1 rengar maçı yapsın bakalım yenebiliyor mu?Veya crown ile viktor maçı yapsın yenebilecek mi?Amatör maçlarla aldığı galibiyetin hiçbir önemi yok.

Dopa sokak dövüşçüsü faker ise ağır siklet boks şampiyonu.

Büyük takımlar aldıkları kupalarla , küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla övünürler.

Michel PLATINI

Viktor deme yakarlar dopanin viktor parçalar

Dopa >faker

• Gecen yilda Smeb Faker'dan iyi diyorlardi. Sonra Faker reyis sampiyonada paket yapti. Laneler farkliydi ama olsundu. Bu yil turnuvada gorusuruz Faker yine cikarir vurur masaya

• quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

Gecen yilda Smeb Faker'dan iyi diyorlardi. Sonra Faker reyis sampiyonada paket yapti. Laneler farkliydi ama olsundu. Bu yil turnuvada gorusuruz Faker yine cikarir vurur masaya

Dopa faker in ağzına vurur

• dogac-gs kullanıcısına yanıt
    Rushın söylediğine göre çekik gözler daha iyi focuslanıyor ondan dolayı çekik gözlüler daha iyi demişti

Benimde gözler çekik ondan iyiyim herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

faker kesinlikle kendini ispatlamış bir oyuncu. bilmem kac kere şampiyon olmuş yetmezmi ? o dediğiniz adam ne zaman kendisini prof arenada gösterir ve takımı ile bir yerlere gelir ondan sonra konusmak lazım bunları

Gösterebilseydi çoktan gösterirdi zaten ama prof arenaya çıkması yasak.
  • bence 1000 dopa 10000 fakeri yok eder
  • Soloq oyuncusu: mahalle boksörü

Turnuva oyuncusu: agirsiklet boks şampiyonu

Ben buna katılmıyorum arkadaşlar. Skt dediğimiz takımdaki tum oyuncular kendi posizyonlarinda çok iyiler bence ve Yardımlaşma özellikle de fakera yardım çok üst seviyede. Bknz: bengi - faker

Ancak şöyle bir durum da var geçen gün izlediğim bir videoda dopa; faker benden daha iyi oyuncu, fakerin maçlarını izledikten sonra orta koridorda attığım totemlerin yerini değiştirdim dedi.

Bu arada bildiğim kadarıyla faker sadece mid ve jung oynuyor. Ancak dopa tüm lanelerde iyi. Baya iyi hemde. Şampiyon havuzları ikisininde çok geniş.

Son olarak dopaya sayısız teklif gelmiş takimlardan. En bilineni cj entus galiba. Ancak boostan daha çok para kazandığı için kabul etmemiş. Faker ile olan soloq maçlarında da sürekli kazanıyor ;)

• DürümYiyenSolucan kullanıcısına yanıt
    troll olsun diye yazmıstım gercekmiymiş la
  • dogac-gs kullanıcısına yanıt
    Yok oda trolluyor

• DürümYiyenSolucan kullanıcısına yanıt
    Ava giderken avlandım o zaman.

• Kesinlikle.

Dopa'yı Faker'den daha çok severim fakat Faker'in tflerdeki kabiliyetine hayranım. Dopa da harikalar yaratıyor ikisini kıyaslamak saçma aslında futbol maçlarına çevirmeyin şu oyunu
  • * Faker Edison'dur.

* Dopa Tesla.

* Yani fanboylar Faker'ı oyuna gönül vermiş olanlar ise Dopa'yı efsane olarak hatırlayacaktır.

* Önce MSI kazansın yok Worlds kazansın diyen arkadaşlar ya Dopa'nın ömür boyu yasaklı olduğunu bilmiyor ya da trollüyor.

* Şampiyonaları Faker kazanmadı SKT takımı kazandı. Şampiyona kazanmak sizi dünyanın en iyi en yetenekli oyuncusu yapmaz. Dünyanın en iyi takımı yapar.

* Dopa her türlü eşleşmede bu güne kadar Faker'ın açıkça içinden geçmiş ve soloq'da oynadığı her serverda çok daha az maç sayısı ve akıllara zarar kazanma oranı ile elini kolunu sallaya sallaya 1. olmuş ise bu oyuncuyu dünyanın en iyi ve en yetenekli oyuncusu yapar.
  • Her şeyi geçtim Faker her 1v1 turnuvasında tokatlanmıştır. Bu kadar ezilen birinin bu kadar abartılmasına anlam veremiyorum?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.