Şimdi Ara

DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
3.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beybifeys

DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN  DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN

Evet bu başlıktan oyun alan sayın arkadaslarım şimdi ben size ne diyeyim?

Tek PSNden mi indirildi bu oyunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geralt the Witcher -- 18 Kasım 2011; 19:45:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

quote:

DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN  DOLU DOLU DOLU !!! HIZLI PSN KARDESLIK K.K VAR ALAMAYAN GELSİN

Ben bu başlık sahibi ile telefonda neden tartıştım, iste bunun olacağından korktuğum için. Ben askerim ve surekli gorev nöbet mesai yüzünden zaten yeterince zamanım gidiyor ve kalan zamanımda da bu is için uğraştım.

O cocuğa da birsey demek istemiyorum sonuçta o da almak isteyenleri oyun sahibi yapıyor ama tüm oyunlar aynı hesaptan alınıp millete bilgiler gönderilirse, ac gözlü alın teri hırsızı da bunu fırsat bilip böyle suistimal eder.

Ne yapayım şimdi ben, burada adı gecen herkesi karalayım mı yoksa tekrar başlık sahibi ile telefonda tartisip sinir hastası mı olayım.

• quote:

quote:

quote:

Ben bu başlık sahibi ile telefonda neden tartıştım, iste bunun olacağından korktuğum için. Ben askerim ve surekli gorev nöbet mesai yüzünden zaten yeterince zamanım gidiyor ve kalan zamanımda da bu is için uğraştım.

O cocuğa da birsey demek istemiyorum sonuçta o da almak isteyenleri oyun sahibi yapıyor ama tüm oyunlar aynı hesaptan alınıp millete bilgiler gönderilirse, ac gözlü alın teri hırsızı da bunu fırsat bilip böyle suistimal eder.

Ne yapayım şimdi ben, burada adı gecen herkesi karalayım mı yoksa tekrar başlık sahibi ile telefonda tartisip sinir hastası mı olayım.

Hocam benim dediğim o değil,eğer tek psn üzerinden alınmışsa oyunlar,bu durum normal,cünkü her oyunun 5 hakkı yok,her psn hesabının 5 hakkı var.Size kaç hesap şifresi verildi şu an,söylermisiniz?

• quote:

quote:

Bana hesap bilgisi biraz önce geldi ve ben de arkadasımdan rica ettim evime gidip oyunları indirmesi için. Çünkü bugün ayın 18i ve birdaha indirip indiremeyecegimi net olarak bilmiyordum.

Arkadaşımla telefonda koordine ettim durumu ve kendisi bu hatayı aldığını söyledi. Ben durumu anında anladım ve hemen resim çekip bana göndermesini istedim. Sonra da burada paylaştım gördüğünüz gibi.

Tüm oyunlar tek hesaptan alınmış. Başlık sahibinin vicdanına bırakıyorum durumu. Zaten telefondan yazıyorum zar zor. Sinirliyim biraz. İcimi dökersem hesabım silinir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam benim dediğim o değil,eğer tek psn üzerinden alınmışsa oyunlar,bu durum normal,cünkü her oyunun 5 hakkı yok,her psn hesabının 5 hakkı var.Size kaç hesap şifresi verildi şu an,söylermisiniz?

Ben bu konuya uzağım çok anlamam. Zan altında bırakmayayım kimseyi yanlış yere.

Duzeltilebilir bir durumsa başlığı kirletmeyelim özelden görüşelim olur mu?

• quote:

quote:

quote:

Bana hesap bilgisi biraz önce geldi ve ben de arkadasımdan rica ettim evime gidip oyunları indirmesi için. Çünkü bugün ayın 18i ve birdaha indirip indiremeyecegimi net olarak bilmiyordum.

Arkadaşımla telefonda koordine ettim durumu ve kendisi bu hatayı aldığını söyledi. Ben durumu anında anladım ve hemen resim çekip bana göndermesini istedim. Sonra da burada paylaştım gördüğünüz gibi.

Tüm oyunlar tek hesaptan alınmış. Başlık sahibinin vicdanına bırakıyorum durumu. Zaten telefondan yazıyorum zar zor. Sinirliyim biraz. İcimi dökersem hesabım silinir

Hocam durum şöyle,tek hesaptan alınmış siz toplamda 7 kişisiniz.Yani en baştan oyuları alan arkadaş işi yanlış yapmış.her oyun için ayrı hesap alınmalıydı.Durumu doğru anladıysam,sizin paranız geri iade edilmesi en doğrusu.

