Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir (3 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.527
Cevap
1.165
Favori
11.786.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereden singapur doları alabilirim. Usd ile birlikte biraz da singapur dolarına yönelmek istiyorum. Pisa sınavının sonuçlarında her dalda birinci çıktı adamlar. Türk lirasına göre sürekli değer kazanacağını süşünüyorum.

%70 usd %30 singapur doları yapıcam. Try birikim mi, ALLAH KORUSUN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buranin mesajlari insanin icini karartiyor. Ülke batmis, etleri yedik, kemikleri kime sokalim diye bi deyim dolasiyor burda. Okadarda abartmayin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

O nereye eriyor ki? Şu an için rezerv miktarı 133 Milyar dolar, ama bu bankadaki görünen miktar halkın elinde de 90 küsür milyar dolar olduğu zaten biliniyordu, amaç bunu toplamak olmasın? Halk dediğim tüzel kişilikler kurumlar dahil buna...

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1956339-merkez-bankasi-rezervleri-azaldi

Burada merkezin döviz rezervi ne kadar azalmış görebilirsin. Merkezin piyasaya döviz arzı her zaman haber yapılmaz. Bazen azar azar küçük müdahalelerde bulunur. Bu da rezervi azaltır.

• Singapur da enflasyon eksilerde. Paraları öyle değerleniyor enflasyonları eksi veriyor.

• Durmak yok yola devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

Ekk kararları orta uzun vadeye yönelik olduğu için bir ay boyunca dolar dalgalancak ki bence 3.50 ile 3.35 arasında büyük dalgalanmalar olacak 3.60 a çıkması suanlik mümkün değil gibi gözüküyor ama uzun vadede 3.10 - 3.30 arasına inecek ve ve dalgalanma düşerek sabit bir ivmeyle daha dikkatli iniş sürecek 2017 de bence 2.50 ye kadar gerilicek ileri uzun vadede daha da düşecek uzun vade için yatırım yapılmamalıdır

Akşam akşam güldürdün beni.Çok yaşa sen emi.

Ne alaka kardeşim bu benim tahminim ekonomistleri yada internetten araştırma yapabilirsin hiç birşey bilmeden böyle boş konuşuyorsun şu doların çıkmasına sevinme olayınızı çözemiyorum hiçkimseye hükümeti sevmek zorunda değildir hatta nefret edebilirsiniz eleştirebilirsiniz ki elestirilmelide ama doların çıkması devlete zarar verir devletin zarar görmesi senin zarar gormendir uzun zamandır inceliyorum kendini atatürkçü sananların büyük çoğunluğu ( hepsi değil ) doların çıkmasına seviniyor arkadaşım sırf sizler yüzünden millet atatürkten soğuyor yazık yapmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leoga66 -- 8 Aralık 2016; 19:40:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

Nereden singapur doları alabilirim. Usd ile birlikte biraz da singapur dolarına yönelmek istiyorum. Pisa sınavının sonuçlarında her dalda birinci çıktı adamlar. Türk lirasına göre sürekli değer kazanacağını süşünüyorum.

%70 usd %30 singapur doları yapıcam. Try birikim mi, ALLAH KORUSUN.

Papua Yeni Gine parasi al istersen. 2008'de 100.000 liralik yatirim yapsaydin simdi paran 300.000 lira olacakti.

Hele ki Somali para birimine yatirsaydin paran 700.000 lira olurdu simdi.

TL'de bereket varmis ya.

Yalan!

TL'de tutma da neyde tutarsan tut kardasin.

• onurr.611 kullanıcısına yanıt
    Sakin ol şampiyon. Madem herşeyi biz yaptık sebep biziz. Siz kimsiniz ve neler yapıyorsunuz? Safiniz neresi? Ne iş sin sen şampiyon?

• Cihan devletinden dolar bozdurma devletine
    Allah bu millete akıl fikir versin

• kultablasi kullanıcısına yanıt
    Türküm, tabiki Türk parası tutacağım. Benim ulkemin parası, benim degerim.Ben tutar kollar isem itibarı olur. Ben tutmazsam israil fransız mı tutacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Cihan devletinden dolar bozdurma devletine
    Allah bu millete akıl fikir versin

Her evde her aile de her devlette zaman zaman maddi sıkıntılar olur. Bu yedi cihan Osmanlida da oldu, haçlı ordusunda da.Zaten akıl fikir olduğu için, etkiye tepki gösterip önlem alınıyor.

