Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.498
Cevap
1.165
Favori
11.785.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anayasanın ilk 4 maddesini oku kim kimi cezalandırıyor anlarsın kimse dininden ve inanışindan dolayi cezalandırılamaz bu ülkenin dini Müslümanlık değildir herkes istediği dine inanabilir veya inanmayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalbey12 -- 16 Eylül 2018; 15:18:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Anayasanın ilk 4 maddesini oku kim kimi cezalandırıyor anlarsın kimse dininden ve inanışindan dolayi cezalandırılamaz bu ülkenin dini Müslümanlık değildir herkes istediği dine inanabilir veya inanmayabilir

Herkes kendileri gibi düşünmeli düşünmüyor ise muhalif düşüncesini açıklamamalı, buna ileri demokrasi diyorlar.

Ben ahirete inanmıyorum ve bunu söyledim, bunun nesi küfür, nesi saygısızlık ve cezalandırılmayı gerektirir ?

Ekonominin bu hâlde olmasının sebebi de zaten bu zihniyet.

Bu konu bunun yerimiymiş yahu her fırsatta dinî siyasete alet eden bir siyasal akım bunu nasıl söyler ? Ben dinî siyasi bir konuya çekmedim ki aşırı tasarrufun manasız olduğunu öldükten sonra kefenin cebi olmadığına değindim.

Neyse uzatmaya değmez bunların huyu ne dersen hakaret olduğunu iddia edip alenen küfürlü konuşmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 16 Eylül 2018; 15:32:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte ince ayrıntı burada inanmadığınıza hiç kimsenin bişe dediği yok yada inanmak zorunda olduğunuzu söyleyen yok ama huri nuri dersen bu alay etmek olur.

İktidarın yada yandaşlarının dini alet etmesi 15 asırdır insanların inandığı dinin suçu değildir bu onların sorunu. Tıpkı CHP nin yıllarca dine saldırıp sonrasında bakıyor görüyor bu iş böyle olmuyor gidip çarşaflı kadına rozet takması vb. Durumlar her ikiside komedi.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Bu ülkenin zihniyetinin degismesi gerek hocam şimdiki gider başka bir din tüccarı gelir siz burda dolar düşürme duası yazsaydınız bu kadar tepki almazdınız

• Zamanında cemaat konusunda akplileri uyarmıştık 15 Temmuz da fetöcüler halkı kurşuna dizmeden akılları başlarına gelmedi.Şimdi de ekonomi konusunda uyarıyoruz ama açlıktan kırılmadıkça yine anlamayacaklar.Anladıktan sonrada en üstten en altına en zengininden en fakirine kadar kandırıldık diyip suçu başkalarına atacaklar.

• Hocam galiba siz inandığınız dinin ne vaad ettiğinin farkında değilsiniz eğer sevap işlerseniz cennette bilmem kaç tane Huri verileceği söylenir müslümanlıkta

• Haftasonu ama kredi karti faizlerine de gecirmisler, gozden kacmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

Zamanında cemaat konusunda akplileri uyarmıştık 15 Temmuz da fetöcüler halkı kurşuna dizmeden akılları başlarına gelmedi.Şimdi de ekonomi konusunda uyarıyoruz ama açlıktan kırılmadıkça yine anlamayacaklar.Anladıktan sonrada en üstten en altına en zengininden en fakirine kadar kandırıldık diyip suçu başkalarına atacaklar.

Seçim öncesi sokak röportajlarnda "ekonomik kriz var oyum tabiki Tayyip Erdoğan'a" diyen genci hatırladım, keşke birileri bulup bir röportaj daha yapsa gerçi ben biliyorum o yine Tayyip'e verir ama olsun duymak eğlenceli oluyor.

• - "Ali, Allah'ın resulünün bir keresinde "Cennette alım veya satımın olmadığı, kadın ve erkeklerden oluşan bir pazar vardır. Bir erkek (oradaki) bir güzeli arzuladığında, onunla beraber olacaktır." (Al Hadis, Vol. 4, p. 172, No. 34 ↑ Jump up to: 6.0 6.1).

- "Adamın biri peygambere sordu: Ey Allah'ın Resulü, cennettekiler cinsel ilişkiye girebilecekler mi? Peygamber cevapladı: Onlardan her birine sizler gibi 7 erkeğin cinsel gücü verilecek. Cennette her erkeğe beş yüz huri, dört bin bakire kadın ve sekiz bin dul kadın verilecektir. Bunların her biri onun dünya hayatı kadar süre boyunca onunla ilgilenecek, hoşnut edecek. Cennette alım ve satımın olmadığı, kadın ve erkeklerden oluşan pazarlar olacak. Bir erkek bir kadınla beraber olmak isterse, hemen olacaktır. Huriler ilahi saflıkları ile "bizler en güzel hurileriz ve şerefli kocalara aitiz" diye şarkılar söyleyecek."

