Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
235.496
Cevap
1.165
Favori
11.785.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birakin eglenen eglensin yarin obur gun dolar ciktiginda daha onceki sayfalarda gordugumuz gibi bu birbirini + layan birbirinin yorumunu alinti yapip cevaplayan troller ortadan kaybolacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Asgarı ucretın hala 1600tl olacak mı olmayacak mı tartısmaları devam ederken sızın reıs 2 gun once uçak aldı hemde tam tamına 78mılyon dolara.Sız hala 3-5 dolar bozdurun ulke kurtulacak sanın.

77.8 milyon USD alınan A-340-500 hakkında.

O konuda yanlış bir algı var. O da şöyle ki:

O uçak 2009 yılında Tunus'un devrik lideri Zeynel Abidin Bin Ali tarafından satın alınmış ve VIP konfigürasyondan geçirilmişti. Uçağın değeri o yıl ki değeriyle tam tamına 330 milyon USD. Ancak Bin Ali o uçağı keyfini süremedi. 2010 yılında patlayan ayaklanmayla ülkesinden kaçmıştı. Uçak 2010 yılından beri Fransa'nın Bordo Havaalanı'nda bekliyor.

İşin özü 30 bin TL 'ye 2010 model sıfır ayarında neredeyse hiç kullanılmamış Passat 1.6 TDI DSG bulsan kaçırır mısın? Sorusuna bir cevap.

Hee bana sorsan bence gene alınmasa da olurdu çünkü VIP filo geniş zaten devletin.

Ucak 78 milyon dolara alındı,su an Toulhouse da airbus da yenileniyor tadilat icin de 200 milyon dolar odendigi yazıyor...Onu yazan yok nedense.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tr cep telefonu cikarsa hic biriniz almasiniz. Yoh ben ayfon istiyorum

Araba cikarsa yok ben mersadasa,tan baskasina binmam.

Sonra yok efendim, dollar,euro neden yükseliyor.
    Sayenizde yükseliyor Efendiler sayenizde!

• quote:

Orijinalden alıntı: BiggestNiko

quote:

quote:

Asgarı ucretın hala 1600tl olacak mı olmayacak mı tartısmaları devam ederken sızın reıs 2 gun once uçak aldı hemde tam tamına 78mılyon dolara.Sız hala 3-5 dolar bozdurun ulke kurtulacak sanın.

O uçak 2009 yılında Tunus'un devrik lideri Zeynel Abidin Bin Ali tarafından satın alınmış ve VIP konfigürasyondan geçirilmişti. Uçağın değeri o yıl ki değeriyle tam tamına 330 milyon USD. Ancak Bin Ali o uçağı keyfini süremedi. 2010 yılında patlayan ayaklanmayla ülkesinden kaçmıştı. Uçak 2010 yılından beri Fransa'nın Bordo Havaalanı'nda bekliyor.

İşin özü 30 bin TL 'ye 2010 model sıfır ayarında neredeyse hiç kullanılmamış Passat 1.6 TDI DSG bulsan kaçırır mısın? Sorusuna bir cevap.

Hee bana sorsan bence gene alınmasa da olurdu çünkü VIP filo geniş zaten devletin.

Ucak 78 milyon dolara alındı,su an Toulhouse da airbus da yenileniyor tadilat icin de 200 milyon dolar odendigi yazıyor...Onu yazan yok nedense.

Uçağı sıfırdan bir daha mı yapıyorlarmış nasıl tadilat öyle.. Bana saçma geldi. Bir bilgim yok tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Tr cep telefonu cikarsa hic biriniz almasiniz. Yoh ben ayfon istiyorum

Araba cikarsa yok ben mersadasa,tan baskasina binmam.

Sonra yok efendim, dollar,euro neden yükseliyor.
    Sayenizde yükseliyor Efendiler sayenizde!

çıkartsın sonra gel aslanım.şimdi sessizce sürüye katıl.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

http://www.diken.com.tr/fransa-basbakani-adayligini-aciklarken-putin-ve-erdogana-karsi-fransa-degerleri/

''...Türkiye'nin Recep Tayyip Erdoğan'ına karşı, değerlerine sıkı sıkıya bağlı, bağımsız bir Fransa istiyorum''

sen ilk önce gündemi takip et, sonra küfrünü uzay boşluğuna savurursun

Bana Fransa haber kaynagı göster comar,Manual Vals dedigin adam oglunu futbol macına basbakanlık ucagı ile götürdügü icin,hala halk tarafından istenilmeyen adam.Manual Vals cumhurbaskanı degil basbakan.Fransa da en cok dalga gecilen siyasetci Hollande dan sonra.Konusmasını canlı izledim,agzından Tayyip diye tek kelime cikmadı.

tüm türk medyası yanlış anlamış, kendi kafasından atıyor, sen duymadıysan kesin öyledir

al rte diyor mu dinlersin

https://www.youtube.com/watch?v=_IGeAyh6bHw#t=5m9s

• dolar düşüyor diye üzülenler var yazık la bunlara
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Koca devlet sıcak fırsatları mı takip ediyor yani?

• Sıcak fırsat dediğin, 200-300 TL indirimli PS4 mü konuşuyoruz.

