Şimdi Ara

domuz eti türkiyede satılıyo mu satılmıyosa neden satılmıyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şahsen domuz etini severim ama türkiyede yeme fırsatı hiç bir yerde bulamadım.satılan bir galeri yada restoraunt var

• Müslüman olmayabilirsin saygı gösteririm.Fakat türkiye müslüman bir ülke oldugu için bu ülkede domuz eti satılmaz.Ama bazı firmalar işin içine sokar ki çoğumuz at eşek domuz eti yemişizdir böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ijustine fan

şahsen domuz etini severim ama türkiyede yeme fırsatı hiç bir yerde bulamadım.satılan bir galeri yada restoraunt var

sazan.aviyse varyaaaaa
  • türkiye müslüman bir ülke oldugu
    türkiye müslüman bir ülke değil halkın çogunlunun musluman oldugu bir ülke
  • quote:

türkiye müslüman bir ülke oldugu
    türkiye müslüman bir ülke değil halkın çogunlunun musluman oldugu bir ülke

Bayramlarda niye tatil ediliyor ozaman =?
  • yasada yok ama yeni yasa ile buda gelir :D
  • e içki niye satılıyor, genelevler neden açık o zaman ?
    yemek isteyenler olabilir, herkes müslüman değil sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğunluğunun müslüman en az %70'nin müslüman geri kalanında beşeri din veya ateist oldukları doğrudur bu ülkede, bende bir müslümanım. Ülke'nin çoğunluğu müslüman olduğu için adamlar ticari düşünüyor... %70'nin müslüman olduğu bir ülkede domuz eti satan kasap tabikide tutulmaz. Müslüman ayrı sözde Müslümanlık ayrı birşey... Namazını ibadetini yerine getiren var. İçki içen karı kızla sabahlayanda var. Dün haberlerde çıktı bazı markalarda at ve domuz eti karıştırılmış. Antalya gibi turistlerin çok olduğu yerde satılıyor. Bu arada içkiye birşey demem ama genelevler yasak dediğim gibi bunu yapanlar sözde Müslümanım diye geçinen imanını kaybetmiş insanlardan başka birşey değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

Çoğunluğunun müslüman en az %70'nin müslüman geri kalanında beşeri din veya ateist oldukları doğrudur bu ülkede, bende bir müslümanım. Ülke'nin çoğunluğu müslüman olduğu için adamlar ticari düşünüyor... %70'nin müslüman olduğu bir ülkede domuz eti satan kasap tabikide tutulmaz. Müslüman ayrı sözde Müslümanlık ayrı birşey... Namazını ibadetini yerine getiren var. İçki içen karı kızla sabahlayanda var. Dün haberlerde çıktı bazı markalarda at ve domuz eti karıştırılmış. Antalya gibi turistlerin çok olduğu yerde satılıyor. Bu arada içkiye birşey demem ama genelevler yasak dediğim gibi bunu yapanlar sözde Müslümanım diye geçinen imanını kaybetmiş insanlardan başka birşey değildir.

+1

• quote:

şahsen domuz etini severim ama türkiyede yeme fırsatı hiç bir yerde bulamadım.satılan bir galeri yada restoraunt var

Müslüman Domuz Eti yemez.Ahtapot Yersen Metro'Da Satiliyo
  • Satmaz ki.Kim ticaretine girer ki satmayacak bir şeyin?
  • Türkiye müslüman bir ülke değildir !! müslümanlıklka uzaktan yakından alakasıda yoktur 1 metre yakınından bile geçmez ..kağıt üstünde öyle yazar eee milletde kendini öyle sanar
  • karfurda var. horta ortak oldum utanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonKolonyasi -- 2 Aralık 2012; 21:57:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.