Şimdi Ara

Doların yeni rekoru 1.9210

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son aylarda önlenemez yükselişteki dolar iyiden iyiye can sıkmaya da başladı.Merkez bankası müdahale etmezse bu gidişle 2TL yi de görürüz heralde.Tam da yurtdışına çıkacakken yapılır mı bu bana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriel -- 28 Aralık 2011; 18:12:40 >

• Yabancı para koleksiyonum için 50-100 dolar alacakken yapılır mı?
  • Pufff berbat olmuş bu gidişle 2012 nin altıncı aylarında euro da 3 lira olur.
  • amazon dan alışveriş yapmaktan vazgeçsek iyidir
  • yurtdışı hayalleri başka bahara
  • Dolar yüzünden bilgisayar parçalarının fiyatı iyice uçtu bu yüzden hiçbir şey alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Paşa

Pufff berbat olmuş bu gidişle 2012 nin altıncı aylarında euro da 3 lira olur.

2 den öteye gitmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Dolar yüzünden bilgisayar parçalarının fiyatı iyice uçtu bu yüzden hiçbir şey alamıyorum

Hemde ne uçmak.Önce deprem sonrası HDD fiyatları uçtu.Şimdi dolar tavan yapmış durumda.İkinci eley yönelelim diyoruz ama orda bile dolara göre satış yapanlar görmek mümkün.
  • Türkiye'ye gelmeye 2 ay kala hafiften sevindirici bir haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phunk

quote:

2 den öteye gitmez bence

Eurodanmı bahsediyorsun dolardanmı eurodan bahsediyorsan euro zaten şuanda 2.5 lira
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Phunk

quote:

2 den öteye gitmez bence

Eurodanmı bahsediyorsun dolardanmı eurodan bahsediyorsan euro zaten şuanda 2.5 lira

dolar, yazıyı tam okumadım
  • Eyiye gideyi. 1 aydır düşmesini bekliyorum ama daha da artar yılbaşı öncesi. Elektronik sektörünün canına okudu, beklemedeyim bakalım ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çhela

Eyiye gideyi. 1 aydır düşmesini bekliyorum ama daha da artar yılbaşı öncesi. Elektronik sektörünün canına okudu, beklemedeyim bakalım ne olacak.

Yahu sadece elektronik değil.Giyim-aksesuar için kaç ay bekledik yılbaşında kargo indirimi+noel indirimi olacak diye.Pek bir fark kalmadı 1.5 seviyesindeki hali ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.