220 milyon dolardan bahsediyoruz

Tabi araştırmam doğruysa...
  • quote:

işte muhalefetin hali, o kadar komik ki şu dalga geçiş çabaları. ne demişti genzens uncji: bana muhalefet nedir diye sorsalar boksör olmaya çabalayan kum torbası derim

fransa cumhurbaşkanı ne demişti tekrarlayalım: ben trkiyenin tayyip erdoğanına karşıyım

ben de buradan o şahsa ve yerli entelcilerine diyorum ki: bize valls mals diyorlar ama biz zeybeğe başladık aslanım

bak ak kafali ...

burada konu muhalefet mi yoksa senin diplomasiz lise mezunu surekli tukurdugunu yalayip anca muhtarlari onunde atarlanan kenar mahalle dayisi gibi atar yapan tayyip erdogandan mi soz ediyoruz ?

adi sani ne idiu belirsiz uydurdugun birilerinin laflari ile dunya politikasi olmuyor.

George Bush da saddam`a surekli saran bir liderdi, george william bush da buna devam etti. ama senin gibi agacin golgesinde saklanip dagi karsisina alan tiplerle daha fazla kasmiycam. amerikanin saddama sarmasi saddami dunya lideri yapmiyor. bunu o kafan almiyor ... 3. ye yazdim ...

sen piyonlarina satrancta vezir muamelesi cekersen, oyunu basindan kaybedersin koc. elin gyavuru ise piyonlarini (tayyibin de dahil) nasil ve ne zaman kullanip - cope atacagini iyi biliyor.

zeybek falan yoruk kulturudur. anadoluda senin gibi rumdan devsirmelerin pek ilgilenecegi turden bir olay degil. he bizim soydan koca yusuflar, kara ahmetler cikmis. Mustafa Kemal ise bu isin zirvesi.

iste armut dibine duser misali ...

• Dolar eskisi gibi 1.60-1.80 arasinda olsa mukemmel olur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Uçağı sıfırdan bir daha mı yapıyorlarmış nasıl tadilat öyle.. Bana saçma geldi. Bir bilgim yok tabi.

Su an kullandıgı a330 a yaz google bak bakalım kac para odemişler tadilat icin.Ucak icin ayrı para icinin duzenlenmesi icin ayrı ucret.

• uniquebison U kullanıcısına yanıt
    bir yazına da hakaret etmeden başlarsan dolar yükselebilirmiş

biz bu satranç tahtasında kimin piyon, kimin vezir, kimin onları oynayan el, kimin de bu oyuna dur demeye çabalayan haykırış olduğunu biliyoruz.
  • Su konudaki kufurlu mesajlara son verilse artik keske her iki taraftan da bolca var maalesef.

• kamil611 K kullanıcısına yanıt
    Kamil kamilikk yapma, akpli degillim ben kamilll.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

dolar düşüyor diye üzülenler var yazık la bunlara

Dolar düşmüş kalkmış ne fark edecek, yılbaşını beklemeden herşeye zam geldi. ÖTV arttı, sigara, benzin-mazot, gıda, vs hepsi arttı. Diyelimki dolar 3₺ oldu, zamların geri alınacağına inanıyormusun?Ağlanacak halimize şükredelim, eleştirmeyelim, fikrimizi söylemeyelim, biz güçlüyüz zart zurt diye pohpohlayalım ozaman ülke düzelecek değilmi.

• Gelse 2-2.25 falan olsa sevineceğimde sen ekonominin ağzına ... sonra 3.40ın altına indik diye ortalıkta gezin yemezler
  • Kru kullanıcısına yanıt
    benim bütün uzuvlarım yerinde ama siz genelde tavana oturuyorsunuz heralde.
  • 3.38 e indigine gore heralde hukumet benzine yapilan son zammi geri alir diye umuyorum

• quote:

bir yazına da hakaret etmeden başlarsan dolar yükselebilirmiş

biz bu satranç tahtasında kimin piyon, kimin vezir, kimin onları oynayan el, kimin de bu oyuna dur demeye çabalayan haykırış olduğunu biliyoruz.

hakaret yok

neresinde hakaret algiladin anlamadim ?

bak Mustafa Kemali sevmeye bilirsin. Zaten cikip akpliler Ataturk gibi bir lideri desteklese dusuncelerimden suphe ederdim.

Yakin tarih olur, uzak tarih olur, on tarih olur ... bunlarla her insan tartisabilir. tartisilmaz diye birsey yok. sorun birilerinin bir yerlerinden element uydurup durmalari. farenin daga kusemesi misali.

tukurdugunu yalayan biri diyorum bana dunya lideri diyorsun. bak dunya lideri Putin gibi olur kardes. akilli piyon ise Esad gibi olur.

senin tayyibinde bu ikisi dahi yok.

bunu kit kapasiteniz algilamiyor.

ulkeye sokulan 4-5 milyar dolar ile 3-4 kurus inen dolar icin bile `dolarin beleni kirdik` diyen tiplerdensin ...

aynini gecen ay hukumetin yapti. 3.35 lerden 3.31 lere geriledi. ama 5 milyar dolar eridi.

dedigim gibi fed konusundna sonra alintiliycam mesajini.

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.