Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
38 Misafir (3 Mobil) - 35 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.505
Cevap
1.165
Favori
11.786.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 46934694469546964697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tunc@y

8,477'ydi sanırım hocam.

Bu arada pozitif temas nedeni ile karantinadayım. Şuan için elden alım-satım şansım yok.

Alıntıları Göster

bende 8.45 den almıştım 2 gün önce 2 gündür de 40-50 aralığında yükseliyor çakılıyor  

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt

Bugün kardeşim ziraatten bakıyor 8,48 den satıyor. Kur 8,43 halbuki bende dedim finansbanktan bakayım 8,46 dan satıyor.

Devlet bankalarında makas aralığı çok fazla. Halkbank olayı aklıma geldi şimdi. Doların kuru 6,50 tl iken 3,72 den gece yarısı satmışlardı. Sonradan düzine açıklama yaptılar. Devlet bankamız bile banka değil.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

ben 2021 zamlarını heyecanla bekliyorum. Keyif çayımı içerken izlemeyi planlıyorum.  

• Biden kazanmak uzere ama bizim borsa ralli yapiyor...

Ortaya faiz artacak lafi atmislar, dolardaki dusus ve borsada banka hisselerindeki artis bundan...

Tamamiyle atmasyon isler...

• Biden Michigan`i aldiginda bu is hemen hemen bitiyor...

• Enki kullanıcısına yanıt

Bende bankadan anlık almak istiyorum ancak kur farkı çok fazla oluyor, elden alım en karlısı ancak oda alım satım için uzun iş oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmiblerii alalım

Kur 8.45

Biden alirsa kaç olur

Trump alırsa kaç olur?

• Michigan Biden'a geçti.

Şuanda Biden kazanıyor görülüyor.

16-10-6 delege ile 270'e ulaşıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Wisconsın ile Michigan oy sayımı bitti gibi %97 seviyesinde.Nevada ise %68 de salıncak kritik eyalet Nevada çölleri çıktı yahu. 

• winsconsin ve michigan Biden'de.
    kazanacak

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pozisyonunuzu iyi alın beyler. Uçuşa geçiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Çok etken var şuan. Pandemi, turizm gelirlerinin azalması, Avrupa, Amerika. Say say bitmez. Bir kaç yıl önce olsa düşünmez bozulurdu. Şuan tamamen kişiye kalmış. 8.533'den dolar almışsın gördüğüm kadarıyla, insanlar bir ihtimal 2018'deki gibi uzunca bir süre beklemek zorunda kalabilir.

2018'de de insanlar 7.2 6.3 gibi rakamlardan dolar almış ve dolar 5.3'e kadar gerilemişti. Yaklaşık 2 yıl süreyle maliyet çıkmamıştı. Hatta faiz gelirlerindende oldukları için zarar üzerine zarar görmüşlerdi.

zaten ben dövizi satmamak üzere alıyorum her fiyattan, yurtdışında harcamak için

zorunlu cari harcamam olursada mecburi bozarım ama amacım TL karı elde etmek değil

• Biden secilirse askida ekmek kampanyasini baslatirmi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogangoxel -- 4 Kasım 2020; 17:51:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

zaten ben dövizi satmamak üzere alıyorum her fiyattan, yurtdışında harcamak için

zorunlu cari harcamam olursada mecburi bozarım ama amacım TL karı elde etmek değil

Alıntıları Göster

7.2'den 100 bin dolar alsan 720 bin lira yapar.

5.3'den 100 bin dolar 530 bin lira yapar.

720 bin lira ile 5.3'den dolar alsan 35 bin dolar fazla alırsın.

Eğer amacın yurtdışı için dolar almaksa maliyetin minimum olmalı.

• AKP fiilen bugun bitmistir. Ekonomik olarak iceride destegi zaten kaybetti ama bugun ABD`deki gorunum su haliyle gerceklesirse, tarihin tozlu raflarina bir daha hic inmemek uzere kaldirilacak bu parti.

• Şu Biden kardeşinize yetkiyi verin,görün o zaman dolar molar ne oluyor.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Şu Biden kardeşinize yetkiyi verin,görün o zaman dolar molar ne oluyor.....

30 milyon teksaslıyı zor tutuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

AKP fiilen bugun bitmistir. Ekonomik olarak iceride destegi zaten kaybetti ama bugun ABD`deki gorunum su haliyle gerceklesirse, tarihin tozlu raflarina bir daha hic inmemek uzere kaldirilacak bu parti.

Umarım yargılanır hepsi. Bu pisliklerini kim nasıl düzeltecek orası da ayrı mesele tabi.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    valla ben çok sevindim. kesinleşince bir kutlama da yapmak lazım.
    sürünerek batmaktansa, her gün ölmektense bir yumrukla tek seferde ölmeyi tercih ediyorum. zaten şu an inliyoruz halk olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 4 Kasım 2020; 17:36:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 46934694469546964697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.