Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: babacula , babacula Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
236.137
Cevap
1.165
Favori
11.816.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25622563256425652566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam 6,50'den kaparsa benden herkese bira, yandaşlara da Sütaş ayran hani var ya "içtikçe iyi hissedeceksin" diye reklam jeneriği olan, ondan işte

Siz de çok iyi hissedeceksiniz

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Martta secim var, guya orta vadeli planda parasal sikilastirma aciklanacak, yahu zaten son 2-3 senedir sirf kamu destegi/ihaleleriyle buyuyoruz, bunlar kesilirse, ulufeler biterse, nasil yerel secimde galibiyet alinacak ?

Imar barisindan 50 milyar lira gelir bekleniyordu ? Ne oldu ?

OVP hikaye.
  • Ons iyi gitti yine bakalim tekrar geri donus olacak mi umarim olur cunku alttan gram toplamak daha muhim bu noktada zaten uzun donemde gidecegi yer belli 280-300 TL.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ons iyi gitti yine bakalim tekrar geri donus olacak mi umarim olur cunku alttan gram toplamak daha muhim bu noktada zaten uzun donemde gidecegi yer belli 280-300 TL.
    Acaba kuyumcular kapalicarsida zincir bulabiliyorlar mi ? Gercekten merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Yahu hiç akıllanmayacakmısınız bana tarihten örnek verirmisiniz faiz artışının dövizi uzun vadede düşürdüğüne dair. Gelmiş burda faiz artırımı nasıl etkilemedi diye hayretler ediyorsunuz. 1 yılda döviz %100 artmış. Peki enflasyon olmayan ülkelerde neden faiz artırımı yok. Birde güven yok medya tekelden yönetiliyor iktidar tek seçimde kazanıyor hemde 16 yıldır yerel genel demiyor. İsraf hem hükümette hem halkta zirve yapmış Ama neden faiz arttı da döviz düşmedi diyorsunuz. Şahsen ben 6.50 nin altına nasıl düştü onu merak ediyorum
    2 gune 6.6 seviyesine gelir iyi alim firsati verdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ovp den ne cikar acaba. Fed faiz toplantisi ne zamandi o zamana kadar dolar alinir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ovp den ne cikar acaba. Fed faiz toplantisi ne zamandi o zamana kadar dolar alinir mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enescelik69

Ovp den ne cikar acaba. Fed faiz toplantisi ne zamandi o zamana kadar dolar alinir mi acaba
    Haftaya Salı-Çarşamba FED. Ben şahsen bugün ve yarını düşüşle açarız diye bekliyordum ama tersi oldu. Şahsen bu saatten sonra OVP'den ötürü de düşeceğini sanmıyorum. Düşecek olsaydı bugün yükselmezdi. Yavaş yavaş artacağını düşünüyorum bu hafta FED'ten dolayı.

YATIRIM TAVSİYELERİ DEĞİLDİR.
  • Kulagimda frankie - relax don`t do it, onu dinlerken forex ekraninda dolarin 6.28 6.30 arasi acayip gidip gelisini izliyorum.
  • Yahu arkadaşlar Reis çok önceleri Dış güçler lafına katılmıyorum diyordu, şuan ise tam tersini söylüyor,fikrini kim değiştirdi acaba? Kılışdaroğlu değiştirtmiş olabilir mi sizce? Bu durumda herşeyin sorumlusu kılışdaroğlu olmuyor mu?

• Finanscilar mevduat faizlerini 30`a cekmezlerse, zaten %52`yi bulan doviz tevdiat hesaplari 60`a yol alacak, kafayi yediler mi acaba ? Goremiyorlar mi bunu ?

Gidada yillik enflasyon %70 ortalamayla gidiyor, herifler %20 faiz veriyor, valla gulerim ben buna. Delirmisler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Kulagimda frankie - relax don`t do it, onu dinlerken forex ekraninda dolarin 6.28 6.30 arasi acayip gidip gelisini izliyorum.
    Geçende dipten dolar alanlar.Temsili değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Enescelik69

Ovp den ne cikar acaba. Fed faiz toplantisi ne zamandi o zamana kadar dolar alinir mi acaba
    Ovpden birsey cikmaz fed sonrasida yukari yonlu hareket hizlanabilir YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Yahu arkadaşlar Reis çok önceleri Dış güçler lafına katılmıyorum diyordu, şuan ise tam tersini söylüyor,fikrini kim değiştirdi acaba? Kılışdaroğlu değiştirtmiş olabilir mi sizce? Bu durumda herşeyin sorumlusu kılışdaroğlu olmuyor mu?

Reis'in psikoloji bozuk cift karekterli ne dedine bakmayin yani siz diyin deli ben diyim akilli.Ifla olmaz

• Seneye bugün konudaki mesajlar şuna benzeyecek.

Dolar tekrar yükselişe geçti acaba 8.30 dan alsam mı ? Faiz %35 oldu ama dolar hala yukselıyor, 8.50 oldu.
    Gibi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Seneye bugün konudaki mesajlar şuna benzeyecek.

Dolar tekrar yükselişe geçti acaba 8.30 dan alsam mı ? Faiz %35 oldu ama dolar hala yukselıyor, 8.50 oldu.
    Gibi gibi.
    8.3 iyimser :)

2023 e kadar uzun bir yol var

• Hedef 2023 1 dolar = 202.3 tl
  • bankadan 2 hafta önce vadeli hesap açtım 3 ay vadeli. faiz artımından sonraki artan faiz yansımadı hesabıma talep edebilrmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

bankadan 2 hafta önce vadeli hesap açtım 3 ay vadeli. faiz artımından sonraki artan faiz yansımadı hesabıma talep edebilrmiyim ?
    Edemezsin.3 ayın bitmesini beklemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

bankadan 2 hafta önce vadeli hesap açtım 3 ay vadeli. faiz artımından sonraki artan faiz yansımadı hesabıma talep edebilrmiyim ?
    Geçmiş olsun, araştırmadan etmeden iş yapmışsınız.
  • 
Sayfa: önceki 25622563256425652566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.