Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
38 Misafir - 38 Masaüstü
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Ya yine de koskoca putin açıklama yapıyor buna fos demekte ilginç

Alıntıları Göster
    Hocam Putin'e güvenilmez Kendi çıkarı için herşeyi yapabilir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bu mesaj silindi.
    Bizde bulduk geçen gün açıklama yapmışlardı.Aşı hazır diye Olmayan yalan haberler Piyasaya daha fazla zarar veriyor... DSÖ açıklama yapmadığı sürece aşı haberlerine kulak asmamak gerekiyor...

Bu arada ABD piyasası açılıyor bakalım neler olacak...

• şimdi kısa sürede kar etmek isteyenler var genelde,uzun sürede olanlar çok azınlık genelde,dolar 7 tl oldu bildik diyorlar artık nedesem bilemiyorum, yahu 7 olana kadar 2 sene geçti bi ömür törpüsü oda bekledikleri 10-20-65 tl gibi rakamlar havada bulut kaldı hayret yani,adam 6.5 ken yaptıysa neymiş 7.2 oldu aman ne büyük kar o sürede a dan z ye herşeye fahiş zam geldi zaten evler arabalar herşey uçtu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Ağustos 2020; 16:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Dolar 5.15'lere gerilediginde yine felaket tellalari hortlamisti ozellikle bazi cok bilmisler. 6 ya cikiyor 5.5'a iniyor yine geliyorlar youtube da orada burada hede hodo edenler ne oldu deyip gidiyorlar. 6.5 olur 7 olur 6.85 te sabit kalir yine ayni teraner. Bugun 7.2'nin uzerinde. Hic bitmeyeceksiniz degil mi?

Altin icin bir sey diyemem. Onceden ABD para sactiginda gelismekte olan ulkelerin paralarina giderdi yatirimlar. Covid nedeniyle o ulkeler de foslayinca en saglam limana gittiler. Bir kismi da en guclu Avrupa paralarina gitti Euro ve Sterline. Altindan çıkış olursa yine bu para birimlerine gidecektir. Bundan sonra AB ve ABD özelinde her genislemede ilk gidilecek istasyon altın olacak gibi. Maalesef bizim gibi ülkeler için cok zor zamanlar bekliyor.

YTD.
    Hocam sallamamak lazım aslında onları.

2019 Ağustos altın 267,148
    2020 Ağustos altın 454,222 (Anlık yazıyorum.)

Gerçekten her sene güzel düşüyor yani.

2021 Ağustos altın ?

• putin'in eskiden fsb ajanı olduğunu da bilmiyor millet . eski kgb yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altın hesabı için türkiye finans tfx uygun mudur yoksa başka banka mı önerirsiniz?
  • Elimde bir miktar altın var idi, tepeden satsaydım kredi borçlarım kapanacaktı, şimdi öyle melül melül bakıyorum ekrana. Altınlarda maliyetim yok, ama yine de kardan büyük zarar ettik, gariban yine savruldu. Panik satışı yapmayı düşünmüyorum.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Kenara koyduğum para bu şekildeydi yoksa kendime harcadığım bir birikimim var. Yani şöyle söyleyeyim ihtiyaçlarımı ve isteklerimi karşılıyorum ve bu para benim için artan. Daha fazla harcayıp lüzumsuz bir döngüye girmek istemediğim için değerlendirmek istedim.

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    400e yakinden 380e düşünce bende keşke sataydim vs dedim ama şuan kâr katlandi. 465den sabah satmadim daha inmez herhalde diye. Şuan satmayi düşünmüyorum bende. Eğer aşı olaylari vs kesinleşirse biraz daha iner gibi o zaman gene düşünürüm.

• 35 bin lira kâr 28 Bin TL ye düştü.Bugün kârdan Zarar ettik canımız sağolsun....1-2 güne Rusya'nın aşı haberi doğru mu değil mi belli olur... DSÖ açıklama yapmadıkça bu haberler spekülasyondan ileri gitmez kaldı ki Putin Dünya ile oyun oynuyor olabilir....

• Büyük oyunu görmüşün reis 🤦‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar DSÖ en geç ne zaman bu rusyanın bahsettiği aşı hakkında net bir açıklama yapar ? Kaç gün veya saat sürer ?

• %5 nedir yahu
  • radko kullanıcısına yanıt
    ne oyunu? kgb eğitimi almış biri var karşımızda. putin'in tek lafına inanmam. sen inan istiyorsan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: into007

Arkadaşlar DSÖ en geç ne zaman bu rusyanın bahsettiği aşı hakkında net bir açıklama yapar ? Kaç gün veya saat sürer ?
    Aşıyı DSÖ onaylaması gerek öyle onayladım üretime geçtim olmaz... Dünya'da Rusya'nın bulduğu aşıdan binlerce kişi ölse ne olacak yan etkileri nelerdir ARGE çalışmaları yapıldı mı ? Deneklerde denenip yan etkileri gözlemlendi mi ? Bunlar soru işareti kimse güvenip ne olduğunu bilmediği Aşıyı olmaz

• into007 İ kullanıcısına yanıt
    Bir dk dsö başkanını arıyorum yazcam sana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Blok.

• Bende onu soruyorum işte, DSÖ bu aşı hakkında net bir açıklama yapması ne kadar sürer ?

• iyi de şimdi bu aşı olayı fos çıkarsa yeni rekorlar gelebilir mi şuna bak her şey bu aşı olayına bağlanmış gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: into007

Bende onu soruyorum işte, DSÖ bu aşı hakkında net bir açıklama yapması ne kadar sürer ?
    DSÖ ciddiye almamıştır yoksa daha acilen açıklama yapardı...Yani aşı haberi fos çıktı gibi... Rusya'nın ben buldum ben kabul ettim demesi bir işe yaramaz... Aşı bulunsa gerçekten Dünya ayağa kalkar DSÖ açıklama yapardı...Ama günlük Ülkelerin aşı bulacağız bulduk haberleri inandırıcı gelmiyor....

• 
Sayfa: önceki 42744275427642774278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.