Şimdi Ara

☼ ✄ DONANIMHABER STİL REHBERİNİZ ✄ ☼ (GÜNCEL 05.07.2015)Siyah Noktalara Elveda!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
39
Favori
5.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burundaki siyah noktalar gittikten sonra delik delik oluyor bunları sıkılaştırmak için hangi ürünleri kullanabiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flexwaxın kokusu değişmiş galiba, 1 sene sonra tekrar kullandım tarçınlı sütlaç kokusu aldım
  • Gökhan abi update gelsin artık diş için özellikle diş macunu fırça vb

• Şöyle bi yerimizi alalım kesinlikle çok yararlı ve profesyonelce hazırlanmış bir konu. Sana blog açmanı öneririm. Türkçe içerik üreten az kişi var böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toni&guy 'ın ürününü alıp deneyeceğim.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: gkhn0654

@deepfear7
    Hadi ya bende bu kadar övülünce vardır bişey diye düşünüyodum ,iyi oldu bu

Kullandığım çoğu ürün fiyatının hakkını vermedi ama osis başka Alman malı olduğundan herhalde.

Alıntıları Göster
    Merhaba hocam saçlarım hafif dalgalı, kalın telli ve sık..Hafif kısalttırıp ara makas attırıyorum 25 gün götürüyor.
    Daha önce osmo clay wax kullandım tutuculuğu baya iyidi ama çabuk yağlanıyordu saç.Şimdi osis clay wax kullanmak istiyorum ancak saç tipime uygun mudur ? mat wax tercihim genelde tutuculuğu iyi midir ? fön çektim wax'ı sürdüm o şekil kalır mı yani rüzgarda falan saçlarda elektriklenme yapar mı ? ( ekstra saç spreyiyle sabitleyebilirim onun için bir öneriniz var mı ? )

Ve bu saç tipime göre bir şampuan önerisi biliyor musunuz ? şuanda gliss 3x keratin kullanıyorum elektriklenme fazla yapmıyor.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Merhaba saçım kalın telli, sık ve hafif dalgalı saçımı genelde orta uzunlukta kestiriyorum ve ara makas attırıyorum fön çekerken sorun çıkmıyor güzel şekil alıyor.
    Daha önce osmo clay mat kullanmıştım saçı yağlandırıp ağırlaştırıyor resmen ancak tutuculuğu iyi gibiydi..

Şuanda american crew fiberwax, osis flexwax arasında kaldım.Bu listeye Tigi Bed Head Manipulator Matte Mat Wax da dahildi ancak o kadar para vermek istemiyorum.
    Bu waxlar arasında hangisi daha uygundur benim için ? american crew fiberwax, osmo clay mata benziyor sanki onun gibi ağırlaştırır mı saçı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicolatesla21 -- 19 Eylül 2015; 0:30:42 >
  • Diğerlerini kullanmadım ama az olsada kullandığım osix flexwaxtan bayağı memnun kaldım.

Beyler konuyu okuldan vakit bulursam güncellemeyi düşünüyorum ama talep çok düşük.Konudışı özelde gayet tatminkar bir katılım vardı(Konuyu sağolsun adminler buraya taşıdı,sadece kişisel bakım ürünleri olmayacaktı bu konuda ,aklımda çok güzel projeler vardı ama kurallar böyleymiş sanki konudışı özelde her konu doğru yerindeymiş gibi !!) ama sizde takdir edersiniz ki burada 3-5 kişi için uğraşmak pek akıl karı değil onun için eğer gerçekten boş zamanım olursa güncelleme gelebilir.Siz takipte kalın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkhn0654 kullanıcısına yanıt
    Peki sizin saç tipiniz nasıl hocam ? fön çekince hemen şekle giriyor mu ?

Konu dışı kategorisine daha fazla insan giriyor, bu kategoriyi kimse bilmiyordur saç bakım falan yazdımda buldum uğraşlar sonucu.
  • Bende bu konuyu silindi sanmıştım bulamamıştım iyi bir konu güncellemeye devam etmelisin bence. Stil rehberi olduğuna göre giyim aksesuarlar hakkında da bahsetmen hoş olabilir
  • Hocam devam et bence de özellikle giyim konusunda
  • gkhn0654 kullanıcısına yanıt
    Bence konuyu imzanıza ekleyin en azından gören gelir konuya.

• Güzel konu takipteyim+pm attım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sert kalın telli dalgalı saç mağduruyum lütfen saç stil önerisi bekliyorum.kısa kesince rahatlıyorum saç biraz uzayınca rahatsız oluyorum ve şekil almıyor.bir de kafatası derisinde önde iki arkada iki yerde çok oynamamdan kaynaklı aşınma olmuş.ders çalışma ve stres kaynaklı olmuş denildi.

• Arkadaslar tüm vücut kıllarımdan nasıl kurtulabilirim ? en etkili ve sağlıklı ürün hangisidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

Arkadaslar tüm vücut kıllarımdan nasıl kurtulabilirim ? en etkili ve sağlıklı ürün hangisidir ?

jiletle
  • Merhabalar, benim gibi saçları ince telli ve dalgalı olan varsa derdimi anlayacaktır.
    Uzatsak uzatamıyoruz aylarca çok çirkin oluyor kaldı ki ince telli olduğu için uzatınca yipraniyor, kopuyor, dökülüyor. Daha 19 yaşındayım ama ne zaman uzatmaya kalksam dökülmesi sinirimi bozduğu için ve uğramaşması zor olduğu için uzatmadım kestirdim......
    Şimdi ise önümde uzun boş bi süre var bu sefer uzatmayı düşünüyorum ama herhangi bi tavsiyeniz var mı ? Ne yapmak lazım nasıl bi model yapmak lazım nasıl bakım yapmak lazım ?

• devamını bekliyoruz
  • Güzel konu.
    Teşekkürler
  • Konu faydalı benim yüzümde sakal bölgesinde bıyıklarda yok diplerindemi ne yoksa deridemi birşey var bilmiyorum soyuluyomuş gibi kepek gibi duş alındıktan sonra daha belirgin oluyor sakalımı kesiyorum oluşmasın diye yine oluşuyor bilgisi olan varmı ? kuru kalmasın diye kremde sürüyorum ama anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.