Şimdi Ara

Don't Knock Twice Resmi Türkçe Altyazı Desteği ( AiBell Game Localization )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Don't Knock Twice Resmi Türkçe Altyazı Desteği ( AiBell Game Localization )

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce Late Shift oyunuyla piyasada ismini duyurmuş olan Wales Interactive'den yepyeni bir oyun daha :

Don't Knock Twice!

Önceki senelerde sinemada da yerini almış olan Don't Knock Twice oyunu için AiBell Game Localization olarak resmi Türkçe altyazı desteğini sunmaktan dolayı çok mutluyuz!

Resmi Türkçe altyazı destekli Don't Knock Twice oyununu aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Keyifli oyunlar :)

https://store.steampowered.com/app/328590/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 29 Eylül 2017; 17:50:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• türkçe dil desteği yok diyor sayfada acaba daha gelmedimi dil desteği !?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTAGON99

türkçe dil desteği yok diyor sayfada acaba daha gelmedimi dil desteği !?

Şu an oynanabiliyor.

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    evet türkçe altyazı desteği olduğu halde mağaza sayfasında tam tersi yazıyor. böyle hatalara sinir oluyorum. demek ki türkçe dil desteği olduğu halde bazı oyunların türkçe dil desteği olduğunu ancak daha sonradan öğreneceğiz.
    Bu ara da oyunu aldım ve htc vive ile denedim. ilk defa bir vr oyununu türkçe dil desteği ile denedim. güzel bir deneyim di. ancak bir korku oyununu vr olarak oynamak hiç kolay değil. monitörden oynamaya benzemiyor. çünkü monitörün önün de olaylara dışarıdan baktığınızı hissediyorsunuz yine de. ama vr da resmen olayın içindesiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTAGON99

evet türkçe altyazı desteği olduğu halde mağaza sayfasında tam tersi yazıyor. böyle hatalara sinir oluyorum. demek ki türkçe dil desteği olduğu halde bazı oyunların türkçe dil desteği olduğunu ancak daha sonradan öğreneceğiz.
    Bu ara da oyunu aldım ve htc vive ile denedim. ilk defa bir vr oyununu türkçe dil desteği ile denedim. güzel bir deneyim di. ancak bir korku oyununu vr olarak oynamak hiç kolay değil. monitörden oynamaya benzemiyor. çünkü monitörün önün de olaylara dışarıdan baktığınızı hissediyorsunuz yine de. ama vr da resmen olayın içindesiniz.

Ve ek olarak cesaret ister. Cesaretinden dolayı tebrik ederim :))

Çalışmamızı beğenmenden dolayı teşekkür ederim. Keyifli oyunlar dilerim.

NOT: Biz her çalışmamızın arkasında ve takipçisi olduğumuz için, yayınlandığı anda duyurumuzu yapıyoruz. Doğrudur, bazı oyunlar Türkçe olmasına rağmen ya geç müdahale ediliyor ya da hiç... Örnek olarak Sherlock Holmes: Crimes and Punishment'ı söyleyebilirim. Sırf Frogwares Focus Home ile artık çalışmıyor diye, Focus Home o mağaza sayfasını değiştirmiyor artık. Mağdur olan oyuncular oluyor.

Ancak birkaç gün içinde Wales Interactive bunu düzeltecektir, bundan eminim. Oyuncu dostu bir firma kendisi, sıkıntı yaratmaz rahat olabilirsiniz :)

• Güzel oyun güzel çeviri, ufak tefek hataları var ama gayet güzel çeviri olmuş.
  • Ps4'e de gelecek mi?

• Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İstek listeme attım.

• choyrn kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal gelir ( Late Shift'te olduğu gibi ), ama biraz daha geç geliyor PS4'e. Duyuruları takip etmenizi öneririm. İyi oyunlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.