• Ya da benim gibi yüksek fiyatli oyunları alan diğer arkadaslar için fight night alanların parasını biz paylaşalım 3 oyunu da alıp o arkadaslara da gerekirse 2 kisi alabilmeleri için fazla para ödeyelim yine daha az zararda oluruz. Ya da siz bir fikir üretin arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beybifeys -- 18 Kasım 2011; 20:20:22 >
  • başlık almış yürümüş gereksiz yere. başlığı açan arkadaşında cebine giren bi para yok.gunlerdir uğraşıyor neticede. bi yanlışlık yapmış.bukadar sinire luzum yok. kendisi bana pm attı. seni çıkarsak olurmu diye bende problem yok dedim.diğer arkadaşlarında kabul etmesiyle olay çözülecektir.
  • bir şekilde çözüm bulacağız bende dışarda kaldım gibi şimdilik :D
  • Hala beklemedeyim herkes oynuyo galiba benim dışımda bizi düşünen yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolsen -- 20 Kasım 2011; 21:49:59 >
  • Bende beklemedeyim kac kisinin sorunu halloldu simdi?
  • Arkadaslar gecmis olsun da adam konunun ilk mesajina kocaman harflerle "tek psn hesabi uzerinden 3 oyun alincaktir" diye yazmis.. Niye uyarmadiniz ? Suan yapilcak tek sey magdur olan arkadaslara paralarinin iade edilmesi..
  • ben sadece fifa aldım iptal ediyim dedim.ondanda ses çıkmadı :)
  • Magdur olan arkadaslardan fifa 12 indiremeyen varsa, benim oynamadigim bi fifa 12 psn hesabim var.. Deaktive edip ona verebilirim,en azindan tartismaniz 1 kisi eksik devam eder İsteyen PM atsin konusalim, gecmis olsun tekrar..
  • geçmiş olsun kötü bi durum
  • Arkadaş kesinlikle para iadesi yapmam diyor. Başka çözüm bulabilirsek iyi o da yok ne yapıcaz valla burnumdan geldi bu kardeşlik olayı. Tako sana pm attım bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esthell

Arkadaş kesinlikle para iadesi yapmam diyor. Başka çözüm bulabilirsek iyi o da yok ne yapıcaz valla burnumdan geldi bu kardeşlik olayı. Tako sana pm attım bir tane

Arkadaşın kendisi dahil 9 kişiyiz. Bu 9 kişiyi 5'e indiremezsek çok sıkıntı yaşarız. Benim görüşüm;

tuncaycafer>>FIFA,BF3,FIGHT NIGHT
    Beybifeys>>FIFA,BF3
    Esthell >>FIFA,FIGHT NIGHT
    tolsen>>BF3,FIGHT NIGHT
    nwbrn>>BF3,FIGHT NIGHT

Bu şekilde 5 kişi oluşturalım. (En pahalı oyun kombinasyonlarını alanlardan seçilmiştir)
    Dışarıda kalan;

blue__1930>>BF3 - 27 TL
    unalb01370>>FIFA - 27 TL
    napsagki>>FIFA - 27 TL
    sky__walker>>FIGHT NIGHT - 10,5 TL

Bu arkadaşları mağdur etmemek adına yukarıda listede yer alan tolsen ve nwbrn arkadaşların eminim fifa hesapları vardır.
    Ellerindeki hesapları alttaki unalb01370 ve napsagki'ye devrederlerse ve bizim mevcut 3 oyunluk hesabımızdaki fifayı kullanırlarsa
    2 kişilik kontenjanı kapatabiliriz. Bununla beraber Esthell'in BF3 hesabı varsa onu blue_1930'a verirse aynı şekilde yine bir
    kişilik daha yerimiz açılır. Geriye sadece sky__walker kalıyor ki hepimiz birleşsek 10'ar TL versek kendisine fight night oyununu
    alırız. Bu oyunun 2. hesabını da satıp parayı paylaştığımızı varsayarsak 10'ar TL vereceğimize 5'er TL verebiliriz.

