Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
47 Misafir - 47 Masaüstü
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musty578

2013 te borcumuz yokmuyduda dolar 1.78 di 5 sene önceye geri dönebilsek keske 5 senede ne yapildida bu borc girtlaga dayandi
    piyasada bol para vardı abd borçlarını ödedi ve 2015le beraber faizle bu piyasaya pompaladığı paraları geri çekti buda neye sebep oldu rahat rahat hareket eden ve düşük faizle yatırımcılık yapan kişilerin daha güvenilir limanlar aramasına sebebiyet verdi yani para tekrara evine döndü o paralar senin değildi.Sen kendinin olmayan paraları çar çur harcadığın ve herşeyde ucuz burada üretimi pahalı diyerek dışarıdan temin etmeye başladın içerde üretim azaldı borçta hayli arttı sebebi bu insanların tembelleşti tüketim çılgınlığı yaşadın sanayi ve tarımda geriledin herşeyini inşaata dayadın bunlada yandaşın 5-7 firma zengin oldu.

• yalan bunların ruhuna işlemiş. O kadar kolay şekilde yalan söylüyorlar ve buna alışmışlar ki bilmesek yapısal reform yaptılar sanıp söylediklerine inanacağız. Muz olmuş 30tl domates olmuş 15tl bunlar hala ceplerinin derdinde milletin değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 19 Ocak 2019; 14:52:3 >
  • İzmir kemeraltı tarihi çarşımıza Ege tv gitmiş yayın yapıyor geçen gün, suriyelilerin açtığı bir dönerci dükkânına girdi,
    "hayırlı işler kolay gelsin ustam işler nasıl?
    Vs. Vs." sohbet ediyorlar, sonra sordu yayıncı, eleman çalışıyor mu yalnız mı götürüyorsun diye, Suriye li diyor ki;
    "biz yabancı çalıştırmayız, kendi insanım olursa olur"
    Ben ülkemde Suriyeli kadar değer görmüyorsam, onlara sunulan imkân, verilen maaş, vatandaşa çok uzaktaysa bunun bir sorumlusu var.
    Adamlar lafta savaş var diye geldi, ülkesine bayram tatiline gidip bayramını yapıp buraya geri dönüyor, nerde kaldı savaş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 19 Ocak 2019; 15:12:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Euro 6'nın altına iner mi sizce ?
  • Herseye zam gelmiş beğenmediginiz soğan bile 6tl olmuş kilosu bu sadece bir örnek herkes dolar 5 TL ye düşer mi diyor dolar şuan çok ucuz kalıyor mevcut duruma göre bir gün çok kötü yükselecek ama ne zaman işte o zaman düşer diye bekleyenler sadece doların arkasından bakacaklar alamadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • operasyon abdle öpüşme anlaşma şeklinde giderse yakın zamanda 5 in altına düşçek dolar....seçime kadar senaryo o zaten...
    twittien sallanan tehdide bile sadece kuru üzüldüm denmesiyle bile çizginin abd ye döndüğü açık... burası turkey....
    akp batiririyyyyy dolar 10 tl olucak diyen siyasal ideolojik tiplerin suratlarını görmek için burda olucam çok eğlenicez çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Ocak 2019; 19:26:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Herseye zam gelmiş beğenmediginiz soğan bile 6tl olmuş kilosu bu sadece bir örnek herkes dolar 5 TL ye düşer mi diyor dolar şuan çok ucuz kalıyor mevcut duruma göre bir gün çok kötü yükselecek ama ne zaman işte o zaman düşer diye bekleyenler sadece doların arkasından bakacaklar alamadan
    Eldeki döndürebilecek son kaynaklarda bittiğinde ve artık ard arda para bastığında ani yükselimler olacak ki bu uzak değil zaman olarak.Bu yıl çok ama çok çalkantılı geçecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Eldeki döndürebilecek son kaynaklarda bittiğinde ve artık ard arda para bastığında ani yükselimler olacak ki bu uzak değil zaman olarak.Bu yıl çok ama çok çalkantılı geçecek.

