Şimdi Ara

Dolar'daki dususe aldanmayin. Subat sonu 4.00 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
7.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2000watts

je suis retraité de belgique. Je suis de gand. J'habite depuis 2014 à Istanbul. C'est la ville ou je suis né

Est-ce qu'Istanbul est meilleur que la Belgique?
  • Gecen yil sonbaharda yeni yilda dolar 5tl atin fava bekleyin diyorlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Gecen yil sonbaharda yeni yilda dolar 5tl atin fava bekleyin diyorlardi

3.70 e memnun olup daha fazla artmadığına sevinen Akp'li Seneye de 5 olur sen ise 7 olacak diyenlere güler sevinirsin.Hayat işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

3.70 e memnun olup daha fazla artmadığına sevinen Akp'li Seneye de 5 olur sen ise 7 olacak diyenlere güler sevinirsin.Hayat işte.

Sen anlamadin galiba cehapeli , gecen sene yilbasi icin 5tl diyorlardi diyorum tutmadi diyorum, anladin

Bu sene gecen seneden ders alip hedefi 4’e dusurmussunuz galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Sen anlamadin galiba cehapeli , gecen sene yilbasi icin 5tl diyorlardi diyorum tutmadi diyorum, anladin

Bu sene gecen seneden ders alip hedefi 4’e dusurmussunuz galiba

Chp'li olsam kabul ederim eski Ak Parti sevdalısıyım.Yeni partimin adını yarın 10:30 da televizyonlardan öğrenirsin.

Selam ve Dua ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dartanyan96 -- 24 Ekim 2017; 21:23:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BASGAN REYIZ

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu konuda bu işler ile ilgilenen arkadaşlardan yorum bekliyorum şahsen. İlgilenen arkadaşlar yorumlayabilirse sevinirim.

Defalarca yazdim,son bir kez daha yazayim.

Ortadoguda isler yoluna girmeye basladi,Amerikada yeni basgan görevi devraldi,mevsimsel faktörler birkac haftaya pozitif yönde devam edecek.

Dolarin artik Jet hiziyla inise gecme Zamani geldi derken,referandumdaki belirsizliker,dolarin inisine izin vermiyor.

Halk olarak yapacagimiz tek sey hükümetin yaninda oldugumuzu göstermek.

Nisan sonlarina Dogru referandumdan cok iyi bir sonuc cikarsa,dolar 2,60 bandina dönecektir.

Hocam dolar ne olur sizin tahminler baya tutarli ona gore bozduralimmi ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

quote:

Orijinalden alıntı: BASGAN REYIZ

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bu konuda bu işler ile ilgilenen arkadaşlardan yorum bekliyorum şahsen. İlgilenen arkadaşlar yorumlayabilirse sevinirim.

Defalarca yazdim,son bir kez daha yazayim.

Ortadoguda isler yoluna girmeye basladi,Amerikada yeni basgan görevi devraldi,mevsimsel faktörler birkac haftaya pozitif yönde devam edecek.

Dolarin artik Jet hiziyla inise gecme Zamani geldi derken,referandumdaki belirsizliker,dolarin inisine izin vermiyor.

Halk olarak yapacagimiz tek sey hükümetin yaninda oldugumuzu göstermek.

Nisan sonlarina Dogru referandumdan cok iyi bir sonuc cikarsa,dolar 2,60 bandina dönecektir.

Hocam dolar ne olur sizin tahminler baya tutarli ona gore bozduralimmi ne dersiniz?

dolarda kalmanızı tavsiye ederim patlasa indiremezler

• Dolar'daki dususe aldanmayin. Subat sonu 4.00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judge JR.

quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

haziran sonu dolar asla 3,50 üstünde kalamayacaktır. bekleyin görün.

bekledik kardeş ne diyoruz sonuç olarak
    Dolar 3.72
    Euro 4.39

Keep on waiting.
  • WB kullanıcısına yanıt
    sana birşey olduğu yok herhalde, böyle güldüğüne göre? haz alıyor olmalısın doların yükselişinden...

ÜLkenin parası değer kaybediyor, adam hala partizanlık peşinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru

sana birşey olduğu yok herhalde, böyle güldüğüne göre? haz alıyor olmalısın doların yükselişinden...

ÜLkenin parası değer kaybediyor, adam hala partizanlık peşinde...

Partizanlik pesinde olanlar oh olsun 5tl yi de gecsin mustehak bu ulkeye diyip arttikca sevinenler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Judge JR.

quote:

haziran sonu dolar asla 3,50 üstünde kalamayacaktır. bekleyin görün.

bekledik kardeş ne diyoruz sonuç olarak
    Dolar 3.72
    Euro 4.39

Keep on waiting.

