Şimdi Ara

dolandirilmis olabilirim (yogun istek üzerine) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

offffffffff çok pis koydun lafı

cikartirdim simdi lafi da, pek havam yok bee.. neyse seni pas gecelim.

ya illa divx mi satin alacaksin.. modem aliyordun sen benim bildigim kadariyla. sen git ilgili yere para yatirdim modemi alamadim de.. sikiyorsa (yaw bu kelimenin yerine alternatif bir kelime bulmam gerekiyor helpppp ) divx istemisti benden desin. elindeki divx'leri de kaptirir sonra.. sadece inat et..
  • adamın adı soyadı nickini versene
  • kardeş adını soyadını falan bizede ver bizde kanmayalım adama
  • quote:

Orijinalinden alıntı: na®ratør

bu adamın daha önce alisweris yaptıgı biriyle konustum simdi adam saglammıs öle diyo .. oyüzden yukardaki ismini silicem simdilik.. ama benden kaçarsa hala, telini falan kapatırsa, yazacam buraya bidaha kimseyi dolandıramasın....

mail atmis, pazartesi elinde olcak diye... kargoda yanlislik olmus(gönderen kismina beni, alici kismina kendisini yazmis !?!)... bakalim ne olucak, p.tesi de gelmezse yazarim ismini...
  • quote:

Orijinalinden alıntı: felsongy

quote:

Orijinalinden alıntı: kontendoo

bu forumda insandan çok hayvan vardır türkiyenin genelinde olduğu gibi. alışmalısın.. bu topice mesaj yazan gereksiz bazı tiplere gülüp geç...

dolandırılma olayında ise ben senin yerinde olsaydım allaha emanet ederdim ve ya destur çekerim yoluma bakarım .. dünyanın tüm nimetlerini verseler kul hakkına değişmem karşındakinede sağlam , okkalı bir mesaj çek nasıl bir hata yaptığının farkına varsın yani.. uğraşmaya değmez.. fakat çok sinirliysen topla bir minubus dolusu adam git mahallesinde ağlatana kadar döv... hayatının utancını yaşamış olur buda senin ego nun tatmin eder fakat çok dikkatli olmalısın yani geldiğin arabanın plakalarıyla bile oynamalısın bu işler sancılıdır çok başın yanabilir adamında evine bu aile hırsızdır yazan bir yazı yaz boyayla bak bakalım hayatının yanlışını yapmışmı o adam yoksa yapmamışmı.. istiyorsan kolay yoldan başka intikam yollarıda açıklayabilirim fakat değmez..

forumda insandan çok hayvan var demişsin verdiğin önerilerilere bakılınca senin hangi tarafta olduğunu anlayamadım

+1 adam sigara işareti koydu diye demediğinizi bırakmamışınız

sonuçta yanlış anlaşılma geçen de vardı böyle topic insanlığın 1000 türlü hali var hemen foruma gelip sallamanın mantığı nedir hala çözebilmiş değilim

• quote:

quote:

bu adamın daha önce alisweris yaptıgı biriyle konustum simdi adam saglammıs öle diyo .. oyüzden yukardaki ismini silicem simdilik.. ama benden kaçarsa hala, telini falan kapatırsa, yazacam buraya bidaha kimseyi dolandıramasın....

mail atmis, pazartesi elinde olcak diye... kargoda yanlislik olmus(gönderen kismina beni, alici kismina kendisini yazmis !?!)... bakalim ne olucak, p.tesi de gelmezse yazarim ismini...

bir şey merak ettim eğer adam dolandırıcı değilse burdan özür diliycek misin yani kargo gecikti diye hemen dolandırıcı demişsin mesela benim kargomu bascuda 15 gün oldu hala göndermedi ya da gönderemedi ama ben tutup da dolandırıcı demiyorum

• ben kargo gecikti diye demedim... adam mesajlarima cewap wermedi, sonra aradim açmadi, sonra bidaha aradim mesgule werdi, bi sonraki arayisimda da telini kapatmisti... bütün gün bi cewap almaya çalistim ama telini açmadi... neden sonra mail atmis, kargoyu yanlis yollamisim diye...
  • quote:

ben kargo gecikti diye demedim... adam mesajlarima cewap wermedi, sonra aradim açmadi, sonra bidaha aradim mesgule werdi, bi sonraki arayisimda da telini kapatmisti... bütün gün bi cewap almaya çalistim ama telini açmadi... neden sonra mail atmis, kargoyu yanlis yollamisim diye...