Bu şekilde bir çözüm oluşturabiliriz. Ya da forumdaki diğer psn kardeşliklerinden kombineler yapmak için rica da bulunacağız.
    Atıyorum mutlaka bu 3 oyuna ayrı ayrı sahip birileri vardır forumda öyle değil mi arkadaşlar. Çözümsüz değiliz buna inanıyorum
    ama zaman geçtikçe herkesin morali bozuluyor buna da eminim.

• quote:

quote:

Arkadaş kesinlikle para iadesi yapmam diyor. Başka çözüm bulabilirsek iyi o da yok ne yapıcaz valla burnumdan geldi bu kardeşlik olayı. Tako sana pm attım bir tane

Arkadaşın kendisi dahil 9 kişiyiz. Bu 9 kişiyi 5'e indiremezsek çok sıkıntı yaşarız. Benim görüşüm;

Beybifeys>>FIFA,BF3
    tolsen>>BF3,FIGHT NIGHT
    nwbrn>>BF3,FIGHT NIGHT

Bu şekilde 5 kişi oluşturalım. (En pahalı oyun kombinasyonlarını alanlardan seçilmiştir)
    Dışarıda kalan;

blue__1930>>BF3 - 27 TL
    unalb01370>>FIFA - 27 TL
    napsagki>>FIFA - 27 TL

Bu arkadaşları mağdur etmemek adına yukarıda listede yer alan tolsen ve nwbrn arkadaşların eminim fifa hesapları vardır.
    Ellerindeki hesapları alttaki unalb01370 ve napsagki'ye devrederlerse ve bizim mevcut 3 oyunluk hesabımızdaki fifayı kullanırlarsa
    2 kişilik kontenjanı kapatabiliriz. Bununla beraber Esthell'in BF3 hesabı varsa onu blue_1930'a verirse aynı şekilde yine bir
    kişilik daha yerimiz açılır. Geriye sadece sky__walker kalıyor ki hepimiz birleşsek 10'ar TL versek kendisine fight night oyununu
    alırız. Bu oyunun 2. hesabını da satıp parayı paylaştığımızı varsayarsak 10'ar TL vereceğimize 5'er TL verebiliriz.

Bu şekilde bir çözüm oluşturabiliriz. Ya da forumdaki diğer psn kardeşliklerinden kombineler yapmak için rica da bulunacağız.
    Atıyorum mutlaka bu 3 oyuna ayrı ayrı sahip birileri vardır forumda öyle değil mi arkadaşlar. Çözümsüz değiliz buna inanıyorum

dostum konuyu güzel ozetlemişssin.bu şekilde bi çıkış yolu olabilir.

edit: hatta şuan kopya oynanamaya, 3.55 versiyon için fixe çıkmamış mantıklı bi oyunla fifa hakkımı takaslıyabilirim. yukarıda yazan arkadaşlarla. ama tabiki oncelik fifa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.unal -- 21 Kasım 2011; 19:32:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unalb01370

quote:

quote:

Beybifeys>>FIFA,BF3
    tolsen>>BF3,FIGHT NIGHT
    nwbrn>>BF3,FIGHT NIGHT

Dışarıda kalan;

blue__1930>>BF3 - 27 TL
    unalb01370>>FIFA - 27 TL
    napsagki>>FIFA - 27 TL

dostum konuyu güzel ozetlemişssin.bu şekilde bi çıkış yolu olabilir.

Maalesef ben kendi playstationım için istemiyorum fifayı(Bende hem fifa hem bf3 var). Kuzenime alacağım o yüzden araştırdım başka bir kardeşlik zaten. Ben fight Nighttanda vazgeçtim gitsin 10 lira önemli değil sadece fifa istiyorum. Bir söz verdim 1 haftadır tutamıyorum çok ayıp oluyor.

• Arkadaşlar kusura bakmayın, uzunca bir süredir girme fırsatım olmadı.
    Tuncay Cafer arkadaşımız PM atmış, okuyunca çok üzüldüm.

Şimdi ben sadece Fifa aldım. E oyunumdan da olmak istemiyorum.

Ne yapar ne ederiz?
    Hem ben mağdur olmayayım, hem de diğer arkadaşlar.

Haberlerinizi bekliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.