Şimdi Ara

Dönerken Birkaç Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 gibi başlamıştım LOL'a, bir iki senedir de oynamadım hiç. Ara verince de canı çekiyor insanın, arada tekrar oynayayım dedim birkaç sorum olacak;

1. TR mi, başka sunucu mu? Arada değiştirmeye değecek ciddi fark var mı? İyi oynanması pek umrumda değil, daha çok 12 yaşında çocuklar aralıksız küfür etmesin istiyorum.
    2. Oyun 2 sene önceye göre ne durumda, olumlu-olumsuz değişimler oldu mu? Gördüğüm kadarıyla görev sistemi vs. gelmiş.
    3. Hile olayları var mı?

Oyuna başladığımda Nocturne yeni eklenmişti ama hiçbir zaman rekabetçi şekilde oynamadım Amacım vakit geçirmek, ona göre cevap verirseniz sevinirim.

• Trde başlarsan naptim lan ben diye birkaç güne kalmaz yaptığın hatayı kessinlikle anlarsın.. Hile olayı pek yok hocam. 2.soruna cevap veremiyorum 2 yil once oynamıyordum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıl içinde sihirdar vadisi değişti. eski community'e göre şu anki çöp-eu ve tr serverleri için-. birkaç item kalktı yenileri geldi ve tanıdıklarımın çoğu bıraktı. oyuncuları tutmak için görev sistemi geldi. sınırlı mod sayısı arttı
  • Valla 3-5 maç attım ortam düzelmiş be, sanırım banlar sıkılaşmış korkudan küfür edemiyor kimse. Eskiden ana avrat geçerdi bütün maçlar şimdi genelde bir kişi falan ediyor en fazla, millet de uymuyor ona.
  • küfrü gördüğün an yapıştır raporu dün karşı takımdan 3 kişiye reportlamıştım ayrı ayrı maçlarda aynı gün içerisinde riot geridönüş yaptı
  • HanSunHwa kullanıcısına yanıt
    ya o kadar bilerek besleme, küfürden report ediyorum ama hiç geri dönüş olmuyor ? açıklamaya kadar yazıyorum.. adam oyun boyunca küfür etmedik kimse bırakmadı onun için bile bildirim gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanSunHwa

küfrü gördüğün an yapıştır raporu dün karşı takımdan 3 kişiye reportlamıştım ayrı ayrı maçlarda aynı gün içerisinde riot geridönüş yaptı

Evet gün içinde direkt haber geldi zaten ceza aldı diye ama cezalar ne olarak veriliyor? Chat ban, kısa süreli ban veya kalıcı ban ne aşamalı ilerliyor?
  • kuzgun_ kullanıcısına yanıt
    bilerek besleme işaretlendiği anda reportun geçersiz sayılıyor. Sana küfür edene sende küfür edersen ikinizde van yemezsiniz. Bide galiba kışkırtırsan ban yemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-Aklın varsa euw'da oyna
    2-Yeni ban sistemi ve takdir sistemi geldiği için iyiye doğru gidiyor fakat hala o dediğin çocuklar duruyor.
    3-Hile olayları pek yok
  • Immanuel Tolstoyevski I kullanıcısına yanıt
    takım oyununa aykırı tutum ve küfür/hakaret işaretliyorum.. genelde oyun içerisinde chat kullanmıyorum o yüzden sıkıntı yok sadece okurum yazmam.. kesinlikle feedleme olayına da girmem.. son 8 ay boyunca genel olarak oyunlarımın %90'nı böyle geçiyor kolay kolay küfür flame göremezsin.. bilerek beslemede hiç olmadı bugüne kadar benim derdim bunu göstere göstere yapanlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerozcan0

1-Aklın varsa euw'da oyna
    2-Yeni ban sistemi ve takdir sistemi geldiği için iyiye doğru gidiyor fakat hala o dediğin çocuklar duruyor.
    3-Hile olayları pek yok

EUW çok farklı mı ve ping artar mı orada?

LoL'e ilk başladığımda çok fazla Polonyalı vardı, bütün oyun kurwa kurwa yazıp dururlardı ve İngilizce de konuşmuyorlardı
  • Hile yok oyuna gelmiyor direk banlıyorlar kullananı, EUda başlarsan ben küfür eden olmaz ama çabuk sıkılırsın. TRde oyununu zehir edenler gelir ama oynaması daha zevklidir.
  • W kullanıcısına yanıt
    Polonyalılar eu nordic serverındalar.Tr'de 30 ping alıyorsan euw'da 70ping alırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.