• Ekk ertelenmis yine yukselise gecmis nerde dusuyor diyen ak troller

• otodr O kullanıcısına yanıt
    Gerek feto konusunda gerek pkk konusunda gerek rusya konusunda ve daha birçok konuda ikiyüzlülüğün kitabını yazdılar...

• Akadaşlar izninizle birşey soracağım, son 2 haftada tayyip ve binali konuştukça dolar yukarı fırladı. dolar 1.5 gündür düşüş trendi içindeyken neden binali çıkıp konuşma ihtyacı duyuyor ki çok mu hayati önem taşıyor söyledikleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

bakalım bu dolar bozdurma işi bitince ne olacak.

Dolar eğer düşmez ise bozanları bol bol ayva tatlısı ile geçirecekleri günler olacak. o kadar kolay olsaydı düşmesi milyon dolarları erittiler ( sözde ) ne kadar gerçek olduğu tartışılır ancak 3 gün dayandı şimdi yine ateş harlandı yol almaya başladı.

Bu arada Hayırlı uğurlu olsun TÜRKİYE' mize yeni çakalı cemaati dergahı bol olan bir bankamız oldu bu kargaşanın arasında. ASYA BANK gitti yeni nesil VAKIF KATILIM BANKASI geldi. sahipleri de biraz garip tipler bankanın sembolü bile nedense mason ve Siyonistlerin iletişim kurarken kullandıkları sembollere benziyor tarikat ayağı olduğu bariz belli.

ORTAK görün ORTAK bu bankada

Vakıf Katılım Bankasının ortakları arasında Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayezid Han-ı Sani ( II. Bayezid ) Vakfı, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I. Mahmut) Vakfı, Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II. Mahmut) Vakfı ve Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakfı tarafından oluşmaktadır

var ya yine katakulli bir iş çevriliyor bu bankadan kimse ne bir pul dahi olsa almasın ne de versin sonra yine dişim ağrıyor başım dönüyor diye kıvranırsınız ASYABANK ta ki gibi.

Çok seviyorum AK PARTİYİ sebebi yukarıda ki listede. Yaşasın Tarikat ve Cemaatler Kahrolsun laikliklik ve Cumhuriyetçilik kafası ile FETOŞ muhabbetindeki gibi halen batağın içinde sürünüp duracağız.

güzel yazı, teşekkürler..

• hardday kullanıcısına yanıt
    Körü körüne parti tutmak hatta parti ötesi, birine tapmak ancak size has bir şey.

Senin gibilerde biraz kafa olsa önce 1 kasım da seçtiğiniz başbakanın neden hiç bir sebep yokken istifa ettirildiğini sorgulardınız.

Hani sandıkla gelen sandıkla gider, millet iradesi diyorsunuzya nerde irade anca birini yalayın sizler.

Ben tayyip düşmanı değilim ahbap düşmanlık yapmak ancak sizin gibi geri kafalıların işidir.

Ben sorarım sorgularım seçimimi ona göre yaparım.
  • hardday kullanıcısına yanıt
    Hocam bu iş sadece dua ile olsaydı feto'nun hali böyle olmazdı.
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Körü körüne değil, 2001 öncesi ve sonrasına bakarım. Yapılan hizmetlere bakarım. Türk Milleti zekidir. Sokmasini da bilir cikarmasinida. Ve millet kadar iyi analiz eden yoktur. Tasalanma.

• Rahat 4 olur dolar bozdurmakla döviz düşmez bu millet doları düşürecek kadar zengin bir millet değil benimde ocakta iphone alma fikrim vardı amerikadan oda yalan oldu ne diyeyim ne yapayım :(

• black_flood kullanıcısına yanıt
    Bank asya gidince dincilerin paralarını faizde döndürecek yeni bir oluşuma ihtiyaç vardı ilk fırsatta kurdular, bir 10 sene sonra bunlar darbe yapmaya kalkar süto örgütü olur, söylem bile aynı faizsiz bankacılık (yersen), hocaefendi dedikleri boşuna birden fetö olmadı parayı ve gücü paylaşamadılar batalım gitsin umrumda değil biz liyakat laiklik dedikçe bunlar inadına tersini yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.