Şimdi Ara

DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
143
Cevap
0
Favori
3.612
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    876 Mesaj
    bizim fifaya araya kaynadı herhalde.halledebilen varmı??
    |
    |

Beybifeys'den en son bu şekilde P.M geldi.Daha sonra ne oldu bilmiyorum.Heralde işlemi bitti bi sıkıntı yok.

*****Şifreyi değiştirmemişsin girdim oyunları çekiyor şuanda. Oyunları indirmem tamamlandıktan sonra foruma bilgi mesajı yazıcam***

Bende napsagki ile anlaşmaya çalışıyorum ama eleman yok ortada yurtdışına gitmiş.PS3 yanına alıp gemi ile nereye gittiyse bahar'da gelirmiş.

Arkadaşı atıyor P.M'yi onda bilgileri var heralde.Hiç bi şey anlamadım

2 kişi dışarda kaldı şimdilik.Bugün kredi kartı eksterisini yatırdım.Hiç istemediğim halde !

|
    |

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    Biraz geç indirebildim oyunları, çünkü boyutları çok büyük ve sürekli bağlantı kopması yaşadı ps3'üm. Herneyse sonunda oyunlar indi ve benim açımdan bir sorun kalmadı. sky__walker'a ince davranışından ötürü buradan da teşekkür etmek istiyorum. Kendisi Fight Night hakkını bana sattı ve oyunu deaktif etti. Umarım diğer arkadaşlar da sorunlarını çözerler.
    |
    |

Football Manager 2013 Kulübü
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.