Şimdi Ara

Donanımhaber vs. Ekşi sözlük [Ekşisözlük'ten YANIT GELDI] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
9
Favori
49.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
355 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Donanımhaber vs. Ekşi sözlük [Ekşisözlük'ten YANIT GELDI]
  • Yazar olmak için ekşi sözlüğün keyfini bekleyen karaktersizler.Eyyy ekşi sözlük sen kimsin ki bana bekle diyeceksin?
    Böyle bir cibilliyetsizliği kabul edip yazarım diye sevinenler, karakter noksanı insanlardır.Demek ki ekşi bunlara seni yazar değil gay yapıyorum dese sevinçten ağlayacaklar.afedersiniz öyle sözlüğe büyük abdestimi yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serial206 -- 3 Şubat 2018; 20:34:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inciciler nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: talha19

Ya bu konu okyanus ile su birikintisini kıyaslamak gibi bir şey olmuş.

Donanım haber'in ölücüleri tek başlarına eksi sözlüğe bedel zaten.

Ekşiciler,

Birileri ite köpeğe tecavüz etsin de duyar kasıp prim yapalım diye pusuda yatan leş yazarlarla dolu.

Change.org gibi çalışıyorlar.

Yok kan lazım, yok tecavüzcümü bulmalıyım..

Boykot edeyim, rezalet bulayım, işeyim sıçayım...

Donanım toplumsal sorunlara olması gerektiği gibi duyar göstermenin yanı sıra, milyonlarca bilgi içerikli konulara ev sahipliği yapıyor.

Bugün telefonu arızalanan, bilgisayarına virüs giren herkes çareyi önce burada arar. Ekşi sözlük nedir arkadaş?

Saçma.

Kıyaslamak bile saçma.

Yani kan aranmasın, toplumsal olaylar için kamuoyu oluşturulmasın, tecavüzcüler bulunmasın tecavüz etmeye devam etsinler mi demek istiyorsunuz?

Dikkat edin bu mesajınızla başınıza ciddi işler açılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 3 Şubat 2018; 20:47:45 >

• Bu ne cürret eksi dh tirnagi olamaz be kendini zeki sanan asalak topluluk

• Bu maddeye kesinlikle katiliyorum trilyonum olsun gene aynı olurum :-d

Alacağı ürünün araştırmasını yapar ve bulabileceği en ucuz yeri keşfeder. Aslında ürünün başka bir Z mağazasında 25 tl ye satıldığını görür. Hatta kargo bedavadır. Ürünü 25 tl ye alır.

• bu "ölücü" kelimesini ilk kullanan acaba kim? çok merak ediyorum. bu şahıs kimse tarihe isminin geçmesi lazım, ticarette bir devri kapatıp bir devri açmıştır kendisi.
  • İkisinin de yeri ayrıdır ama burada daha samimi bir ortam var. Şu an nadiren nitelikli yazı bulunan bir yere üye olmak için yıllarca bekletilmeyi anlamsız buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 3 Şubat 2018; 22:4:47 >
  • Türkiye gibi yerde parayı harcamayı bilmelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1948685BE -- 3 Şubat 2018; 21:12:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Platinum IV

quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

dh alır. 2 yıl insanları üyelik için bekletecek kadar ilgisiz olan ekşi'ye karşıyız.

Sanırım 5 sene oldu hala bekliyorum. Çıkıp iniyor sıram sürekli.

Donanımhaber vs. Ekşi sözlük [Ekşisözlük'ten YANIT GELDI]

bekleme konusunda meydan okuyorum herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 3 Şubat 2018; 21:9:4 >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki saat buna kahkaha attım siz ne yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuyu Hortlatan Adam -- 3 Şubat 2018; 21:13:47 >
  • Dh yi geçecek bir platform yok, su teknik problemleri olmasa çok iyi olacak

• Ekşi pkklı kaynıyor. Adminleri vatansever postlari silip pkklıların dhkpclilerinkini ön plana çıkarıyor.

Fakat gördüğüm kadarıyla son zamanlarda kitlesinde biraz millileşmi oldu. Pkklıların oranı azalmış eskiye göre

• PKK dolusu ve kendini cool sanan entel dantellerin mekanı. Bir de içerik girip para kazanan tipler var. Baktığınızda ekşiciler telefonu ve pc'yi kapattıkları anda ekşiden kurtulurken dh öyle mi?

13 Liraya aldığım Ank-İzmir uçak biletini ve gerçekleşen seyahatimi, 5 liraya aldığım peluşu, kargo bedava aldığım 0.75 kuruşluk tutkuyu, 15 liralık bershka tişörtümü, yemeksepetinden yediğim yemekleri vs nasıl unutayım?

DH ölücüsü olmak zevk verir.

Edit: DH'de yöneticiler kötü algısı var ve şu amazon olayı falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 3 Şubat 2018; 21:18:56 >
  • Elemanın biri, yok 10 tl ucuza bir şeyler almak için çocuk bıçaklar falan yazmış. Kardeş, gidip 925 taksite iphone alıp boş boş sallamayla olmuyor bunlar. Sen hele bir geçim derdinde düş ben o zaman görürüm yerde bulduğun paraya Odin muamelesi yapmıyor musun.

DH tayfası olarak da, yok ekşi PKK lı kaynıyor falan gibi ithamlarda bulunmayın arkadaşlar. Bunlar ağır kelimeler, nazi kafası yaşıyorsunuz haberiniz olsun. Yakında hükümete oy vermeyene ateist falan demeye başlayacaksınız diye korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonatika -- 3 Şubat 2018; 21:31:4 >
  • DH grubu eksicilerin yaninda olucu filan degildir. Inanmayan su basligi okusun:

https://eksisozluk.com/iostoken--5550859

Artik eksi sozluk her yerinden spam reklam firlayan ucuz insanlarla dolmus tasmis durumda. Iki yerde de yaziyorum. Inanin burasi daha elit. Ve daha bilgi dolu!

10.000 lira para mi deyip ortalikta dolasanlarin 4 dolarlik token dilendigi referans linkli bir copluge donmus durumda.

• Bundan 10 sene once ekside rast gele bir baslik okudugumda kaliteli yazarlarin elestirel ve bilgi dolu entryleri beynimde volkanlar patlatir ufkumu acardi. Simdi ozellikle takip ettigim konularda bile okuduklarim resmen iqmu dusuruyor...

• Ekran kartında bit değeri ve bant genişiği önemlidir kısmını kaldır da dalgaya almasınlar bizi, burada hala donanımdan anlayan adamlar var.

• Kesinlikle dh. Üye olursun yazarsin konu açarsın vs. Ekşiye üye olursun çaylak yapar. Yazarlar sanki kendilerine ekşi yazarlık teklif etmiş hiç çaylak olmamış gibi çaylaklar yazdıklarımı beğenmesin falan yaparlar. Sen başlıkları ve yazarları (aslinda yazamanlar ya da derdini anlatamayanları) gördükçe kahrolursun.

Not: 2 kere çaylak listesinin sonuna atıldım bu süreçte artık ekşinin benim yazmak istediğim ekşi olmadigini anladim ve vaz geçtim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.