Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JSBach , JSBach , aliveli90 , atesoku , atesoku Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 29292930293129322933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi günü doları 5.5te görebilirmiyiz? Yoksa artış hiç durmadan devammı edecek? Lütfen bu işlerden anlayan yanıtlasın siyasi olarak yorumlamayın.
  • Birden neden fırladı bu kurlar düzgünce açıklayabilecek var mı? Takip edemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Muhasebecime talimat verdim, pazartesi veri dairesine vergi mükellefiyetimi sonlandırdığıma dair dilekçe verecek .

Kapatıyoruz.

Bununla yetinmeyip , dürüst insanların olduğu yaşanacak bir ülke arayışına da çıktım.

Tavsiyelerinize açığım.

Dünyanın en güzel toprak parçasında, Dünyanın en dandik insanlar ile yaşayamam.

Kimse Kusura bakmasın
    allahın aşkına yalvarırım benide götür imkanın varsa yaşım çok genç yemeğimi ver yeter 2 yıl bedava çalışır şükr ederim sana ama yeterki refahı güzel bir ülkeye götür çok ciddiyim yaşım genç istediğin gibi eğit yeter ki kurtar beni buradan yalvarıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğido__58

Bankalar kapandı derken. Yani bu saatte kim işlem yapıyor ki dolar da hareket var
    Dünya piyasaları açık. Şuanda tfx de açık.Bugün gece 01.00 a kadar al sat yapıyoruz. Sonra kapanır. Pazar günü 01.00 da geri açılır.

• salakları felaket tellallerini yine üzeceksiniz diyor beyinsiz :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktroll organizma oranı arttı demekki emir gelmiş bunlara
  • 73 kayitli üye 99 misafir diyor.
    3 gün önce 2 kayıtlı üye yazardı. Onun biri de bendim.

• Bakan A Haber'de piyasalara umut saçıyor.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Gezidekiler yine ortaya çıkmış Ahaber altyazı ffeçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bakan A Haber'de piyasalara umut saçıyor.

• Anlık Türkiye

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Birden neden fırladı bu kurlar düzgünce açıklayabilecek var mı? Takip edemedim
    Galon tepesi olayı diyorlar internetten bak derim derinlemesine.

• Dolardaki artışın sebebi Gezi olaylarıymış beyler..Dağılabiliriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ariic

Muhasebecime talimat verdim, pazartesi veri dairesine vergi mükellefiyetimi sonlandırdığıma dair dilekçe verecek .

Kapatıyoruz.

Bununla yetinmeyip , dürüst insanların olduğu yaşanacak bir ülke arayışına da çıktım.

Tavsiyelerinize açığım.

Dünyanın en güzel toprak parçasında, Dünyanın en dandik insanlar ile yaşayamam.

Kimse Kusura bakmasın
    Babamda kapattı geçen ay malesef daha fazla dayanamadık

• yiğido__58 Y kullanıcısına yanıt
    Döviz piyasası 7/24 açıktır. Banka veya Türkiye'nin yerel saati ile bir ilgisi yoktur. Borsa gibi değil yani.
    Avrupa'da saat akşam 5 olup mesai bitmişken, Amerika'da saat sabahtır. Yani onlar al-sat yapmaya devam ederler. Amerika'dan sonra Asya'lılar başlar bu sefer alım-satıma çünkü orada mesai başlamıştır. Mesela an itibariyle şu an Amerika'da saat 13:45. Onlar alım satım yapabiliyorlar. Böyle olmasaydı Amerika'lılar sadece kıta Amerikasına yatırım yaparlardı buradaki saatleri kaçıracakları için.

Tabi bir konu daha var. Türkiye'de akşam saat 5-6 olduktan sonra veya haftasonu gelince alım-satım çok az olur. Yani kur neredeyse hiç oynamaz. Sebebi ise kuru aşağı veya yukarı çıkartacak yerel veya uluslararası verilerin gelmemesidir (işsizlik oranı açıklanır, enflasyon açılanır, cari açık vb gibi hepsi hafta içi olur).
  • Bu zamanda doları olmayan dona kalır...
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Ulen damat yine batırmış ortalığı.

Tuvalet kağıdı verin küçük enişteye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 23 Mart 2019; 0:55:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkay23 kullanıcısına yanıt
    Yapacak birşey kalmadı, takaatimizin sonundayız.
    Bıçak kemiği kesti !

• berat dinleyipte anlamayanlara pano getirmiş gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Merak ediyorum kurun 1 lira oynaması için ne kadar dolar satın alınması gerekiyor ? Yani 5 liradan 6 liraya çıktığında piyasadan ortalama ne kadar dolar çıkışı oluyor ? Bundan aylar önce bir tv programında kuruş seviyelerinde oynatmak için milyar dolarlardan bahsediyordu bir de bunun 1 lira seviyesinde olduğunu düşünecek olursak inanılmaz sayılara döner bu anormal bir durum bunu kimse düşündü mü
    Bunun değişkenleri farklı senin ekonomik hacmine ithalat/ihracat değerlerine borsadaki duruma bağlı.Şuan mesela ne kadar satış olduğundan da belli olabilir bunun açıklaması vardır.İMKB nezdinde.Ama sanıyorum ki bu ani 1 Lira çıkışında 150 Milyar Dolara yakın bir çıkış mı ne söz konusuydu.Tam emin değilim ama bu kadar yüksek bir rakamdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 22 Mart 2019; 20:54:45 >
  • 
Sayfa: önceki 29292930293129322933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.