Şimdi Ara

Donanım HABER FOCUS TAKIMI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.466
Cevap
10
Favori
267.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kusura bakmayın ama Focus II için olan resim hoşuma gitmedi. Başka bir resim bulabilirmiyiz acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert

Arkadaşlar kusura bakmayın ama Focus II için olan resim hoşuma gitmedi. Başka bir resim bulabilirmiyiz acaba?

yukarıda dedim arkadaşım hoş bir F II fotosu link'i koyarsanız sevinirim
  • **SeRSeRiHaYaT** arkadaşım çok teşekkürler,imza güncellendi
  • asıl ben teşekkür ederim
  • Bence araba resmi değilde Ford amblemi koysak nasıl olur? Maksat imza bütünlüğü olsun. Herkesin imzası aynı olsun. Ne dersiniz olmaz mı??
  • quote:

Bence araba resmi değilde Ford amblemi koysak nasıl olur? Maksat imza bütünlüğü olsun. Herkesin imzası aynı olsun. Ne dersiniz olmaz mı??

benim imzama bakarsan sen de göreceksin ki ford amblemi zaten ford takımında var
  • quote:

Orjinalden alıntı: cardinal636

quote:

Bence araba resmi değilde Ford amblemi koysak nasıl olur? Maksat imza bütünlüğü olsun. Herkesin imzası aynı olsun. Ne dersiniz olmaz mı??

benim imzama bakarsan sen de göreceksin ki ford amblemi zaten ford takımında var

araç modelimiz belli olması maksadımız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRSeRiHaYaT -- 17 Şubat 2008; 0:31:27 >
  • Tamam o zaman arkadaşım. Bende imzamı değiştireceğim...
  • arkadaşlar bu gun yokum listeyi akşam 10 gibi güncellerim
  • hayırlı olsun. benide ekleyin.
  • O zaman beni de ekleyin...
  • Herkese merhabalar arkadaşlar,Hayırlı pazar günleri
  • Bende varım. benide ekleyin..

2006 FORD Focus GHIA A.T. HB SİYAH
  • benide ekleyin
  • iyi pazarlar ist e-5 tertemiz arkadaşlar ama sokak araları felaket birazda yokuş varsa tıkanıyorsunuz
  • Focus sahipleri, aracınızı benim gibi kapalı mekanda istirahate çekmediyseniz kar altında bırakmayın... Çıkın temizleyin... Yazıktır yahu.

Eskiden "UP" derlerdi şu yaptığıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: xenox

Focus sahipleri, aracınızı benim gibi kapalı mekanda istirahate çekmediyseniz kar altında bırakmayın... Çıkın temizleyin... Yazıktır yahu.

Eskiden "UP" derlerdi şu yaptığıma

Valla kapalı yerdeydi ama sabah işim var mecbur kar altında bıraktım

kardan zarar gelmezde inş yoldan geçen bi araç kayıp çarpmaz
  • Yeni ruhsat hakkında mecburimi ne bu

aracımın muaynesi 1 seneden beri yok yaptırıp alıcam

daha bilgili bi arkadaş bi özetle anlata bilirmi
  • iyi etmişin kardeş açtığın için .. ben açacaktım 2 team birden .. koşturmayım diye vazgeçmiştim sen açmışsın .. hayırlı olsun... ekle bizide .. team başınada kaç üye olduğumuzu yaz da ii olur 2008 focus tdci hb ghia aytozugri adana
  • quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

iyi etmişin kardeş açtığın için .. ben açacaktım 2 team birden .. koşturmayım diye vazgeçmiştim sen açmışsın .. hayırlı olsun... ekle bizide .. team başınada kaç üye olduğumuzu yaz da ii olur 2008 focus tdci hb ghia aytozugri adana

Teşşekkür ederim !!

Seninde hayırlı olsun Focus ayıptır sorması kaça aldın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.