Şimdi Ara

Dolu hasarı kaskodan mı yapılsın cepten mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cepten mi verelim kaskodan mı yaptıralım araç 2017 Passat 1.6TDI Highline ve hata boya yok.

Göçük düzeltme yapılacak dışarıda boyasız. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tabiki kasko o kadar para veriliyor kaskoya cepten çok paran çıkar

• Satarken mırın kırın olur mu? Hangisi daha karlı olur?

Tramere kim bakacak yaptır mı dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Tabiki kasko o kadar para veriliyor kaskoya cepten çok paran çıkar

Hocam ayni mantıktayım ama satarken "sel hasarlı" diye boşuna deger kaybı yasayacaksam daha kotu olmaz mi? Araba daha 5 bin km'de.

• Dolu hasarı yazsa tamamda sel hasarı sıkıntı yaratır eğer kaskodan yaptırırsanız biçilen hasar kaydını sorun ve Dolu göçüğü yazmalarını isteyin bunlar olmazsa kesinlikle cepten yaptırmak mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuerkraider

Dolu hasarı yazsa tamamda sel hasarı sıkıntı yaratır eğer kaskodan yaptırırsanız biçilen hasar kaydını sorun ve Dolu göçüğü yazmalarını isteyin bunlar olmazsa kesinlikle cepten yaptırmak mantıklı.

Dolu göçüğü yazılabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: theimperial

quote:

Orijinalden alıntı: tuerkraider

Dolu hasarı yazsa tamamda sel hasarı sıkıntı yaratır eğer kaskodan yaptırırsanız biçilen hasar kaydını sorun ve Dolu göçüğü yazmalarını isteyin bunlar olmazsa kesinlikle cepten yaptırmak mantıklı.

Dolu göçüğü yazılabiliyor mu?

Bilmiyorum onu öğrenin hem öyle yazılıp hemde hasar kaydı dışarıdaki aldığınız fiyat ile hemen hemen aynı ise kaskodan yaptırın ama dışarıdan fazla yazarlarsa birde sel felaketi yazarlarsa direk çepten yaptırın

• theimperial T kullanıcısına yanıt
    Tramer e illaki bakarlar ona bakmamaları imkansız

• Ben eski arabayı satarken kimse bakmadı tramere falan bir aletle boya kontrolü tamam. O açıdan diyorum da ben olsam bakardım tramere tabi.
  • Sel yada dolu hasarı farketmez. Ne yazarsa yazsın eğer satışa çıkaracaksanız ilerde yazarsınız ayrıntısıyla olan biteni birde fotoları da satış ekranına eklersiniz "böyle bir hasarı vardı bunu yaptırdım ve tutan faturada bu" diye onuda nete atarsınız. Dürüst bir şekilde arayanda bilir ne olduğunu. Dürüstlük işe yarar ben böyle gördüm.Daha yeni arabamı satarken yaptığım kazanın fotolarını ve servis faturasını atmıştım nete. Bir gün içerisinde satıldı. Yeter ki alıcıya güven verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekorender

Sel yada dolu hasarı farketmez. Ne yazarsa yazsın eğer satışa çıkaracaksanız ilerde yazarsınız ayrıntısıyla olan biteni birde fotoları da satış ekranına eklersiniz "böyle bir hasarı vardı bunu yaptırdım ve tutan faturada bu" diye onuda nete atarsınız. Dürüst bir şekilde arayanda bilir ne olduğunu. Dürüstlük işe yarar ben böyle gördüm.Daha yeni arabamı satarken yaptığım kazanın fotolarını ve servis faturasını atmıştım nete. Bir gün içerisinde satıldı. Yeter ki alıcıya güven verin.

Aynen bence de ama

Boşuna zarar olmasın araba yeni
  • Ben kaskodan yetkili servise yaptırdım. Çokta güzel oldu. Tramerde Dolu/Yıldırım/Fırtına/Don yazıyor. Aynen bu şekilde ifade var.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyönetmen

Ben kaskodan yetkili servise yaptırdım. Çokta güzel oldu. Tramerde Dolu/Yıldırım/Fırtına/Don yazıyor. Aynen bu şekilde ifade var.

İyi hocam ozaman mantıklı

Siz serviste göçük düzeltme mi yaptırdınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.