Bak bu mesajımı unutma kaydet alıntılarsın.Hükümet bu kafada devam ettiği sürece euroda dolarda kısa vadedeki dalgalanmalar harcinde mutlaka artacaktır.Ben yılbasına kadar stabil, yaza doğru 4 civarı dolar; 4.60 civarı euro bekliyorum.

ayrıca su inatcılık iddacılık kafasından vazgecin artık.Ekonomide işler yolunda değil anlayın.Sizin Yanıldık deyip, adam akıllı gelecek hakkında neler yapılabilirizi konusmamız gerekiyorken hala partici kafayla inatlaşıyosunuz.

Siz Böyle devam ettikçe oh olsun artsın 5.6 olsun, basınıza danketsin, zamanında diyemediklerinizin cezasını çekin istiyorum valla

• Judge JR. kullanıcısına yanıt
    Ekonomi ile zerre alakanız olmadığı belli. Ak Partiyi sevmiyorum. O nedenle sallıyorum mantığı sizinki. Dolarda global yükseliş var. Ülke ekonomisinin kötü olması ile alakalı değil. Son 15 yılda CHP ülkeyi yönetse inanın şu anda dolar en az 10 TL idi. Sizlere de o müstehak aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekonomi ile zerre alakanız olmadığı belli. Ak Partiyi sevmiyorum. O nedenle sallıyorum mantığı sizinki. Dolarda global yükseliş var. Ülke ekonomisinin kötü olması ile alakalı değil. Son 15 yılda CHP ülkeyi yönetse inanın şu anda dolar en az 10 TL idi. Sizlere de o müstehak aslında.

Kanka Euro 'daki ise evrensel yükseliş

• quote:

Dolar endeksi iki gündür kırmızı mum dikiyor? Tahvillerde aynı şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

quote:

Benim yazdığım ile ne alaka ?
    İhracatçı olarak doların yükselmesi işime geliyor ama ülkemiz için pozitif olmuyor.
    Dolar sadece tl karşısında yükselmiyor, yaklaşık 1 yıldır tüm para birimlerine karşı güçleniyor. Belki bizdeki yükseliş daha fazla. Ama bu coğrafyada bulunmak, içerideki dışarıdaki bu kadar çok vatan haini, atlatılan darbe, güneyinde yeni harita çizilmek üzere vs.vs. Yani tuzu kuru bir ülke değiliz.
    Daha önce yazdığım gibi. Chp bu ülkeyi yönetse 10 tl yi aşardı dolar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SilenceRaziel

quote:

Benim yazdığım ile ne alaka ?
    İhracatçı olarak doların yükselmesi işime geliyor ama ülkemiz için pozitif olmuyor.
    Dolar sadece tl karşısında yükselmiyor, yaklaşık 1 yıldır tüm para birimlerine karşı güçleniyor. Belki bizdeki yükseliş daha fazla. Ama bu coğrafyada bulunmak, içerideki dışarıdaki bu kadar çok vatan haini, atlatılan darbe, güneyinde yeni harita çizilmek üzere vs.vs. Yani tuzu kuru bir ülke değiliz.
    Daha önce yazdığım gibi. Chp bu ülkeyi yönetse 10 tl yi aşardı dolar.

Piyasada olmayan birini kandırabilirsiniz belki fakat beni zor. Dolar tüm dünyada şubat ayından geçen aya kadar zayıfladı. Yani doları bizim düşürdüğümüzü düşürmek saçmalık olur. 101.99dan 91.85 e kadar gelen bir dolar endeksi var ortada. 2.53 ten 2.08 lere düşen tahviller var. Gel gelelim 3.39dan sonraki yükseliş hareketinde, doların payı yok denecek kadar az. asıl sorun TL'deki değer kaybında.Dolar endeksi yalnızca 200 puan yukarıda ve 3 haftadır yerinde sayıyor. 3 hafta önceki kurlarada bakabilirsiniz. Ne desem ayyuka çıkarmaya çalışacağınızı bildiğim için grafik atıp kanıtlamaya vb. çalışmıyorum. İnşallah paramız tekrar değer kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenceRaziel -- 26 Ekim 2017; 13:8:45 >

• WB kullanıcısına yanıt
    kimsenin sevindiği yok, ama senin kafanda insanlar partizanlık yapıp hala işlerini yanlış yapan insanları koruyor. buna karşı diyoruz ki "bu adamları savunan insanların da cepleri yanmadıkça akıllanmayacaklar". Bakıyoruz ki hala da akıllanmıyorsunuz...

bundan da çıkan sonuç; doların yükselmesinden haz alıyorsun. sen ve senin gibiler dolar arttıkça kazanıyorsunuz. Refah arttı mı ? milletin alım gücü ne alemde ? ülkenin geri kalanı umrunda değil...

unutma ama döner döner bir gün ucu sanada dokunur...
  • Tamam 1 yıl rötar yapmış olabilir ama ben demiştim arkadaş, dolar Şubat sonu 4.00 diye
  • Waiting yaw waiting...Aaas siz de hemen çoşmayın bak yukarıda ne yazmıs adam uyarmış veyting veyting diye .önce veyting sonra .... anlayın işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.