Şimdi Ara

Dolandırıldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Berkovizyonnn nickli şahsiyetsiz tarafından dolandırıldım bu konuda ne yapabilirim

Karambit bıçağımı satıyordum özelden yazdı bu bana sonra referansının olduğunu trada teklifi yollayacağını teklifi kabul ettiğim an parayı göndereceğini söyledi fakat parayı göndermedi ilk satışım olduğu için referanslarına güvenmiştim ama çok büyük hata yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Streç -- 30 Nisan 2016; 2:39:04 >

• geçmiş olsun nasıl dolandırdı anlatırsan daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

geçmiş olsun nasıl dolandırdı anlatırsan daha iyi olur

Hocam olayın şaşkınlığı var hala üzerimde ana mesaja ekledim
  • kanka çok değil ilk anasayfaya baksan göre çeksin 50 tane konu var neyse giren şemsiye açılmazmış geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Streç

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

geçmiş olsun nasıl dolandırdı anlatırsan daha iyi olur

Hocam olayın şaşkınlığı var hala üzerimde ana mesaja ekledim

İnternet ortamında kimseye güvenilmez yani bende iş yaptım ama şanslıydın heralde dolandırıcı çıkmadı karşımda ki he bir daha işim düşmezse internetten böyle ikili iş yapmam çok kötü olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Berkovizyonnn nickli şahsiyetsiz tarafından dolandırıldım bu konuda ne yapabilirim

Karambit bıçağımı satıyordum özelden yazdı bu bana sonra referansının olduğunu trada teklifi yollayacağını teklifi kabul ettiğim an parayı göndereceğini söyledi fakat parayı göndermedi ilk satışım olduğu için referanslarına güvenmiştim ama çok büyük hata yapmışım

Buyur

https://forum.donanimhaber.com/m_116374078/p_1/tm.htm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takas teklifiyle iş yapıyorsanız gidin key alın, nakit para değil bence böylesi daha garanti. En azından keyleri tek tek satarak paraya dönüştürürsünüz.
  • quote:

Berkovizyonnn nickli şahsiyetsiz tarafından dolandırıldım bu konuda ne yapabilirim

Nerede referansı var?.
  • http://i.hizliresim.com/bDm0RZ.jpg

geçmiş olsun kardeşim. 2 günden beri benide dolandırmaya çalışıyormuş meğer. ilk istiyor göndermeyince postuna dolandırıcı yazcam falan diye tehtit ediyor. bunlar annesini sevmeyen çocuklar dikkat edin.

kardeşim birde peşini bırakma git savcılığa detaylı bir dilekçeyle suç duyurusunda bulun. bu şerefsizlerin peşini bırakmayın. lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanyuksel -- 30 Nisan 2016; 14:59:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.