Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (4992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
33 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
233.104
Cevap
1.147
Favori
11.664.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1144 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49904991499249934994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ey persilvanya sen nasıl bir deterjansın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 3 Aralık 2020; 18:35:20 >
  • kur 7.85 olsa 462 olucaktı suan düne göre 2tl artış iyi gidecekti ama kur düştü. Bu enflasyon verisine rağmen nasıl bu kadar düştü anlamsız geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

kur 7.85 olsa 462 olucaktı suan düne göre 2tl artış iyi gidecekti ama kur düştü. Bu enflasyon verisine rağmen nasıl bu kadar düştü anlamsız geliyor bana.

Hocam full altında mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani işine karışmak gibi olmasın da türkiye'den mi başlasak be reis?

• the__executioner__ kullanıcısına yanıt

yok tamamen değilim tldede duruyorum. Tldeki paramı dolara geçirmeyi düşünüyorum ama gene faiz ve kur baskısı gelicek mi endişesi var bende. Paranın değerini korumak bile güç oldu ülkede. En iyisi alıp kenara atıp unutmak aslında bankada anlık görmek sıkıntı bir süreç.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Türkiyenin kaderinde bu var zaten döviz durulamaz kolay kolay. Ama bilemiyorum dediğim gibi bankadan alıp sonradan düştüğünü görmek psikolojik kötü ediyor bekliyorum hala. Ben 200 250 baz faiz artımı bekliyorum.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Sözün bittiği yer.. Yoruma gerek yok..

• Yeni video.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yani işine karışmak gibi olmasın da türkiye'den mi başlasak be reis?

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Rüyamizda aliriz

• quote:

Bu mesaj silindi.

Paritesi zaten 1.21 ile zirve yaptı. 1.22'ye dokundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 3 Aralık 2020; 19:11:41 >
  • Ons , dolar saldı gram eskiye dönüyor ytd

• quote:

Bu mesaj silindi.

Bu kadar vergi olmasa taş çatlasa 1.700.000 lira civarı eder.

• Az önce askerde olan arkadaşım ile görüştüm, komutanları covid açıları alınmış , aşı vuracağız demiş.

Böyle bir hakka sahipler mi ? Ben aşı istemiyorum deme hakkı yok mu er in ?

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Bu kadar vergi olmasa taş çatlasa 1.700.000 lira civarı eder.

Alıntıları Göster
    19.500 liralık işe 17 milyon ödeme alan ihalecilerin alabileceği bir araç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt

dün de bi anda 1817 ye indi cuma günü de bi anda 25 dolar inmişti 1770lere düşmüştü. Bu manipülasyonlar habire oluyor ve can sıkmaya devam ediyor.

• Helal be reis büyüksün, acaba hangi ülkeler onlar hemen gidelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Az önce askerde olan arkadaşım ile görüştüm, komutanları covid açıları alınmış , aşı vuracağız demiş.

Böyle bir hakka sahipler mi ? Ben aşı istemiyorum deme hakkı yok mu er in ?

hakkı yok tabii ki, asker ordunun malıdır.. ne a$ısı yapılacaksa, o a$ıyı vurulacak.. eğer a$ıyı vurulmazsa, gomitanlara karşı cıkarsa, emre itaatsizlikten mahkemeye verirler.. mahkeme de onu cezaevine gönderir ve askerliği de uzar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 3 Aralık 2020; 19:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortune 4

hakkı yok tabii ki, asker ordunun malıdır.. ne a$ısı yapılacaksa, o a$ıyı vurulacak.. eğer a$ıyı vurulmazsa, gomitanlara karşı cıkarsa, emre itaatsizlikten mahkemeye verirler.. mahkeme de onu cezaevine gönderir ve askerliği de uzar..

Alıntıları Göster

Askere gitmediğin belli aşı isteğe bağlıdır olan olur olmayan olmaz.Emir komuta durumu hizmet adına olan birşey.

Git kendini köprüden at deyince asker kendini köprüden atar mı.Akıl var mantık var.Ordu malı değilsin Ordunun hizmetinde oluyorsun.Birnevi en ucuz işgücüsün.TSK neden zorunlu askerlik güdüyor.Çünkü o aylık verilen harçlık denen bedellerle gönüllü olarak kimseyi kışlaya sokamazsın.

Aşı olmak istiyorum diyen kişi.Olmak istiyorum der imza atar.Neden çünkü kendi isteğinle oldun der.Bir sıkıntı olduğunda TSK sorumluluk kabul etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Aralık 2020; 19:33:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Askere gitmediğin belli aşı isteğe bağlıdır olan olur olmayan olmaz.Emir komuta durumu hizmet adına olan birşey.

Git kendini köprüden at deyince asker kendini köprüden atar mı.Akıl var mantık var.Ordu malı değilsin Ordunun hizmetinde oluyorsun.Birnevi en ucuz işgücüsün.TSK neden zorunlu askerlik güdüyor.Çünkü o aylık verilen harçlık denen bedellerle gönüllü olarak kimseyi kışlaya sokamazsın.

Aşı olmak istiyorum diyen kişi.Olmak istiyorum der imza atar.Neden çünkü kendi isteğinle oldun der.Bir sıkıntı olduğunda TSK sorumluluk kabul etmez.

Alıntıları Göster

sen askere gitmemissin belli.. askere gidince sana öğretirler köprüyü çatıyı.. senin gibiler kuzu oluyor kuzu.. blokladım.. ciao..  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 3 Aralık 2020; 19:32:52 >

• 
Sayfa: önceki 49904991499249934994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.