Şimdi Ara

DONARAK ÖLEN SOKAK KEDİSİ SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

insanmız kendi siyasi görüşünden olmayana bile gebersin oh iyi olmuş diyor hayvana mı üzelecek şimdi kemal paşa tatlısıyla dalga geçen yobaz ölse üzülmem ama ben bu kediye aşırı üzüldüm allah bizi affetsin bu kedi mi ahsen tv çalışanları mı ölse deseler ahsen tv derdim

Bu kafadaki insanlardan merhamet bekleyemezsiniz. Bakın asıl ibret alınacak insan tipi budur. Bu kafadan terörist de olur, yamyam da. Sırf kendi anlayşında olmadığı için insanları katleder bu kafa.

Allah senin gibilerden ve senin desteklediklerinden korusun bu ülkeyi.

Adamda hafıza o kadar dar ki daha ilk cümlesinin üzerinden 10-15 kelime geçmeden kendisiyle çelişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YazıYorum -- 13 Ocak 2017; 15:55:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

quote:

Orijinalden alıntı: ygslysikibin17

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Bu kadar abartmaya gerek yok. Doğada her gün on binlerce hayvan kim bilir ne şekillerde ölüyor. Diğerlerinin yemeği oluyor. Canlı canlı yeneni bile oluyor emin ol. Ayrıca illa üzüleceksen tavuk çiftliklerindeki hayvanlara falan üzül. Bu kedi en azından özgür bir kedi olarak ölmüş.

dogal ekosistemde avlanilarak yenilerek olmek ile insanlar tarafindan yaşam alani bozulmuş,zar zor hayatta kalan bir hayvanin yemek bulamadigi icin donarak ölmesi bir degil.Ozaman senide ciril ciplak atalim kutuba donarak öl,"yeaa hergun ortadoguda ne insanlar öluyor" diyelim mi ?

"insanlar tarafindan yaşam alani bozulmuş,"

Kar yağmasına insanın sebep olduğunu bilmiyordum helal olsun

Ayrıca hayvan yemek yeyince donmuyor mu

Bu kadar akılsız olmadığını düşündüğüm için bilgisiz olduğunu varsayıyorum. Fotoğrafa dikkat edersen arkadaki koli ezilmiş, yani hayvanın soğuktan içine girebileceği koli artık yok. Evet her yere beton dökünce, bina dikince toprak kalmıyor, dolayısıyla hayvanların yaşam alanı bozulmuş oluyor. Yüksek binalar dikmenin de ekosisteme etkisi olduğunu biliyorsundur zaten muhtemelen.
    Ve evet hayvan yemek yiyince en azından hareket edecek enerjisi oluyor ve yorgun düşmüyor.

Gerçekten bunları akıl edemeyecek durumda mısın yoksa sadece trollük mü yapıyorsun?

• çok üzüldüm ya neden biri bakmamış hayvana yazık ya
  • Hayvan sevgisi bir insanın vicdanının göstergesidir. Bir insanı pek sevmeyebilirsin karakterinden dolayı bunu anlarım. Ama hayvanlar %100 doğaldır ve biraz vicdanı olan onları sevmemek için bir neden bulamaz. Dini açıdanda hayvanlar değerlidir. Allah onlar için sessiz kullarım diye bahseder.
  • Yolda ne zaman kedi köpek görsem gözlerinin içlerine bakıyorum, korku görüyorum sürekli. Kim korkutuyor bu hayvanları ? Zaten almadık mı ellerinden yaşam alanlarını ? Daha ne istiyoruz onlardan ?
  • Beyler bu donma süreci bir noktadan sonra acısız mı oluyor? Hipotermi falan bir şeyler okudum ama. Mutlu mutlu ölünür gibi şeyler yazmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Bir canlının donmasına gülerek tepki vererek mi insanlara yardım ediyorsun?

Canlının ölüsüne güldüğümü nerden çıkardın, seni bu kanıya yiten nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ieyegosubu

hocam agir sacmalamissiniz kusura bakmayin lutfen.

ok
  • Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu şekilde patisi felan havada donması nasıl oluyor.Sanki hareket halindeyken donmuş hayvancağız. Yavaş yavaş donduğu içinmi oluyor..Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
  • Hocam Ssleri linke gömsekte herkes görmese nasıl olur ? Abi kesi besliyoruz yapmayın böyle.
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Ben bu konuda başka bir olay görmüyorum, acaba neye güldün bu kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu şekilde patisi felan havada donması nasıl oluyor.Sanki hareket halindeyken donmuş hayvancağız. Yavaş yavaş donduğu içinmi oluyor..Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Hareketler yavaşlıyor galiba. Ben de bunu öğrenmeye çalışıyorum.

• facebookta gördüm çok üzüldüm. 6 yıldır kedi besliyorum evde. gittim benim kedimin üstünü örttüm. elimizden geldiğince yemek veriyoruz mahalledeki kedilere. bizim insanlarımız çok dallama. kediye tekme atanmı dersin,bağırıp korkutanmı dersin.ahlaki olarak çok gerideyiz.. sonra niye ab ye almıyorlar. alsınlarda orayıda bozalım.dün camdan dışarıyı izliyorum. sokak buz içinde kar hertaraf. biriside mecburen arabasını binanın önündeki otoparkın onune cekmiş. karşıdaki binadaki adamda biraz zorlandı çıkarken izledim. en fazla 3 kere fazladan manevra yaptı. çıktıktan sonra indi arabadan gitti o park eden arabaya tekmeyi koydu. sileceklerini kırdı. bizim ülkeden hiç bi b.k olmaz. bukadar anlayışsız insan topluluğu başka bir ülkede yok.. bide müslümanız diye geçiniyorlar. çok doldum valla içimi dökmek istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Ben bu konuda başka bir olay görmüyorum, acaba neye güldün bu kadar?

Mesaj yazana güldüm, hayrola gülemem mi?
  • EmuMaster kullanıcısına yanıt
    Siyaset yapıp kıvırma şimdi, insanlarıda hayvanların üzerine sürerek kendi vicdanını perdeleme. Derdin mendil satan çocuk falan değil. Şu hayvanın ölmesine bile gülen birine boşa yazıyorum bunları gerçi.

Yönetimde konuyla alakasız mesajları neden silmiyor anlayamıyorum. Hedefi tamamen insanları provoke etmek olan bu şahsa ceza vermiyorsunuz anlarımda benim attıklarım dahil alakasız mesajları silin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan mersedes -- 13 Ocak 2017; 20:33:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.