Geçmiş olsun. Ya su konuyu okurken 4 kere koptum. Geyik muhabbeti donmus iki dakkada. Konu dısına yazmayacaksın bole seyleri suyunu cıkartana kadar dalgaya vuruluyor burada. Donanim genele yada ikinci ele yaz

Bu arada :

• quote:

quote:

bu forumda insandan çok hayvan vardır türkiyenin genelinde olduğu gibi. alışmalısın.. bu topice mesaj yazan gereksiz bazı tiplere gülüp geç...

dolandırılma olayında ise ben senin yerinde olsaydım allaha emanet ederdim ve ya destur çekerim yoluma bakarım .. dünyanın tüm nimetlerini verseler kul hakkına değişmem karşındakinede sağlam , okkalı bir mesaj çek nasıl bir hata yaptığının farkına varsın yani.. uğraşmaya değmez.. fakat çok sinirliysen topla bir minubus dolusu adam git mahallesinde ağlatana kadar döv... hayatının utancını yaşamış olur buda senin ego nun tatmin eder fakat çok dikkatli olmalısın yani geldiğin arabanın plakalarıyla bile oynamalısın bu işler sancılıdır çok başın yanabilir adamında evine bu aile hırsızdır yazan bir yazı yaz boyayla bak bakalım hayatının yanlışını yapmışmı o adam yoksa yapmamışmı.. istiyorsan kolay yoldan başka intikam yollarıda açıklayabilirim fakat değmez..

forumda insandan çok hayvan var demişsin verdiğin önerilerilere bakılınca senin hangi tarafta olduğunu anlayamadım

valla bu laf savaşta sölenmez...

cuk oturmuş helal olsun sana katılıyorum...minibüsle adam topla git döv dio hey allahım

• quote:

ben kargo gecikti diye demedim... adam mesajlarima cewap wermedi, sonra aradim açmadi, sonra bidaha aradim mesgule werdi, bi sonraki arayisimda da telini kapatmisti... bütün gün bi cewap almaya çalistim ama telini açmadi... neden sonra mail atmis, kargoyu yanlis yollamisim diye...

ya dostum adam sevgilisin den ayrılmış olabilir bi yakını ölmüş olabilir bir gün cevap vermedi diye hemen dolandırıcı demek ne kadar doğru
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Shadow_06

quote:

ya dostum adam sevgilisin den ayrılmış olabilir bi yakını ölmüş olabilir bir gün cevap vermedi diye hemen dolandırıcı demek ne kadar doğru

• @felsongy

bisey mi söylemek istiyosun, yazdigim tüm mesajlari oku sonra kimin tarafinda yer alman gerektigi konusunda bi daha düsün bence...
  • Gerçekten üzüldüm,Allah yardım etsin;ne diyim?....
  • quote:

quote:

mesajıma yanıt geldiğini daha yeni gördüm o yüzden cevap geç oldu..

ben lafımın arkasındayım eğer biri beni dolandırırsa giderim ağızını burnunu kırarım bu hayvanlık değildir karşındakine büyük bir ders olur... ayrıca ben adam dolandırıcıysa onu baz alarak böyle bir cevap verdim bence hırsızlara herşey mubahtır.. ve mesajımda sürekli uğraşmaya değmez dedim neden karşınızdakini kırmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz... bu ülkede binlerce pislik var eğer hepsini yasaların eline bırakırsan her köşe başında bir pislik türer

• quote:

@felsongy

bisey mi söylemek istiyosun, yazdigim tüm mesajlari oku sonra kimin tarafinda yer alman gerektigi konusunda bi daha düsün bence...