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    Hem kur yüksek hem faiz çok yüksek rakamlara çekildi kendi topuğumuza sıktık resmen yakinda fed de fiyatlanmaya başlayınca gör sen eğlenceyi

• Defalarca yazdik, lutfen dini konulari su baslikta tartismayin, paranin dini imani rengi irki yoktur.

Para ve cikarlar sadece insanlarin acgozluluklerine hitap eder, butun dinler bu acgozlulugu yasaklar, kimse uygulamaz. Icinde bulundugumuz zaman diliminde insanlarin agzinda din vardir, yasayislarinda zaten yoktur.

Burasi hala laik bir ulke, kimse kimsenin din hakkindaki goruslerine de karisamaz, yaraticiya inanan inanir, inanmayan da inanmaz.

Dunya yok olana kadar insanlarin uygulayacaklari tek sey su asagidakidir

http://www.wikizero.co/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvR2FtZV90aGVvcnk

Iyilik insan tabiatina aykiri. Insan kendi basini yemekten hoslanir.

• kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Yazdığınızı okuduysanız huri diyor nuri kelimesi yok. Ama biri çıkar huri nuri derse bu alay etmek olur.

• kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    Paşam o huriye değil Nuriye takılmıştır, oysa bizim dilimizde saray, maray gibi sözcük oyunlari yapılır ayrıca bu Cem Yılmaz'in gösterisinden dolayı herkesim diline dolanmış bir söylem.

Bir de yukarıdaki örnekte bile hem kadın hem erken vardır diyor.

Nuri onu rahatsız eden ama hem kadınlara hem erkeklere bir vaad var.

Şimdi bunlar yüzünden konu dışına çıktık işte.

• bir hakem heyeti kuralım konuyu kimin kirlettiğine karar versin
    kendinizi ne sanıyorsunuz
  • Adama baksanıza tam komedi. Karşıt görüşlü kim varsa bloklamış hatta arada yandaşlarına bile giydirmiş ve gelmiş diyorki konuya giriyorum yorum yazanlar bloklu bişe okuyamadan geri çıkıyorum

Bu sayfayı bunun için çok seviyorum çok eğlenceli👏👏🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Adama baksanıza tam komedi. Karşıt görüşlü kim varsa bloklamış hatta arada yandaşlarına bile giydirmiş ve gelmiş diyorki konuya giriyorum yorum yazanlar bloklu bişe okuyamadan geri çıkıyorum

Bu sayfayı bunun için çok seviyorum çok eğlenceli👏👏🤗
    körler sağırlar birbirini ağırlar
  • quote:

- "Ali, Allah'ın resulünün bir keresinde "Cennette alım veya satımın olmadığı, kadın ve erkeklerden oluşan bir pazar vardır. Bir erkek (oradaki) bir güzeli arzuladığında, onunla beraber olacaktır." (Al Hadis, Vol. 4, p. 172, No. 34 ↑ Jump up to: 6.0 6.1).

- "Adamın biri peygambere sordu: Ey Allah'ın Resulü, cennettekiler cinsel ilişkiye girebilecekler mi? Peygamber cevapladı: Onlardan her birine sizler gibi 7 erkeğin cinsel gücü verilecek. Cennette her erkeğe beş yüz huri, dört bin bakire kadın ve sekiz bin dul kadın verilecektir. Bunların her biri onun dünya hayatı kadar süre boyunca onunla ilgilenecek, hoşnut edecek. Cennette alım ve satımın olmadığı, kadın ve erkeklerden oluşan pazarlar olacak. Bir erkek bir kadınla beraber olmak isterse, hemen olacaktır. Huriler ilahi saflıkları ile "bizler en güzel hurileriz ve şerefli kocalara aitiz" diye şarkılar söyleyecek."
    erkeklere huri verilecekse
    kadınlara ne verilecek

• Neye inandığını biraz da olsa merak edip araştırabilirsiniz zira konuyu daha fazla kirletmek istemiyorum.

• quote:

Neye inandığını biraz da olsa merak edip araştırabilirsiniz zira konuyu daha fazla kirletmek istemiyorum.
    sen neye inandığını mı araştırdın
  • Beyler aynen devam bu aktroll organizmaları azdırın iyice.Kafanızmı basmıyor nedir bunlara cevap verdikçe onların ekmeğine yağ sürüyorsunuz diyoruz hala devam ediyorsunuz.Hani 1 olur 2 olur 3 olur diyecemde.Çok seviyorsanız bunları yaa evinizde aktroll besleyin yada onlara katılın.
  • 
Sayfa: önceki 25562557255825592560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.