Alıntıları Göster
    Sata sata kaynak mı kaldı elde son tank palet fabrikası peşkeş çekildi Tayyip in katarlı dostlarına.... şimdi daha iyi anlaşılıyor hediye edilen uçağın neden hediye edildiği karşılığında milletin malını babalarının malı gibi peşkeş çekip satıyorlar...Allah sorsun hesabını bunlardan daha da bunları savunan varsa bir zahmet IQ testine girsin...

• Atilla Yeşilada'ya inanarak dolar alanlar büyük hüsrana uğrayacak.
  • Dolara ve diğer para birimlerine gereken ders verildi.

Borsa bir haftada 87'den 98'e geldi.

İşte güçlü Türkiye

• Umarım şu kur değeri pazartesi sabahına kadar artmaz, tekrar alım yapıcam.

Bakıyorum hafta sonu tatilinde kur yerlerde, tam satış açılıyor kur uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 20 Ocak 2019; 3:57:23 >
  • pazartesi durursa yerinde bende alicam suan cok iyi zamanlama

borsaya kacanlar 20 30 kurus arasinda etkiledi

50 kurusta faizler indigi zaman update olur

6 yi gormesi gerekir kimseye aldirmadan cikar bi gunde

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Biraz artmış ama sorun yok yine alım yaptım, şuanki değerler hep geçici fırsat

• Akp ye para lazım hep biliyoruz da bari şu halkın umutlarını çalmayın

Sayısal Loto oyununu haftada 2ye çıkardıklarını ve On Numara isimli oyunu bunların çıkardığını düşündüğümde tamam halk ta kazansın bunlara da para lazım belli diyordum, ama demek ki hiç para kaptırmak istemiyorlar artık

• 5.3511

Alinir mi

• Elime geçen , miktarı farketmeksizin tüm tl yi dolar kuru kaç olursa olsun dolara çeviriyorum. Uzun vade yatırımcısıyım. Ytd.

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

tüm dünya ab kıtasından oluşuyor sanki dünyanın çok küçük bir azınlığı orda yaşıyor daha refahlar doğrudur, biz avrupa kıtasında değilizki %97 miz asyada şoyle bir asya afrika kıtasındaki devletlerede bakmaya nedersin? ama hep işinize geldiği yerden değerlendirmeler....
    birde birkaç milyonluk nüfusu moruk ab birliği pompalamalı ülkelerle kıyaslamazlarmı tam komedi...
    git rusyayla kıyasla git çinle kıyasla git brezilyayla kıyasla git meksikayla kıyasla git kazakistanla tacikistanla kıyasla.....
    tabi bu ülkeler dünya üstünde değil marsta....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ocak 2019; 17:14:21 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Beyin olarak ele geçirilmişsin, burda ruh hali sürekli şükürcü ve itaatkâr olan 3-5 adamdan birisin, bu yüzden sağlıklı tartışamayız bu net, blokla beni veya yazma bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 21 Ocak 2019; 14:12:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Beyin olarak ele geçirilmişsin, burda ruh hali sürekli şükürcü ve itaatkâr olan 3-5 adamdan birisin, bu yüzden sağlıklı tartışamayız bu net, blokla beni veya yazma bana
    eee kardeşim dünya ab kıtasındanmı oluşuyorda sonuncu oluyon ,gidiyon bir de ülken avrupa ülkesi olmamasına rağmen onlarla kıyaslıyon...asyada afrikada güney amerkikada dünyanın çoğunluğu yaşıyor gidin biraz onlarlada kıyaslayın...dünya üstünde almanya bir kaç milyonluk ab ülkesi dışında ülke yok sanki hepsi meteor çarpmasıyla yok olmuş sanki..

birde yazıdaki yunanistana neremle gülsem şaşırdım ab musluğu kesse halkı mitolojik mermerleri yalar açlıktan, ordaki mühendis mimarlarının çoğu işsiz işsizlikten trustik pansiyon restorant işletiyorlar...yunanistana işim gereği 4 defa gittim bizden kat kat daha beterler üretim ve sanayi konusunda pansiyon lokanta ülkesi, ab liler için ucuz tatil ülkesi.... kaldığın pansiyonun sahibi bile atinada haberleşme mühendisiydi adam gitmiş polonyoda 6 sene çalışmış ülkesini ailesini özlemiş dönmüş pansiyon açmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ocak 2019; 14:32:56 >

• 
Sayfa: önceki 28132814281528162817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.