ya yazdığın tüm mesajları okudum bu arada şu anda kimsenin tarafında değilim ama eğer ki ürünler eline geçmez ise senin tarafındayım bana biraz yargısız infaz gibi geldiği için öle yazdım ve adama da ulaşmışsın kargoya verirken bi yanlışlık oldu demiş yani ulaşması muhtemel fakat sen daha ilk postunda hatta posta bakmaya gerek yok topicin başlığında dolandırıldım demişsin
  • quote:

quote:

quote:

mesajıma yanıt geldiğini daha yeni gördüm o yüzden cevap geç oldu..

ben lafımın arkasındayım eğer biri beni dolandırırsa giderim ağızını burnunu kırarım bu hayvanlık değildir karşındakine büyük bir ders olur... ayrıca ben adam dolandırıcıysa onu baz alarak böyle bir cevap verdim bence hırsızlara herşey mubahtır.. ve mesajımda sürekli uğraşmaya değmez dedim neden karşınızdakini kırmak için elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz... bu ülkede binlerce pislik var eğer hepsini yasaların eline bırakırsan her köşe başında bir pislik türer

ama arkadaşım sen burada yargının görevini üstüne almış oluyor ve adamı cezalandırıyorsun bence suçluyu cezalandırmak sana düşmez tabii bana da bu yüzden böyle dedim bir de her şeye şiddetle yanıt vermek ne kadar doğru biraz magandalığa girmiyo mu bu her şeye şiddet her şeye şiddet ayrıca dayakla da kimseye ders veremezsin bkz. okul dayakla bir çocuğa bir şeyi öğretmeniz mümkün değil

• gelir gelir okadar sorun etme..kaç divx aldınki.çok yüklü miktar para değildir sonuçta..

bikaç lafta $u smoke smileyi kullanan arkda$a..$imdi imzanada baktım biras gaza gelmi$ durumdasın galiba...dünkü konudada adam efsane oldu felan gibi laflar edildi ondan triplere girmişin..
    i$te tipik gaza gelen memleketimin insanı $imdi bu yazınını altınada smoke koy efsaneliğini belli ed..$u açıklamayıda sabırsızlıkla bekliyorum..umarım ya$ınıda yazarsın..çünkü sigara alacak ya$a gelmemi$ böyle kendini tatmin eden birisin gibi geldi bana..
  • @felsongy

bundan sonra alsamda ne olcakki bana bunca sikinti yasatmasi dorumu, çarsamba günü elimde olmasi gereken cdlerden hala haberim yok, ama ben pazar konustuk ve p.tesi parayi yatirdim, adam cdleri çekip elinde kalma korkusu yasamasin diye konustugumuzdan 1 gün sonra parayi yatirdim, kafasi rahat olsun diye, karsimdaki insandan da ayni duyarliligi beklemem suç mu? sürekli bahaneler üretmesi beni böyle düsünmeye sevk etti ister istemez... sali wercekti kargo ya yetismemis cdler ç.samba sabah wericem dedi, ok, sabaha da yetismemis ç.samba ögleden sonra wericem, ona da okey... cuma gidiyorum kargoya gönderilmemis benim adima paket falan, mesaj çekiyorum cvp yok... ariyorum açilmiyor, ariyorum mesgule weriyor ve daha sonra kapatiyor... 5-6 saat geçiyor yanit yok gene.. sonra bi mail alici kismina kendi adimi, gönderen kismina senin adini yazmis arkadasim oyüzden gönderilmemis kargo en geç p.tesi elinde, hep mazeret hep bi erteleme, kendi benim yerime koy bakalim ne düsünürdün...

• quote:

gelir gelir okadar sorun etme..kaç divx aldınki.çok yüklü miktar para değildir sonuçta..

125 cd falandi, 88 ytl.... fazla degil ama bu devirde kim kime 88 ytl weriyo...
  • yani 90 milyon için yapılmas diyorum..ben olsam hiçbi $ekilde ne bu forumda ne ba$ka forumda elden ele teslimat yapılmadan bi$i almam..
    adamında o paranın üstüne yatacagını sanmam..25milyona cd alıcak çekicek sonucta..du bakalım bi p.tesi olsun..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.