Şimdi Ara

Dolu Yağışı Sonrası Çizik Hasarı Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Henüz 3000 km'de M.C aracım dün gerçekleşen dolu yağışında kapı bölümüne binadan cam parçaları düşmesi nedeniyle derin şekilde çizilmiş. Yakından bakınca sac'a kadar inmiş görünüyor. Hemen hemen 6 cm'lik bir alanda cizikler.

Kaskom var, hasar kaydım hiç olmadı zaten aracı hafta sonları kullanıyorum. Kemik renkte. Rötuş sanırım çok sırıtır. Göz önünde çünkü kapı koluna yakın.

Sizce Borusanda yetkili serviste boyatıp kaskoya mı karşılatıyım, yoksa kaskoyu delmeyim mi? Tramerde servis boyayınca rakamı abartıyorlar satarken sorun yaşamaktan aklımda soru işaretleri oldu.

Çok kararsız kaldım açıkçası. Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo_ramirez -- 28 Temmuz 2017; 20:02:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kaskoda mini tamir varsa orada yaptirin. yama boya yaparlar. hem tramerde cikmaz hem de kapanir. Pasta masta saca kadar inmis cizigi kapamaz. Avuc ici kadar yer boya oldug diye de arabayi almayacak adam almasin zaten.
  • ben her zaman en dusuk 30 bın km veya 1 yasında araba ısterım sıfır asla almam
    arabaya örtü ortseydınızya
  • Öyle örtü örtüp kurtaracak bir hava değildi. Elim kadar dolu yağıyordu. Mini Onarım paketim var ama Auto King hakkında çok şikayet var. Oraya teslim etmem. Teşekkürler cevaplar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugo_ramirez -- 28 Temmuz 2017; 20:05:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hugo_ramirez kullanıcısına yanıt
    King eskisi gibi değil zaten, poliçenizde RS servis anlaşması varsa probleminiz kolayca çözülür.
  • RS servis iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.