Şimdi Ara

Donanımhaber İzmirliler Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
13
Favori
4.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mümtaz Tok

Tire bizden daha iyi hocam

Ödemişten iyidir de merkezden iyi değil 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansi Salvo

Bursa gibi şehirlerde yaşayıp da İzmir'e yerleşen var mı ? İnsanını, Suriyeli-keko oranını anlatın da dinleyelim

Suriyeli her yerde var buna çare varmı bilemeyiz fakat keko olduğu kesin ama yapıcak birşey yok
  • Herkesi ekledim , tavsiye olarak Buca Öğretmenevleri sokağını koyuyorum gezilecek yerlere sanırım orası öğrenci kafeleri falan vardı değilmi arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

izmirli değil karşıyaka lıyım ama acı gerçek izmirliler de biz de kocaman bir köyde yaşıyoruz.

Hocam 4-5 sene içinde farklı iller yerler gördüm Anadoluda her döndüğümde insan biraz daha İzmirin değerini anlıyor özlemekten çok güzellik,sosyallik yapı olarak özlüyor
  • Benide yaz hocam kemalpaşalıyım izmir türkiyede tekdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenParsTR -- 22 Mayıs 2017; 14:19:9 >
  • ahmet_dpt A kullanıcısına yanıt
    Adi tengul hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Üye olmak isteyenleri yazıyorum arkadaşlar

Beni de yazabilirsin Limontepeli Dersin :) Hatta Bir Whatsapp Grubu Gider Sanki
  • İzmir harbiden güzel yer boyozu tatmak isterdim :) Rize'liyim. Eklemenizi istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 22 Mayıs 2017; 14:32:4 >
  • quote:

quote:

izmirli değil karşıyaka lıyım ama acı gerçek izmirliler de biz de kocaman bir köyde yaşıyoruz.

Hocam 4-5 sene içinde farklı iller yerler gördüm Anadoluda her döndüğümde insan biraz daha İzmirin değerini anlıyor özlemekten çok güzellik,sosyallik yapı olarak özlüyor

İzmirli değilim ama beni de ekle, İzmir'i ve insanını severim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ccaassppeerr

quote:

Üye olmak isteyenleri yazıyorum arkadaşlar

Beni de yazabilirsin Limontepeli Dersin :) Hatta Bir Whatsapp Grubu Gider Sanki

Bana yakın olan siz çıktınız şuanlık bende Yeşilyurt
  • Avrupanın "Köy Of The Year" ödülüne layık şehrim , evet izmirliyim , izmiri bir tek izmirde yaşamayanlar över zaten ideolojik at gözlüğü takmış sincaplar yani
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Süper O zaman En kısa sürede Görüşmek dileğiyle
  • olm bu izmirde resmen izmir milliyetçiliği var lan bugüne kadar ciddiye almamıştım da cidden izmir milliyetçiliği falan var adasdadsadasdasdasfasfasfasfafafasfasfa
  • quote:

quote:

Ben anadoluyu ve naif, sıcak kanlı, mütevazi insanını gördükçe izmirden daha çok soğuyorum.
    Kibir ve ötekileştirme maalesef izmir de hastalık haline geldi. tabi ki istisnalar var.
  • Habire çemkirenlere sesleniyorum. Bıkmadınız kötülemekten, bu kadar deliriyorsanız olmasın işiniz şehirle. Rezil bölgelerde sürünün, yürüyüş bile yapamayın, belalısıyla uğraşın, aracınızı bile park edemeyin. Hak etmiyorsunuz güzel yerlerde yaşamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 22 Mayıs 2017; 16:26:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suya ihtiyaci olan pm den adres versin damacana su gonderelim
    yazik yaaa:D
  • İzmir güzel memleket.Askerliğimi de Konak'ta yaptım.Çok güzel çok hoş ancak bazı arkadaşlar İstanbul'la kıyaslamaya çalışıyorlar.Arkadaşlar İzmir İstanbul'la kıyaslandığında ancak Beylikdüzüne falan tekabül eder.
  • İzmir'de bu toprakların parçası, ötekileştirmek ironi değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

İzmir'de bu toprakların parçası, ötekileştirmek ironi değil mi?

Bu konu detaya girer siyasete falanda girer bunu ülke gündemi bölümünde tartışabiliriz ama konu bu değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

İzmir'de bu toprakların parçası, ötekileştirmek ironi değil mi?

Bu konu detaya girer siyasete falanda girer bunu ülke gündemi bölümünde tartışabiliriz ama konu bu değil

Yok yani benim için fark etmiyor, ha sivas, ha izmir. :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.