Şimdi Ara

- DonanımHaber WarRock Takımı - (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.132
Cevap
0
Favori
37.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oynayan Kaldı Hocam Kaldı Eskisi kadar oynamıyoruz tabi de arada girip 1-2 oyun atmıyor değiliz Lag şu anda oyun tarihinde en aza indirilmiş durumda yok bile denebilir Hack derseniz de her hafta çarşamba hackshield güncelleniyor ve tüm illegal programlar yasaklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishnax -- 8 Temmuz 2014; 11:38:10 >
  • bende arada bir giriyorum da level düşük iyi de oynuyorum hemen kickliyorlar odadan saçma sapan silahlar eklentiler karakter falan bitmiş yani oyun nickiniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryin -- 8 Temmuz 2014; 13:24:49 >
  • ankanet093 ve BloodSmeels saçma sapan eklentilerden kastınız karakterler ise çok haklısınız ilginç karakterler var ilginçliğiyle birlikte saçma da eskiden oyun daha çok tat veriyordu şimdi o kadar değil bana göre ama yinede oynuyorum, direniyorum sevindirici yanı ise lag ve hack olayının yıllar sonra düzenli bir şekilde çözüme ulaşması
  • Kick olayında çok haklısınız şu aralar iyi oynayanlar çoluk çocuğun eline düştü, ama bir kaç arkadaşla oyuna girecek olursak da zaten yeni bir oda kurup bizden kimsenin atılmamasını sağlarız diye düşünüyorum.
  • hack falan gitti de ovc hat safhada
  • 4 yılım gitti bu oyuna ah be ne güzel günlerdi duygulandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben başlamayı düşünüyorum ancak hack olayları canımı sıkıyor acaba suan oynayanlar varsa guncel bir bilgi alabilirmiyim hack durumu nasıl oyunda ? Oynancak gibi mi ?
  • Yıl 2016, oynayan var mı arkadaşlar?
  • Var mı devam eden?

• Hesap ban yediğinden beri oynamıyorum ben

• 2007'den beri hala oynarım, efsane bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.